BReni91

Regisztráció dátuma: 2016. április 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Biocom Hair Nice Hajsampon

Biocom Hair Nice Hajsampon
2017. május 20.

Valóban szuper sampon. Hajnövekedést még nem vettem észre, bár nem használom még régóta, viszont selymes és csillog a hajam, lassabban zsírosodik, valamint ez hatalmas plusz pont, hogy hajmosás után sokkal könnyebben ki tudom fésűlni a hajam. Biztos újraveszem.

Mirtill Általános Testápoló

Mirtill Általános Testápoló
2017. május 20.

Igaz, hogy testápoló krémnek van feltűntetve, de én csak arcra használom. Csodát tesz a bőrömmel. Sajnos nagyon problémás az arcom, de ha ki is jön rajta valami, nagyon hamar leviszi a gyulladást. Mikor náthás voltam, még az orrom is kidugult tőle. :) Most használtam el az első tégelyt, de már megvettem a másodikat.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2017. január 3.

Kb. egy hónapja használom, látványos változást nem vettem észre. Az előttem szólókhoz csatlakozva valóban jól hidratál, de erre a célra akár használhatnám a sima arckrémemet is. Féláras kuponnal vettem meg, így annyira nem bánom, használom, amíg ki nem fogy, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Balea Pórustisztító Tapasz

Balea Pórustisztító Tapasz
2016. december 27.

Orron használva néhány mitesszert leszed, állon és homlokon nem nagyon, ráadásul homlokról leszedni nekem nagyon fájdalmas volt. Ha használom ezentúl akkor is csak az orromra fogom, bár kétségtelenül elég drága, ahhoz képest, hogy ilyen kevés tapasz van benne. :/

Idros 5 Izzadásgátló Spray

Idros 5 Izzadásgátló Spray
2016. október 2.

Nekem nagyon sokat segített, mindig gondom volt a hónaljban megjelenő foltokkal, színes ruhák szóba se jöhettek. Mióta ezt használom a foltok eltűntek, szóval én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Schauma Power Volume 48H Dúsító Sampon Vékonyszálú & Fénytelen Hajra

Schauma Power Volume 48H Dúsító Sampon Vékonyszálú & Fénytelen Hajra
2016. október 2.

Hajmosás után rettenetesen gubancolódik a hajam, alig tudom kifésülni. Rengeteg féle sampont, sőt hajmosó szappant is kipróbáltam már. Ezzel a samponnal pedig szinte még kifésüléskönnyítőt se kell használnom, olyan könnyen ki tudom fésülni. Először magában használtam csak a sampont, kicsit laposnak éreztem a hajam, viszont kipróbáltam a balzsamot hozzá, illetve a dúsító spray-t is és így együtt szuper. Sokkal dúsabb lett a hajam és mintha kevésbé is zsírosodna. Hosszas keresgélés után, végre megtaláltam azt, ami nagyon bevált a hajamnak.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2016. szeptember 18.

Nekem nagyon bevált. A pattanásokat nagyon szépen eltűntette nálam, gyulladásokat lehúzta. Sokféle akné elleni krémet használtam, de ilyen gyors és látványos változást még semmi nem hozott - még gyógyszertári készítmények sem. Biztos, hogy újra veszem, ha elfogy.

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2016. július 28.

Évek óta használja a család nálunk. Imádja mindenki, pillanatok alatt beszívódik, jó az illata, remekül hidratál. A nagyobbik tégely hónapokig kitart, szóval szuper termék :)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2016. július 28.

Nekem nagyon bevált, nemrég vettem meg a második tubust. Én csak a lábra használom, pont azért hogy "hozzábarnuljon" a többi testrészemhez. A szaga az... hát önbarnító szagú. Elviselem, cserébe szép barna a bőröm. :)

Astor Skin Match Protect Primer SPF25

Astor Skin Match Protect Primer SPF25
2016. július 10.

Nekem szerencsére nagyon bevált. Sokakhoz hasonlóan, én is először a Joy-ban talált termékmintát próbáltam ki. Igazából az győzött meg, hogy a kolleganőm kérdezte, hogy új alapozót használok-e, mert nagyon széppé, egyenletessé tette a bőröm.. Így megvettem. Itt olvastam róla sok negatív véleményt, nyilván senki sem egyforma, valakinek bejön ez, valakinek nem. Még jó, hogy kipróbáltam előtte a mintát, különben a vélemények alapján lehet, hogy meg se vettem volna. :)