breku

Regisztráció dátuma: 2017. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Maracuja Hajpermet

Yves Rocher Maracuja Hajpermet
2019. április 15.

Ajándékba kaptam. Magamnak valószínűleg nem vettem volna ilyet, de imádom az illatát! 3. nap körül szoktam befújni, amikor már a sampon/balzsam egyéb hajcucc illata nem nagyon érződik. Ilyenkor mindig meglepődök hogy milyen jó illata van a hajamnak egész nap :D Még az is lehet, hogy újravenném, ha elfogy

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. április 15.

Először a kétfázisú változatát vettem meg még évekkel ezelőtt. Aztán engedtem a csábításnak, és beruháztam egy ilyenre is, hiszen erről reeeengeteg vélemény van KM-en. Hát, nekem a közelébe sem ér a sárga változathoz. Csípi a szemem, a tartós sminkkel (pl matt rúzs) semmit nem tud csinálni, és nekem ragacsos érzetet hagy az arcomon utána. Elhasználom, de a kétfázisúra esküszöm!

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. április 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. I rule árnyalatot vettem meg, nagyon szépen fed, és nagyon tartós is! Nem szárítja (nagyon) a számat, könnyű felkenni, nem lesz "kukacos", hogyha két rétegben viszem fel, és szépen kopik. Remélem lesz még belőle sokkal több árnyalat!

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2019. március 10.

Körülbelül 2 naponta esténként szoktam felvinni a hidratáló krémem előtt. Elég kevés is belőle, mert eléggé nehezen szívja be a bőr (de a párnán nem hagy nyomott). Eleinte sok kis pattanás jelent meg (olyanok, amik igazából nem is látszódnak, és estére el is múlnak), de egy idő után hozzászokott a bőröm, és mára ilyen nincs (kb 2 hónapja használom). A szem körüli ráncokat és a sötét karikákat egyébként nagyon jól kezeli, lényegesen szebb és kisimultabb a bőröm, mióta ezt is használom.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. március 10.

2 hónapja használom, reggel és este egy-egy cseppet oszlatok el a T-zónámon és az államon. Sajnos nagyon mitesszeres az orrom, semmi nem oldja meg igazából a problémát, de! ez egy kicsit segít. Ha kitisztítom a mitesszereket, akkor kb 1-2 hétig marad tisztább az orrom, és nem jönnek elő új kis csúnyaságok. De mivel sminkelek, ezért elkerülhetetlen hogy a bőröm egy idő után azt mondja hogy elég, és kijönnek az új mitesszerek. Mindenesetre messze ez volt az eddigi legjobb ellenszer ellenük. Nem mellesleg tökéletesen kordában tartja a zsírosodást, így remek alapanyag egy sminkelés előtt is. Kb a felénél tarthatok, szóval még bízom benne, hogy másfél-2 hónapig kitart az üveg, és akkor abszolút elégedett lennék vele :)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2019. március 10.

3 hónapja van meg, és azóta használom akkor, amikor kijön egy-egy pattanás. Úgy vettem észre, hogy teljesen felesleges kenegetni akkor, amikor nincs semmi bőrhiba, mivel akkor kiszárítja a bőrt. Ha kijön egy pattanás, akkor vékonyan (!) bekenem vele a pöttyöt, és másnapra már szinte nincs is semmi. Most járhatok az üvegcse felénél, úgyhogy bőven megéri az árát :) Újra fogom venni, ha elfogy, mert soha semmi nem tüntette el a pattanásaimat ilyen gyorsan és kíméletesen

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. december 27.

Egyszerűen sose tud csalódást okozni ez a kis csoda. A cserepes számra szoktam kenni esténként, és reggelre nagyon szép hidratált lesz. Illetve mostanában nem kíméltem az arcomat, és hámlasztottam. Na hát úgy néz ki hogy az én arcbőröm ezt nem viseli túl jól, és borzasztóan kiszárított (pedig inkább zsíros a bőröm). Ez a kis kence pikkpakk rendbe tette a kiszáradt bőrömet (pedig a Manna csoda shea vaja sem tudott mit kezdeni vele.....) Szerintem mindenkinek kellene egy ilyen krém :)

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. december 13.

Miii ez a csoda? Elég nagy rúzsmániás vagyok, elég sok márkától kipróbáltam már sok matt tartós rúzst, de ez mindent visz. Reggel 7kor felkentem, és moat este 6kor ugyanúgy néz ki mint akkor. Nem kopott le se belülről, nem mászott el, ez egész nap ott volt a helyén, nekem még csak nem is szárított. Pedig nem kíméltem, ettem ittam megbeszéltem, és még mindig tart. Ár-érték arányban a legjobb! A 70es árnyalatot vettem meg, ez egy barnás szín, de tuti bevásárolok még belőle. Abszolút ajánlom mindenkinek!

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2018. október 16.

Engem egy kicsit zavar az illata, sminkben jobb szeretem az illatmenteseket. Egyébként teszi a dolgát, szép színű és tartós. Nekem a legvilágosabb van meg, de még ezzel is csínján kell bánni, mert ha sokat visz fel az ember akkor nehéz korrigálni.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2018. október 16.

05-ös Translucent árnyalat boldog tulajdonosa vagyok már több mint fél éve. Szerintem tökéletes, mindent tud, amit egy púdernek tudnia kell, tuti le nem cserélném másra!