bovaryne

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Beauty Effect Hűsítő és Frissítő Zselés Párna Hialuronsavval

Balea Beauty Effect Hűsítő és Frissítő Zselés Párna Hialuronsavval
2015. november 13.

Nálam is alap a fürdőszobában, egyszer próba szerencse alapon tettem be a kosaramba és azóta teljesen rászoktam. Reggel, ha "baj van", már teszem is fel, és jó 10 perc után szinte kivasalja a szemem alját. Külön jó benne az állaga, nem zavaró, amíg fent van, ellenben a hasonló alakú, de vastag fehér anyagból lévő társainál. Egyetlen hátránya, hogy néha csak a sokadik üzletben kapok...ezek szerint másnak is bevált.

The Body Shop E-Vitaminos Éjszakai Szérumolaj

The Body Shop E-Vitaminos Éjszakai Szérumolaj
2015. november 13.

Nekem sajnos nem jött be. Azon kívül, hogy egyszerűen semmilyen, néhány nap használat után kipattogzott tőle a bőröm, pattanásos lettem. Tartottam egy kis szünetet, újra próbáltam és megint jelentkezett ez a mellékhatás. Ha arcolaj, akkor nekem csakis a PAI Rosehip Bio Regenerate Oil jöhet szóba! Az is igaz, hogy míg egy jó 10-15 éve imádtam a The Body Shop termékeit, most már nem érzem őket hatásosnak, valószínűleg az én bőröm már többet igényel.

Pai Skincare Rosehip Bioregenerate Fruit&Seed Oil

Pai Skincare Rosehip Bioregenerate Fruit&Seed Oil
2015. november 13.

Egy beauty blogon olvastam róla és azonnal hozattam is Londonból egyet kipróbálni. Valóban fantasztikus, nem véletlenül nyert annyi díjat. Szinte felpumpálja, feltölti a bőrt, élettel tölti meg, egészséges bőrszínt ad és az állaga/illata is nagyon kellemes. A legjobb arcolaj, amit valaha használtam. A márka webshopjában szoktam rendelni, hamar megérkezik.

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2015. november 13.

Nem szárít, természetes hatású, ápol, kellemes az illata. Mindig van a táskámban, több árnyalatot is kipróbáltam már, egyszerűen tökéletes.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2015. november 13.

Folyamatosan kerestem azt az alapozót, amely nem vastag és maszk szerű, de tökéletes fedést biztosít, elkendőzi a bőrhibákat, hagyja lélegezni a bőrömet, egészséges színt ad, jó viselni. Úgy néz ki, megtaláltam a Superbalanced személyében. 01/Petal árnyalatot vettem a világos bőrömhöz, egyáltalán nem sápaszt. Kb. másfél hónapja használom, egyszerűen szuper! Ecsettel viszem fel, a sminkemet egy egész kevés Clinique porpúderrel fixálom, naponta max. egyszer frissítem, mert 5-6 óra után egy picit már fénylik az arcom. Nálam a pumpa hiánya nem okoz gondot, sőt, így könnyebben tudok annyit varázsolni az ujjbegyemre, mint egyes pumpás kiszerelésű alapozóknál, amelyek hajlamosak többet adagolni, mint szeretném.

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2015. november 13.

Nagyon száraz, viszketésre hajlamos, érzékeny bőröm van és nekem ez a krém a tökéletes testápoló. Évek óta használom, csak ezt és semmi mást. Én nem tapasztaltam, hogy olyan nehezen szívódna be, csak nagyon nagy melegben, nyáron. Annak ellenére, hogy zsíros krém, könnyű eloszlatni, kellemes az állaga, igen kevés elég belőle. Csak 400 ml-s kiszerelést veszek, mert árban sokkal jobban megéri, és eddigi tapasztalataim szerint a márka honlapján a legkedvezőbb megvásárolni. Gyerekeimnél is használom, ha kipirosodik vagy kiszárad a bőrük. A bőrgyógyászom szerint arcra is bátran lehet kenni.

Méthode Jeanne Piaubert Vergeturyl Terhességi Csíkok Elleni Krém

Méthode Jeanne Piaubert Vergeturyl Terhességi Csíkok Elleni Krém
2015. november 13.

Két gyerekemmel való terhességem alatt használtam (a 2.-3.hónaptól egészen a szülésig) és el kell, hogy mondjam, ez a krém egy csoda! Semmilyen striám nem lett, sehol sem, és ami még jobb, a szülés után a hasamon a bőr teljesen visszahúzódott, egyáltalán nem lóg, nem nyúlt ki. Folyamatosan használtam, a terhességek végén akár naponta háromszor is, amikor már nagyon viszketett a hasamon a bőr. Nem repedtem be, nem csíkosodtam sehol sem, pedig hajlamom van rá, kamaszkori striáim a mai napig látszanak. (Ez a krém megelőzésre és nem a meglévő striák eltűntetésére jó!) Aki tud rá szánni ennyi pénzt, mindenképpen vegye meg, érdemes. Egy terhesség alatt kb.3-4 tubus krémet használtam el, de még mindig sokkal kedvezőbb így az ár, mint egy korrekciós hasplasztika a lógó bőr miatt. Csak a D betűs parfümériában lehet kapni, Glamour vagy egyéb kedvezmények alkalmával érdemes belőle többet is venni.