Borsolina

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Hajkondícionáló

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Hajkondícionáló
2019. október 13.

Az egyik legjobb hajápoló balzsam a kókuszos tesójával együtt. Hónapokig tartó kondícionáló-keresgélés után véletlenül jutottam hozzá ehhez a termékhez, és azóta is áldom az eget érte. Szerintem a dr.Organic hajápolói tipikusan azokra az időszakokra valók, mikor a hajad nem éppen az igazi, kipróbálsz már mindenféle kencét, hogy szebb legyen, puhább,fényesebb...de semmi sem segít. Na, és akkor bumm! Jönnek ezek a hajápolók és megváltoztatják a hair gamedet :) Külön csillag az összetevőkért és az (szintetikus) illatanyag-mentességért. Köszönjük dr.Organic!

Pala Sampon

Pala Sampon
2019. október 13.

Kicsit több, mint egy hónapos használat után írom le a tapasztalataimat, heti átlag 2-3 hajmosás után. Alapvetően az én fejbőröm nem korpás, hanem egy kicsit súlyosabb, mert egy örökletes, erősebb fejbőrhámlásom van, amin (elvileg) nem is segít semmi, max. csak enyhíti a tüneteket. Na,ennek ez sikerült. :D Kétszer mosok vele hajat minden egyes alkalommal, először egy kis teafaolajjal megspékelem a sampont, és hagyom hatni egy pár percig a fejbőrömön, majd átmosom simán csak samponnal a hajamat. Nagyon tiszta érzésű utána a fejbőröm, a hámlás visszatérését is kitolta egy pár nappal későbbre, és láthatóan mérsékelte is azt. Az "illata" borzalmas, szúrós, de én nem vagyok ezekre már érzékeny, úgyhogy hozzászoktam, nem kellemes, de simán kibírható. Ami viszont nekem egy kicsit zavaró, hogy nagyon kis csomagolásban lehet csak kapni, így havonta vennem kell, valamint lehetne egy kicsit környezetbarátabb a csomagolóanyag. Összességében emiatt 4,5*-ot adnék, de felfele kerekítek. :D

Benecos Natural Eyebrow-Designer Szemöldökceruza

Benecos Natural Eyebrow-Designer Szemöldökceruza
2019. szeptember 9.

A leges-legeslegjobb szemöldökceruza,amit valaha használtam! Pont ugyanolyan színe van, mint a szemöldökömnek, így teljesen természetes hatású. Tartós, nem maszatolódik, matt hatású. A keféje tényleg nagyon jó. :)

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. június 29.

Szerintem annyira nem rossz termék, nekem az egyetlen gondom vele, hogy potyog... egyébként teljesen szép, ívelt (bár nem drámai, inkább hétköznapi ) pillákat csinál, de hát ezt is ígérte. :) Ár/érték arányban szerintem nem rossz, bár azt hozzá kell tenni, hogy én akciósan vettem.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2019. június 16.

Egyetértek az előttem szólóval, valóban kis egyszerű krém, nem tud csodákat, de szépen hidratál, főleg tavasszal tud hasznos lenni. Az utolsó kis adagokkal én is megszenvedtem mire ki tudtam varázsolni a tubusból, és ahhoz képest szerintem drága amit tud (pedig elfogult Bioderma fan vagyok), de ha akciós szerintem megéri rá beruházni.

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2019. június 16.

Az egyetlen sampon, ami segített megszabadulni a hónapokig tartó viszkető, hámló fejbőrtől és az ezzel járó szenvedéstől. Annyi a hátránya, hogy nagyon elnehezíti a hajat és nehéz kimosni, gyorsabban zsírosodik tőle a haj (nagyon sűrű állagú). Így én úgy szoktam használni, hogy mikor aktuális a probléma, 2 hétig simán mosom a hajam vele, majd utána hígítom más samponokkal, aztán pedig le is váltom. Hosszú távon drága is és megterhelő is a fejbőrnek és a hajnak, de életmentő tud lenni. Imádok vele hajat mosni és érezni ahogy felfrissül, kitisztul a fejbőröm. :D

Head & Shoulders Supreme Moisture Balzsam

Head & Shoulders Supreme Moisture Balzsam
2019. június 16.

Nagyon szép lesz tőle a hajam, puha és könnyed érzést ad. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó termék, korpásodásra nem tapasztaltam hatását, de a hajra nagyon jó! :)

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2019. június 16.

Sajnos nekem nem vált be annyira, nagyon erős az illata (lehet ez azért is zavar,mert illatanyag-allergiám van :D), és az itteni vélemények alapján rettenetesen nagy reményekkel vásároltam meg a festett, száraz hajamra. Igazából egy darabig tényleg jó volt, de aztán hozzászokott a hajam pár használat után és semmi extrát nem adott. Nem nagyon tudom hová tenni ezt a balzsamot, újra nem fogom venni.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. június 16.

Szerintem az árát abszolút megéri, főleg, hogy sokáig elég és sokszor akciós. Isteni illata van, puhítja a hajam és nem nehezíti el, ár-érték arányban szerintem nagyon jó termék, és nem érzem azt, hogy felkenem és viszket a fejbőröm a sok kemikáliától. Most tervezem kipróbálni a család többi termékét is ,remélem azok is beválnak. :)

Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj

Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj
2019. június 16.

Szeretem-szeretem, finom illata van és puha lesz tőle a hajam, de azt a "pluszt" nem tudja, amit pár társa :)