Borokabogyó

Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Algologie Soft Freshness Lotion

Algologie Soft Freshness Lotion
2015. június 23.

Alkohol mentes tonik - összehúzó és gyullasdásgátló hatású. hűt, nyugtat - minden napos használatú nálam.
0%-os (parabén, ásványiolaj, PEG, szilikon, stb).
Érzékeny, gyulladt bőrre csak ajánlani tudom.

The Body Shop Mini Hajkefe

The Body Shop Mini Hajkefe
2014. január 20.

Szeretem, már ilyet használok kb. 14 éve!

Algologie Aktív Slimming Szérum

Algologie Aktív Slimming Szérum
2013. november 24.

Narancsbőr és stria elleni csoda. feszesít, csökkenti a narancsbőrt, a petyhüdtséget, nem ragad gyorsan beszívódik a bőröm csoda selymes és puha.
barátnőm a laza felkarjára kezdte el használni és azt mondja ő is hogy nagyon jó. Úgy ajánlották, hogy megfelelő folyadékbevitel mellett csökkenti a zsírréteget - az egyik hatóanyaga zsírbontó.
én a has, derék, popsi, comb, térd részeken használom. Barátnőm felkaron és szerintünk tényleg jó!

Algologie Méregtelenítő Tengeri Alga Ampulla

Algologie Méregtelenítő Tengeri Alga Ampulla
2013. november 24.

10 napos kúra - 1 nap 1,5 liter víz -1 ampulla.
szaladgálós 10 nap volt, viszont eredményes. szebb lett tőle a bőröm, jobb a gyomrom és a közérzetem. Kiváló diéta mellé, mert nem hagyja hogy az ásványi anyagok szintje lecsökkenjen a szervezetben.

Algologie Ajak Balzsam

Algologie Ajak Balzsam
2013. november 24.

Szuper ajakbalzsam, kis tégelyben - édes vanília illattal. a mennyiség kb. 1 évig elég - alig kell belőle használni. Felszívódás után rúzsozhatunk is- nem folyik le róla.
Én ha télen kiszárad kireped az orrom arra is használom.

Algologie Szemkontúr Gél

Algologie Szemkontúr Gél
2013. november 24.

Karikás szemre kezdtem el használni, de puffadásra is jó. Picit fénylik, de gyorsan beszívódik. Lehet rá sminkelni. Ha hűtőben tartod és úgy kened fel azonnal frissíti a szemet.

Algologie Intenzív Hidratáló Szérum

Algologie Intenzív Hidratáló Szérum
2013. november 24.

A Hidratáló Gyengéd Krémmel kombinálva használom. A hidratáló krém alá javasolta a kozmetikusom , hogy időnként amikor kevésnek érzem tegyem alá.
nagyon jól bevált. újra egyensúlyba hozza a száraz bőrt.

Algologie Initial Youth Megelőző Fiatalító Nappali Krém

Algologie Initial Youth Megelőző Fiatalító Nappali Krém
2013. november 24.

Szuper Anti-Aging krém ha már kevés a hidratáló de sok a "hagyományos" anti aging zsíros krém.
nem olyan tömény, nem olyan nehéz, nem hagy zsíros fényt, nem tömi tele a bőröm és nem törölném le a felét...
ha hidegebb időben, amikor gazdagabb ápolást igényel a bőröm a hidratáló krém helyett elkezdtem használni.
tökéletes.

Algologie Hidratáló Gyengéd Krém

Algologie Hidratáló Gyengéd Krém
2013. november 24.

Tökéletes hidratáló krém ha száraz húzódik a bőröd, de vannak miteszerek is és néha pattanások is. Ha a zsíros krém még túl sok a bőrödre a sima egyszerű krém nem használ. De egyébként pedig száraz a bőröd és valamivel bekennéd.
Erre a problémára kezdtem el én használni.
Minden féle káros anyagtól mentes.
30 körülieknek tökéletes szerintem - mert már kell valami krém - de még nem kell ránctalanító.

Algologie Bársonyos Arctej

Algologie Bársonyos Arctej
2013. november 24.

Minden napos használatra kiváló arclemosó. A sminket is eltávolítja - nem a vízálló szempillaspirálra gondolok - de egy sima hétköznapi smink minden nehézség nélkül lejön vele.
klassz krémes, natúr illatú, puha és tiszta lesz a bőröm utána.
én minden nap használom - a tonikot pedig az időjárásnak megfelelően váltogatom hozzá.
0% PEG, parabén, szilikon, ásványi olaj, phtalat és propylen glycol mentes.