bova

Regisztráció dátuma: 2016. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. augusztus 21.

Legjobb korrektor, amit valaha használtam. DE csak a bőrhibák eltüntetésére. A szem alatti karikákra nekem nem vált be, mert beült a ráncok közé, és nagyon csúnya volt (sebaj, van erre más termék). Na de a pattanások, bőrhibák eltüntetésére szerintem nem létezhet jobb. Az állaga nagyon jó, fedése kiváló, tartós is, de a nagyon feltűnő bőrhibákat azért naponta többször érdemes "átkenni". Én mindig a táskámban tartom. Arcszínhez jól illeszkedik. Nekem nincs szükségem a napi szintű használatára, így sokáig kitart. Ha elfogy, biztosan újravásárolom. 5/5.

UPDATE: Van ennél jobb korrektor. Valóban, a pattik elfedésére nagyon jó, de a folyékony aplikátoros verzió (Maybelline Fit me) sokkal higiénikusabb hosszútávon, mint ez. Arról nem beszélve, hogy ahogy az első kommentemben írtam 2 éve, ezt nem lehet használni szem alá, míg az említettet igen, tehát jobban járok, ha azt veszem meg, mert az 2in1, ez meg csak egyet tud.

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2018. augusztus 20.

Krémmánia Beauty Boxban kaptam, szerintem csodás ez a termék! Érezni rajta, hogy nem egy "mű" anyagokból készült valami, hanem természetes. Engem egyáltalán nem zavartak a kis darabkák, sem az illata. Amikor először felkentem és a bőrömön hagytam, kicsit meglepődtem, mert teljesen úgy szárad, mint egy arcmaszk, azonban nem lehet úgy lehúzni, csak vízzel lemosni. Jól tisztít, összehúzza a pórusokat. Én minden komolyabb sminkelésem előtt csinálok vele egy "kúrát" és a bőröm sokkal szebb lesz. Egyetlen hátránya van, hogy hiába hagyom ki szabályszerűen a szemkörnyékemet, mégis minden alkalommal könnyezek tőle, ahogy az arcomra kerül. Ezért nem kaphat ötöst.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Eszencia Koffeinnel (régi)
2018. augusztus 20.

Elég kemény hajhullásom volt, már teljesen el voltam keseredve... Egyik kedves ismerősöm ajánlotta a terméket, amit végső elkeseredésemben a húzós ára ellenére megvettem. Nem bántam meg! A hosszított spray fejjel egy hétig minden este, majd később már csak minden hajmosás alkalmával (heti 2-szer) fújtam be a fejbőrömet és oszlattam el az ujjaimmal. A hajhullásomat minimálisra csökkentette, mindemellett rengeteg babahajam is lett! Egy dologra viszont szeretném felhívni a figyelmet: ha egy friss seb van valamilyen oknál fogva a fejbőrön, akkor nem szabad használni. Ugyebár vérbőséget okoz, így a seb sokkal erősebben képes vérezni, mint azt egyébként tenné. Tapasztaltam. Éppen ezért a használat megkezdésével inkább várjátok meg a seb gyógyulását.

Vevay Eyeshadow Szemhéjfesték

Vevay Eyeshadow Szemhéjfesték
2018. augusztus 20.

Nem nem, ez a termék nem jó. Alig tudom felvenni az ecsetre és porzik is. Színe alig van. Ennél sokkal jobb termékek is vannak.

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2018. augusztus 20.

Ajándékba kaptam, először nem tudtam mit kezdeni vele, mert sosem használtam színes korrektort. Azonban hosszas próbálgatások után azt kell mondanom: ez egy nagyon hasznos kis termék! A legvilágosabb és a piros árnyalat a szem alatti karikákra volt tökéletes, a zöld a pattanásokra, míg a barnát kontúrozáshoz alkalmaztam. Rendkívül kompakt! Szerintem ez színes korrektorozás is tök jól tud működni megfelelő termékekkel. Az állaga kicsit lehetne krémesebb, mert egy smink szivacsra nagyon nehezen tudom felvenni, rendesen "tunkolni" kell, de magáról a szivacsról is nagyon nehezen megy át a bőrre, ott is elég erősen kell nyomogatni, ami meg egy szem alatti területen nem épp egy kellemes és jó dolog... Illetve ezek miatt nagyon gyorsan fogyott is minden szín. Már alig van belőle. Így csak egy négyes.

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2018. augusztus 20.

A highlighter részét nem nagyon használom, mert eléggé halovány (főként a szintén Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder-hez képest), de a kontúrozó részt rendszeresen bevetem. Sajnos, nem vagyok 100%-ig megelégedve. Többször fel kell vinnem az arcomra, hogy látszódjon. Összességében annyira nem rossz, úgyhogy már elhasználom, de biztosan másikat választok utána (bár ahogy olvasom, már nem is kapható?!)

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash
2018. augusztus 20.

Fürdéskor használom, nagyon kedvelem. Jó az illata, szépen tisztít, csinálja a dolgát. Pumpás kiszerelés szuper.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2018. augusztus 20.

Korábbi púdereim színesek voltak, de amióta ezt használom, egyértelmű: csak transzparenst javaslok fixálásra. Teljesen korrekt ez a termék, de melegben valóban kicsit gyorsan újra fényes lesz az arcom. Ennek ellenére eddig nem találtam jobbat, úgyhogy addig is, ötös.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2018. augusztus 20.

Első highlighterem, eddig nem is nagyon értettem a highlighterek körüli hypot, de amióta ez megvan, rájöttem, hogy miért van... :) Szerintem nagyon természetes, de mégis szép, látványos kiegészítője a sminkjeimnek.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2018. augusztus 20.

Első palettám a márkától. Nagyon kedvelem, számos csodás sminket készítettem vele. Jól pigmentált, nem porzik. Úgy vettem észre, hogy akkor tudom az ecsettel legkönnyebben felvenni, ha nedves arctisztító kendőbe az ecsetet előtte kicsit beletörölgetem, majd utána mehet rá a szín. Elégedett vagyok, jó választás volt!