BRebi

Regisztráció dátuma: 2017. november 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Mineral Magnesium Ultra Dry Golyós Deo

Garnier Mineral Magnesium Ultra Dry Golyós Deo
2020. augusztus 29.

Az illata nekem se tetszett, főleg a saját bőrömön. Foltot hagyott, nekem sajnos nem vált be.

Nature Box Gránátalmaolajos Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Gránátalmaolajos Express Repair Spray Hajbalzsam
2020. augusztus 5.

Könnyen kifésülhető tőle a hajam, és az illata sokáig érezhető. Szépek az összetevői.

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon

Nature Box Gránátalmaolajos Sampon
2020. augusztus 5.

Az összetevők miatt vettem meg elsősorban. Nekem sajnos jobban zsírosította a hajam, de nagyon puhává is tette. Az illata nem a kedvencem, de megszokható.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. június 29.

Skinsmartos lányok véleménye miatt vettem meg. Az elején nagyon nem kedveltem, heteken át csúnya miteszeres, pattanásos lett tőle a bőröm (ami ilyenkor normális), azonban miután letelt a purging ideje egyre jobban megkedveltem. Ár-érték arányban szuper, nagyon sokáig kitartott, azonban nekem minden egyes alkalommal csípte a bőrömet, illetve nem szüntette meg a túlzott olajtermelést sem.

Pull&Bear Purple Burst

Pull&Bear Purple Burst
2020. június 10.

Kedves illat, de sajnos nem tartós.

Facelle Intim Törlőkendő (régi)

Facelle Intim Törlőkendő (régi)
2020. február 8.

Nagyon sokáig elég, kellően nedves. Mindig van nálam, és plusz pont azért, mert a kendők biológialaig lebomlóak.

Treacle Moon The Raspberry Kiss Kézkrém

Treacle Moon The Raspberry Kiss Kézkrém
2020. február 5.

Eddig nem használtam kézkrémeket, ezt is ajándékba kaptam. A csomagolása, illetve az illata azonnal megfogott. Az állaga könnyű, gyorsan beszívódik.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2020. január 11.

Sajnos nagyon gyorsan zsírosította a hajamat. Az állaga számomra érdekes volt, az illatával nem volt gondom.

Urban Decay Naked Flushed

Urban Decay Naked Flushed
2020. január 2.

Nem szerettem ezt a kis palettát. A pirosítót egyáltalán nem tudtam használni, az ecset semmilyen terméket nem vett fel. A highliter és a bronzoítóval nem voltak gondjaim, maximum csak annyi, hogy a bronzosító a legvilágosabb árnyalatban lehetett volna hidegebb tónusú.

Tetesept Fürdősó Megfázásra

Tetesept Fürdősó Megfázásra
2019. december 31.

Kiskorom óta használom, és számomra bevált. Megnyugtat, ellazít, a légutakat is segíti tisztítani, valóban könnyebb utána lélegezni.