borondibibi

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk
2018. augusztus 23.

Én nagyon szeretem a lehúzható arcmaszkokat, és ez a termék újra megerősített ebben. Habár az illatán még dolgoztam volna, és talán egy kicsit több krémet is rakhattak volna a csomagba, ár-érték arányban mégis tökéletes terméknek tartom. 200 Ft-ért szerintem senki nem vár semmilyen csodát.

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2018. július 26.

Alapjában véve megvagyok elégedve a Balea-s termékekkel ár-érték arányban. Ezzel a termékkel is így voltam, bár nekem az elején kissé kellemetlen volt, ugyanis csípte a bőrömet, és meg is ijedtem, nehogy allergiás legyek a termékre. Szerencsére pár perc elteltével ez elmúlt, és lemosáskor meg voltam elégedve az eredménnyel. A csípős érzés viszont megmaradt bennem, így nem biztos hogy a továbbiakban is használnám, még ha a szépségért meg is kell szenvedni ...

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies
2018. június 14.

Ez volt az első fátyolmaszk, amit használtam, így nem volt viszonyítási alapom, de mindenképp pozitív benyomást tett. Azt ígéri rendszeres használat mellett csökkenti a pattanások kialakulását. Ezt azért kétségbe vonnám, de egy nyugtató, ápoló és mattító hatás elkönyvelhető neki. De csodát nem is vártam tőle, így teljesen elégedett vagyok, a maszk anyaga sem szakad könnyen és a méretei is tökéletesek.

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló
2018. május 29.

Nagyon kellemes az illata, de nem túl erős, ami számomra egy testápolónál elsődleges szempont. Nagyon jól hidratálja a száraz bőrt, és gyorsan be is szívódik, tökéletesen teljesíti amit ígért.

Matrix Oil Wonders Amazonian Muru Muru Controlling Oil

Matrix Oil Wonders Amazonian Muru Muru Controlling Oil
2018. május 29.

Már több, mint egy éve használom, és nem mostanában tervezem a megválást tőle. Én miután megmostam a hajam, vizes hajra viszem fel. Ápolja és védi is a hajamat, valamint sokkal kifésülhetőbb és formázhatóbb is lett a rendszeres használatától. Nekem göndör hajam van, de a segítségével sokkal könnyebben varázsolok minden hajmosás után egyenes hajat magamnak.

Magister Products Moccame Habkrém

Magister Products Moccame Habkrém
2018. május 29.

Már első használat után megfogott, szeretem a krémes könnyedségű állagát, és hogy tényleg gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy ragadós érzetet. Nekem az egyetlen kifogásom a termék ellen, azaz illata, pedig a kávé illatát imádom. De valahogy nekem a terméknél elveszett a kávé erőteljes aromája és csak a keserű illat maradt. De más illatú habkrémeket örömmel próbálom ki a későbbiekben is.

Magister Products Bourbon-Coco Ajakbalzsam

Magister Products Bourbon-Coco Ajakbalzsam
2018. május 18.

A kedvenc ajakápolóm lett. Ár-érték arányt illetően is tökéletes termék. Nekem a szél sajnos eléggé ki tudja szárítani az ajkaimat, és eddig egyik márkával sem voltam megelégedve. De ez a termék tökéletesen hidratálja az ajkaimat, és nincs utószárító hatása sem. A termékcsalád többi ízét is bizalommal próbálom majd ki.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
(!)

Terméktesztelésként kaptam meg a Fresh Crush nevű illatot. Az illata tényleg isteni, egész nap tartós, és ami a fő reklámprofiljuk, tényleg nem hagy fehér nyomokat. Azonban a volumen hatás nálam teljesen elmaradt. Még egy napot vész esetként túl lehet vele élni, de jobb és frissebb hatást vártam a hajam élénkítését illetően.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. május 18.

Ha szárazsampon, akkor egyértelműen erre a márkára szavazok. Az illata kellemes, és habár, amikor a hajamra fújom fehér foltok jelentkeznek, amint a hajamba masszírozom, ez teljesen felszívódik és csodás végeredményt biztosít. Leginkább a volumen hatása fogott meg, amit a hajamnak kölcsönöz, és a zsírosodás jeleit is teljesen eltünteti. A hajmosást 1-2 nappal tökéletesen eltudom vele tolni, így maximális bizalommal fordulok hozzá bármikor.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
2018. május 18.

Habár kicsit kétkedve vásároltam meg, de már az első használat után eloszlatta minden félelmem. Nem csakhogy az illata isteni, de tényleg puhává varázsolja a bőrt, és a cukorradír is egyáltalán nem durván, hanem kellemesen radírozza a bőrt. Nekem különösen tetszett, hogy a radírozás során, miközben a cukor olvad kellemes melegség érződik a bőrön.