Brazilparty

Regisztráció dátuma: 2012. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel
2020. szeptember 23.

Ez a hidratáló engem teljesen ledöbbentett. Ennyi pénzért ilyen minőséget, wow! A kombinált bőröm imádja, hidratál, könnyen beszívódik, semmi extra, de az alapokat tökéletesen hozza.

Swiss Premium Panthenol 10% Habspray

Swiss Premium Panthenol 10% Habspray
2020. szeptember 23.

Ez az egyetlen dolog, ami a durván száraz, töredezett hajamból puha tapintásút tud csinálni. Ezt eddig semmilyen balzsammal vagy pakolással nem tudtam elérni.

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2020. szeptember 23.

Sajnos a brutál nagypapa illata miatt én nem tudtam elhasználni, de a párom nagyon szerette.

Lush T'eo Szilárd Dezodor

Lush T'eo Szilárd Dezodor
2020. szeptember 23.

Nekem egyelőre semmi bajom tőle, tetszik az illata is, a fürdő is illatozik tőle :) A rossz véleményekre való tekintettel felváltva használom egy másik deoval, hatásában ugyanazok, de én nem vagyok izzadós típus. Az egyedüli bajom vele, hogy ezt a szárított levendulát teljesen felesleges volt bele tenni, a dekorációnk kívül semmit nem csinál, ellenben koszol, felsért, stb.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. szeptember 23.

Nekem úgy látszik a slágertermékek nem válnak be :( Nekem olajban fürdő arcbőrt csinál reggelre, pedig amúgy az orca részem inkább száraz, és a T-vonal is inkább aknés mint igazán zsírosnak mondható. Sajnálom, szerettem volna szeretni ..

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2019. január 31.

Nekem sajnos nem jött be. Semmilyen változást nem látok a bőrömön tőle, 2-3 hónapos használat után se.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. január 31.

Nagyon bevált, feltölti az arcom, puhább, "husibb" lesz tőle. Most elfogyott és hiányzik. Újraveszem.

Gliss Kur Winter Repair Express-Repair-Spülung

Gliss Kur Winter Repair Express-Repair-Spülung
2019. január 31.

Nekem azért használ, kevésbé statikus a hajam, de cserébe eléggé elnehezíti. Az illata kellemes

Alverde Color-Glanz Hajbalzsam Festett, Színezett Hajra

Alverde Color-Glanz Hajbalzsam Festett, Színezett Hajra
2019. január 31.

Samponnal együtt használva nagyon szárít..

Alverde Color-Glanz Shampoo

Alverde Color-Glanz Shampoo
2019. január 31.

Azon túl hogy a fél flakont a hajamra kell önteni, annyira gubancolja és szárítja a hajat, hogy az valami hihetelen.. Nálam az összes sampon 3 csillag körüli skálán mozog, nem várok túl sokat tőlük, de ez nagyon alulteljesített.