borntobe

Regisztráció dátuma: 2012. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine

Essence Studio Nails Ultra Gloss Nail Shine
2020. szeptember 3.

Nagyon folyékony, egy óra alatt se száradt meg koppanósra, és phersze hogy párnanyomatos is lett a körmöm :(

L'Oreal Paris Unlimited Mascara

L'Oreal Paris Unlimited Mascara
2019. május 11.

Undorító, szar, kuka. Kiegyenesíti a felgöndörített pilláim, annyira lehúzza, hogy egyenesebbek, mint voltak előtte, és össze is tapasztja őket. Utálom a keféjét és a rövid szárát is.

Sugu Exfoliating Pads

Sugu Exfoliating Pads
2019. április 29.

Elsőre nekem kicsit túl gyengédnek tűnik, de alapvetően egy szuper termék, és jól is tisztít. A szilikon sokkal higiénikusabban tisztán tartható, mint egy szivacs, és nem okoz mikrosérüléseket, mint egy kefe. A csomagolása übercuki, cicanyelv :)

RdeL Young Chocolate Lovers Eyebrow Pomade (régi)

RdeL Young Chocolate Lovers Eyebrow Pomade (régi)
2019. január 24.

Ez eddig a legjobb drogériás szemöldök termék, amit próbáltam, ár-érték arányban pedig az ABH-t is veri, mivel az se tud semmivel se többet. A dark brown árnyalat nekem passzol, egy másik ferde ecsettel használom, a körmöm miatt ezt a picit nem tudom megfogni, ami kár, mert jónak tűnik, ez az egyetlen negatívuma. Csak egy centivel hosszabb lenne :/ Na mindegy, maga a cucc siklik, nem kenődik, gyorsan szárad, nem morzsálódik, hibátlan.

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2019. január 24.

C1 és C6 között vacilláltam, végül az utóbbi lett. Szerintem ez egy neutrális árnyalat, nem sárga, nem rózsaszín. Nagyon kevés termékkel jó fedést lehet elérni, és építhető. Egész nap tart, nem oxidálódik, nem szárít. Mindenképp újraveszem.

Tesori d'Oriente Hammam Habfürdő

Tesori d'Oriente Hammam Habfürdő
2019. január 24.

Ez egy kincs! Csodás, gazdag keleties illata van, ami a bőrömön is tartós. Nem szárít, pedig töményen, tusfürdőnek használom. A fém palack pedig eltevős, még nem láttam ilyet.

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2018. december 20.

Egy Calabasas és egy Unicorn Blood tulajdonosa vagyok, az előbbi a mindennapi MLBB színem, az utóbbi az alkalmi. A formula egy álom, siklik, nem szárít, egyenletes. A Calabasas jobban bírja egy picikét, illetve kevésbé látványosan kopik, a Unicorn viszont sajnos egy evést nem bír ki, abban picit csalódtam, de szerencsére szépen lehet javítani is.

NYX Matte Lipstick

NYX Matte Lipstick
2018. szeptember 17.

Az egyik legjobb rúzs, ami létezik. Könnyű felvinni, nem mászik, és szépen kopik. Meglepően tartós és nem szárít, összességében egy krém érzetű rúzs soft matt finissel.

NYX Full Coverage Korrektor

NYX Full Coverage Korrektor
2018. szeptember 17.

Én elégedett vagyok vele. A színe nagyon jó, ezt szögezzük le, és nekem szépen, könnyen is terül. Nem szárít, és nem ül bele a ráncokba, egy Kiko primert és egy Physicians Formula alapozót használok alá. Az egyetlen, amit negatívumként fel tudok hozni, az az, hogy szemöldök letisztázásához picit túl sűrű, nehéz olyan precízen dolgozni vele.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. augusztus 13.

Nekem az előnye a hátránya is - sehogy se lehet leszedni, és amikor picit valami már kikezdi nap végén, pl hamburgerevés, és inkább leszedném, nem engedi magát. Rendesen dörzsölni, sikálni, húzni kell, hogy lejöjjön, és hát erre nem mindenhol van lehetőség. Legutóbb az Aquaworld mosdójában szerencsétlenkedtem szappannal meg kéztörlővel, kevés sikerrel, hogy teljesen le tudjam szedni, mivel a klóros víz úgy 6 óra alatt megkoptatta a szélét (klór! 6 óra! picit!), és nem bírtam vele.