Boroka528

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

L'Occitane Bonne Mère Rózsa Szappan

L'Occitane Bonne Mère Rózsa Szappan
2019. szeptember 9.

Finom, nem tolakodó a rózsa illat! Nem nagyon szeretem a szappanokat, vele mégis kivételt teszek: nem szárít ki, nem húzódik utána a bőröm! Ajándéknak is tökéletes!

Vichy Ideal Soleil Napvédő Tej Arcra és Testre SPF50+

Vichy Ideal Soleil Napvédő Tej Arcra és Testre SPF50+
2019. szeptember 7.

Idén nyáron ez volt a legjobb választásom! :) Arcon és tetoválásokon használtam, nagyon finom, diszkrét illat és gyors beszívódás jellemzi! Könnyű állagú, egyáltalán nem zsíros, két-három mártózás után azért érdemes újra felkenni! Ha elfogy, biztos, hogy újra ezt veszem!

Missha Pure Source Cell Sheet Mask - Lemon

Missha Pure Source Cell Sheet Mask - Lemon
2019. szeptember 7.

Nagyon szeretem a Missha maszkjait, jó minőség, valóban frissít! A csomagolásban nagy mennyiségű ápoló van, így akár kétszer is fel lehet használni a maszkokat!
Többször vettem már, nekem bevállt!

Vichy Normaderm 3in1 Arctiszító-Radír-Maszk

Vichy Normaderm 3in1 Arctiszító-Radír-Maszk
2019. szeptember 7.

Nagyon elégedett vagyok vele, nagyon jó az illata, állaga és a szemcsék mérete. Puha, tiszta bőrt eredményez, igaza, ha túl gyakran használom, kicsit szárít.

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Sampon

Syoss Ceramide Komplex Hajtöredezés Elleni Sampon
2019. szeptember 7.

Sajnos nekem nem vált be: elnehezítette a hajam, zsíros és lapos hatást adott. Elajándékoztam, biztos, hogy nem veszem többé.

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme EDP
2019. szeptember 6.

Én pont az "édes kis semmiség" jellege miatt szeretem. Púderes, könnyű, virágos illat, ami nem émelyít. Nem túl tartós illat, nagy elvárásokat nem támasszunk irányába.

L'Occitane Terre De Lumiere Kézkrém

L'Occitane Terre De Lumiere Kézkrém
2019. szeptember 6.

Az illatot nagyon szeretem, de mint kézkrém nem működik. Kicsit vizes, jól beszívódik, egy picit puhább lesz a bőröm tőle, és kb.ennyi. Ebben az árkategóriában nem ezt a krémet választanám.

L'Occitane Bonne Mère Levendula Szappan

L'Occitane Bonne Mère Levendula Szappan
2019. szeptember 6.

Nem szeretem a levendulát, mert a legtöbbnek orrfacsaró "mű" illata van!
Ez a szappan viszont kivétel! Isteni illatú, egyszerű, de nagyszerű! A rózsás változatot is próbáltam, de ez a nyerő!

L'Occitane Savon L'occitan Soap for Men

L'Occitane Savon L'occitan Soap for Men
2019. szeptember 6.

A páromnak vettem utazáshoz, finom, diszkrét illatú!

L'Occitane en Provence Terre De Lumiere L'Eau EDT

L'Occitane en Provence Terre De Lumiere L'Eau EDT
2019. szeptember 6.

Lágy, púderes, könnyű tavaszi illat! Valóban nagyon illékony, talán leginkább a Boss Ma vie-hoz hasonlít. Ettől függetlenül jelenleg nagy kedvenc nálam!