Boudica

Regisztráció dátuma: 2019. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

eBay Szemhéjpúder Paletta

eBay Szemhéjpúder Paletta
2021. június 22.

Az első palettám volt, ezzel tanultam sminkelni, de a mai napig szívesen nyúlok utána. Jó színek vannak benne, meglepően pigmentáltak és könnyű vele dolgozni. Mindennapi és alkalmi sminkek elkészítésére is alkalmas. Örülök, hogy megrendeltem.

UPDATE: Kicsit elvitt a nosztalgia az első értékelésnél, azóta már jóval több palettát kipróbáltam, meg is szabadultam szegénykémtől. Eléggé porolt, nem is volt olyan pigmentált, mint emlékeztem. Első szemhélypúder palettának tényleg elment, de nem volt egy igazán jó paletta. :)

NYX Professional Makeup Born To Glow! Radiant Concealer Folyékony Korrektor

NYX Professional Makeup Born To Glow! Radiant Concealer Folyékony Korrektor
2021. március 7.

Egy könnyű korrektort kerestem, ami nem szárítja ki a szemem alatti részt. Hát elég nagy csalódás lett. Könnyűnek könnyű, nincs is túl nagy fedése, ellenben tele van csillámokkal, aminek egy korrektor esetében nem igazán látom létjogosultságát. Emiatt kizárólag a szemem alá tudom használni, de oda se sokat, különben furán néz ki a csillogás, és több rétegben hajlamos beleülni a ráncokba. Ahogy előttem is tették, a fejét pár használat után én is leszettem, mert rengeteg termék maradt benne és száradt bele, ami utána rákerült a bőrömre és nem volt túl szép hatása. Általában akkor használom, ha egy könnyebb, természetesebb sminket rakok fel, ahhoz megjárja.

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus

Revolution Renaissance Flick Szemhéjtus
2021. március 7.

Szükségem volt egy új tusra és a boltban erre esett a választásom. A külseje nagyon szép, elegáns, meglepően jó a fogása, könnyű vele dolgozni. Tartós, és a színe is szép fekete, bár lehetne egy kicsit mattabb, de ez már csak szőrszálhasogatás. Most, hogy kiszáradt tuti újra veszem, amint lehetőségem lesz rá.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2021. március 7.

Nagyon tetszik, hogy ennyire vékony, mert így nagyon precízen lehet vele rajzolni, tartós és a színe is jó. Eléggé vastag és sűrű szemöldököm van így nem is használok olyan sokat belőle. Emiatt nálam nem fogy olyan gyorsan, de a ami miatt levontam egy csillagot az az, hogy nagyon könnyen törik. Nekem egy ceruzából már kétszer is letört, és azért ez nem olyan mennyiség amire csak legyintek, mert úgyis van benne elég.
Ennek ellenére nagyon szeretem és biztosan minding lesz helye a sminktáskámban.

UPDATE: Fél évnyi használat után úgy döntöttem felhúzom öt csillagra. Azóta egyik sem tört el pedig szinte csak ezt használom. Nagyon könnyű vele dolgozni, egy sietős reggelen is pikk-pakk fent van és a nap végén ugyanúgy néz ki. Nekem ez lett A szemöldökceruzám.

Tree Hut 24 Hour Intense Hydrating Shea Body Butter Coconut Lime

Tree Hut 24 Hour Intense Hydrating Shea Body Butter Coconut Lime
2020. október 30.

10 Euróét vettem majd' egy éve ezt testvajat. Akkor kicsit sokaltam az árát, ma már látom mennyire megérte. Ez tényleg vaj. Sűrű, vaskos krém amit felkenés előtt érdemes kicsit kézben felmelegíteni, így nagyon könnyen el lehet oszlatni a testen. Gyorsan felszívódik, semmilyen ragacsos érzetet nem hagy maga után, csakis pihe puha bőrt és finom illatot, ami abszolút hozza az ígért kókuszt és lime-ot. Erős, de nem gejl. A hidratáló hatására sincs panaszom, nem kell naponta újra kenni, elég hetente egyszer-kétszer használni.
A kedvenc testápolóm lett.

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc
2020. október 28.

Bár az elődjét nem használtam, de amikor megláttam, hogy a Catrice-nek kapható egy ilyen jellegű terméke rögtön ki akartam próbálni. Meg is rendeltem 'Chocolate Brown' árnyalatban.
Nos...
Először is, a feje egyáltalán nem olyan vékony, mint amilyennek a képeken tűnt, inkább vastag és lapos, amivel elé nehéz precízen dolgozni, a temészetes hatás pedig egyenesen kizárt.
Másodszor, borzalmasan folyik, rengeteg festék folyt ki a szemöldökömre, ami sötét és csúnya eredményt adott, nem is tudom, hogy gondolták, hogy ez szép lehet.
De ami nálam igazán kihúzta nálam a gyufát az a hasonló élmény amit az előttem hozzászóló tapasztalt. Felkenés után 5 perccel ugyanis konkrétan zöld lett a szemöldököm. Kipróbáltam a karomom is, ott tovább bírta a szín, de egy idő után ott is zöldre váltott. Így aztán abszolút nem tudok vele mit kezdeni.
Nem tudom ki okézta le a terméket, de remélem a jövőben jobban leelenőrzik áruba bocsátás előtt. Sajnos használhatatlan. Kuka.

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial
2020. október 22.

Müllerben szoktam venni, nem nagy adag, ettől függetlenül sokáig elég. Hajmosás után, nedves hajvégeken szoktam használni. Fényessé és egészségessé teszi a hajvégeket, amióta használom sokkal kevésbé töredezik. Nem nehezíti vagy zsírosítja a hajamat, az illata pedig valami istenien narancsos, karácsony illat, ami minden alkalommal jó kedvre derít. Mindig van helye a polcomon.

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger
2020. október 22.

Sokáig álldogáltam, szagolgattam a márka parfümjeit a boltban, mire mellette döntöttem. Nagyon friss, könnyű, gyönyörű illatú parfüm ami szerintem minden évszakban megállja a helyét. Én nyáron szereztem be, de október közepe van és még mindig nyúlok felé reggelente.
Kifújáskor erős citromos illata van, de nem ám az a zavaró savanyú illat, hanem igazi finom gyümölcs illat. A gyömbér inkább leszáradás után jelenik meg, finoman, puhán keveredik a citrommal. A legtalálóbb szó erre az illatra, az, hogy 'zamatos'. Imádom magamon, bárcsak tovább tartana. Ez az egyetlen problémám vele, nagyon gyorsan eltűnik, még magamon se nagyon érzem, annyira pedig nem olcsó, hogy csak úgy locsoljam magamra. Ha tartósabb lenne, kérdés nélkül megkapná az öt csillagot.
Az üvegét pedig biztosan megtartom, nagyon nagyon szép!

Catrice Brow Pen Pro Szemöldökceruza

Catrice Brow Pen Pro Szemöldökceruza
2020. október 22.

Amikor a Catrice oldalán megláttam rögtön meg akartam kaparintani. Maga a fej és a kefe is nagyon megtetszett, úgy gondoltam ez egy olyan termék lesz amivel gyorsan és jól lehet majd dolgozni. Nos, nem annyira. Az állaga eléggé viaszos és kemény, ráadásul vastag is, így nem igazán lehet vele precízen dolgozni. Viszont nagyon szép a fedése, így én nagyjából megrajzolom ahogy szeretném és a keféjével elsatírozom, így azért viszonylag szép eredményt lehet elérni még ha precízet nem is. Nem bánom, hogy kipróbáltam, ha elfogy biztosan megtartom a keféje miatt, de nem az az újravevős termék.

Body&Soul Shampoo & Duschgel Viking

Body&Soul Shampoo & Duschgel Viking
2020. október 22.

Páromnak többször is újra vettem a testápolójával együtt. Nagyon szereti az illatát, ahogy én is. Erős és férfias, mégsem orrfacsaró vagy zavaró. Remek kis termék.