brbara

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gyógyszertári Benzin

Gyógyszertári Benzin
2020. augusztus 8.

Imádom! Kiváló ecsettisztító és a háztartában is jól jön olykor, ragasztónyom, festékfoltok eltávolítására.

Essence The Rose Edition Szemhéjpúder Paletta

Essence The Rose Edition Szemhéjpúder Paletta
2020. augusztus 8.

Csodás színek, nagyon nagyon jól pigmentált, könnyen eldolgozható, szépen építhető, tartós. Ár érték arányban a legjobb drogériás paletta, amivel eddig találkoztam.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2020. augusztus 8.

Nem rossz alapozó, de a nevében teljesen indokolatlan az "all Matte"...lágy fedésű, természetes hatású, nyárra tökéletes, kényelmes. A színei szerintem tök jók, nem oxidálódott, vagy csak minimálisan. Rajtam egész tartós volt még nagymelegben is.
Ugyanakkor egyenletlen vagy patis bőrűeknek nem ajánlom, épp a nagyon természetes hatása miatt :)

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2020. augusztus 8.

Bíztam benne, hogy egy kicsit kitolja a hajmosások közti időt, de sajnos az égvilágon semmi váltzást nem tapaztaltam, Ez egy full átlagos sampon, nem tud se többet, se kevesebbet, mint bármelyik drogériás társa :/

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.
2020. április 15.

Nekem sajnos nem jött be. Elhasználgatom, de nem csodaszer-nyilván, nem is azt vártam. Ami viszont rettenetesen zavar benne, hogy szárít, de nagyon és nem csak a pattanást, hanem a körülötte levő ép bőrt is, amit aztán jobb esetben napokb telik helyrehozni. Nem gyakran nyúlok utána, általában keresek vmi mást.

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab
2020. április 15.

Nagyon furcsa cucc, az illata nagyon kellemes, tulajdonképpen ez fogott meg benne meg persze a kíváncsiság. Az első flakonnal
úgy használtam el, hogy rizsliszttel kombináltam, mert önmagában nem tűnt hatásosnak. A másodikat önmagában használtam el nyáron, az szuper volt. Legutóbb viszont szerintem selejtes darabod foghattam ki, olyan mintha kifelejtették volna belőle a rizskeményítőt, rettenetes, már éléve áll a polcon, néha megpróbálom, de nem működik :/
Összességében: egyszer ki lehet próbálni(nem akkor, amikor tényleg szükség van egy jó szárazsamponra), ha nem annyira gáz a helyzet, de nem tud sok mindent.

Isana Style2create Lemon Cheesecake Szárazsampon

Isana Style2create Lemon Cheesecake Szárazsampon
2020. április 15.

Legjobb szárazsampon valaha! Kismilliót kipróbáltam már, de ez..zseniális. Finom illata van(bár aki a tömény, édes illatokat nem szereti, annak ez se fog bejönni) Kevés kell belől=sokáig elég. Könnyen kijön, akár csak fésüléssel, dörzsi nélkül is kijön gyorsan a sötétbarna hajamból. Tratós, használat másnapján is simán utca kompatibilis fejem van. Frissen használva olyan könnyű a hajam tőle, minta megmostam vna, formáztam volna és gy leheletnyi lakkot tettem vna rá. imádom

Update:2020 Mégsem maradtam meg ennél, szóval csak nem volt olyan jó, ezért leveszek egy csillagot.

Balea Fruity Dreams Szárazsampon

Balea Fruity Dreams Szárazsampon
2020. április 15.

Nekem bejött, időről időre visszatérek rá, de az illata nagyon durva :D egy idő után zavaró, hogy ezt érzem magamon, akár napokig is, de a hatása kiváló.

Balea Trockenshampoo Sweet Melon

Balea Trockenshampoo Sweet Melon
2020. április 15.

Nem túl jó, ahogy előttem is írta alea, önmagában nem mondható hatásosnak, én rizsliszttel kombináltam, úgy elment, de az illata sok volt.

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon
2020. április 15.

Szerettem. Legalább 5ször újravettem, mert a hatása szuper, picit ügyeskedni kell vele, hogy ne hagyjjon fehér nyomot a hajon, az illata jó, tartós, maga a termék is sokáig elég, viszont az 5. újravétel után túl sok volt már az illata, úgy éreztem váltanom kell. De most, hogy felelevenedett benne és újra tavasz van tuti beszerzem újra :D