brenlina

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Déodorant Douceur Fleur de Lotus du Laos

Yves Rocher Déodorant Douceur Fleur de Lotus du Laos
2017. július 11.

Isteni illat, ár-érték arányban annyit tud, amennyit fizetsz érte. Télen biztosan kifogástalanul fog majd működni, de a nyári kánikula ki-kifog rajta: hát istenem. Kárpótol a nagyjából 'mindenmentes' összetétel, úgy nem vonok le csillagot, mert cuki.

Yves Rocher Olíva-Keserűnarancs Tusfürdő Koncentrátum

Yves Rocher Olíva-Keserűnarancs Tusfürdő Koncentrátum
2017. július 11.

Mindig is ez volt a kedvencem az Yves Rocher-tusfürdők illatai közül, elég semleges és mégis nagyon felfrissültnek érzem magam tőle tusolás után. (A mangós-korianderes változatnak is isteni illata van egyébként.) 1-2 csepp tényleg elegendő belőle, én pedig igazán nagyra értékelem, ha egy termék nem akarja túlságosan hamar elfogyasztani saját magát. Pluszpont, hogy parabénmentes (bár ez lassan kapásból elvárható egy jó minőségű tusfürdővel szemben).
Utazáshoz is praktikus, mert a 100 ml-es flakont felvihetjük kézipoggyászban is a repülőgépekre.
Tutira fogok még ilyet venni.

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2017. július 11.

Hatalmas riszpekt azért, amiért nem bántják a kisállatokat a termék előállítása során, sajnos a sampont önmagában más egyébért nem igazán tudom méltatni: nem habzik valami jól (csak ha nem sajnálom), az illata nekem elég mű, szerintem nem veszem meg újra.

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2017. január 25.

Jól működik, és ár-érték arányban sem rossz! Gyenge illata van, de mégis "tiszta"-érzésem van használat után.

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2017. január 18.

Notinóról rendelve olcsóbban megúsztam, mintha drogériákban szereztem volna be. Szerintem súlyosan overrated termékről van szó, és 4k+ túl sok érte, még postaköltséggel együtt is jobb, ha online rendeled. DE! Azért nekem tízpercekig el kell vele bíbelődni, hogy olyan hatása legyen, amilyet én szeretnék, emiatt nem tudom ötösre értékelni. A rétegek lassan kerülnek a pillákra, aminek következtében tényleg nem nagyon fognak összetapadni a pillák (de azért tegyük a kezünket a szívünkre! szerintem bárki képes összeragasztani a pilláit bármilyen termékkel, ha kapkod, vagy gyakorlatlan). A végeredmény szép, de semmi különös.
Még meggondolom, hogy újravásárolom-e.

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2017. január 18.

Egy hosszú hétvégés utazáshoz szereztem be, úgy okoskodva, hogy megspórolom ezzel a hajmosást és -szárítást, így szerencsére csak a kis kiszereléssel vettem. (A többi Aussie terméket is kicsikben szereztem be először, és sosem bántam meg, mert egyiket sem venném újra.)
Az illata nekem nem volt zavaró, az már annál inkább, hogy egész nap agresszíven éreztem a fejem körül röpködni. A dolgát megteszi: frisse(bbe)n mosottnak tűnt a hajam, és az itt olvasott véleményekből okulva igyekeztem nem túlzásba esni a felvitelnél, ezért nem lett kopogósan kemény a hajam sem.
De azért ha elhasználtam, el is felejtem a kis drágát, különösebben nem éri meg a pénzkiadást, és a hintőpor eddig tökéletesen bevált.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2017. január 18.

Azért ez messze áll a long lasting elképzeléstől, de aprópénzbe kerül, úgyhogy szerintem nem is kell csodákat várni. Nekem tetszik a kiszerelése, mert nem szeretem, amikor hegyezgetni meg farigcsálni kell a ceruzavégeket. Egy feketét és egy rózsaszíneset(?) vettem, a színek nagyon szépek!

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító
2016. december 7.

Szerintem még sosem adtam egy csillagot semmire, hát most itt az ideje.
Amikor elkezdtem a véleményt írni, előtte átnéztem az előttem szólók hozzászólásait, és nagyon meg vagyok lepve azon, hogy mindenki öt csillaggal értékelte a terméket.
A Garnier micellás vízről váltottam erre, mert akciós volt a Rossmann-ban, gondoltam, miért ne próbálnám ki. Bár ne tettem volna. A következő problémákat tapasztalom:
1. A sminket többszöri dörzsölés után távolítja el. Ennél jóval olcsóbb lemosók, és a már említett Garnier is jóval hamarabb teszi a dolgát, de a Niveással jópár percig eltart, amíg eltávolítom a sminkem. Szempillaspirálon és szemöldökformázó termékeken kívül semmit nem használok, tehát sok feladata egyébként sem lenne. Tehát a többihez képest szerintem gyengén oldja a festéket.
2. Ez az "adagolófej", amit ráapplikáltak, hát minden, csak nem praktikus. Ha erélyesen megdöntöm a dobozt, akkor a világ minden égtája felé kifröcsköl, de ha csak rácsöpögtetem a vattára, akkor nem nyomhatom meg a doboz oldalát, különben kifolyik. Ha fültisztítót szeretnék vele feltölteni, hogy az elkenődött festéket korrigáljam, akkor szinte egy csepp sem jön ki belőle.

És igen, valóban illatanyagmentes és nem húzza a bőrt - mint ahogy a micellás vizek általában. De azért ennél lehetne praktikusabban csomagolt és hatékonyabb.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2016. július 6.

A kis cuki olyan tévhitet döntött meg, amely már több mint egy évtizede tartja magát: minél drágább egy szempillaspirál, annál jobb. Ezért persze én sem vettem a kezembe semmilyen drogériás, alsó kategóriás(nak gondolt) terméket, messze elkerültem a Miss Sporty-t, a Rimmellel és Maybelline-nel együtt. Egy nyaraláson nyomták a kezembe, amikor ki kellett bírnia buszozást, túrázást, tengerparton hűsölést, ezért először kinevettem a kislányt, aki jóindulatúan tukmálta rám a csodaszert. Végül beadtam a derekam.
... és az eredmény? Kapásból ötöt vásároltam belőle. Nevetségesen olcsó, bírja a strapát, és a keféje csodát tesz (egyébként a régen kivezetett nagy kedvencem, az ironikus módon szintén olcsó Oriflame-s Giordani spirál keféjéhez hasonlít). Minden krémmániás próbálja ki egyszer, ha spórolni és csodálkozni akar!

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2016. május 13.

Ajándékba kaptam kisebb kiszerelésben, és meglehetősen szkeptikusan fogtam hozzá a pilláim kifestéséhez, ugyanis eleinte úgy tűnt, hogy a csavart kefével aránytalanul sok festéket fogok felvinni, de nem így történt. Sosem volt még elég pár perc ahhoz, hogy tényleg drámaian nagy pillákat készítsek; ezek az átlagos szempillaspirálokkal mindig legalább 8-10 percig tartottak, de ezzel a kis cukival ugyanazt a hatást érem el 2-3 perc alatt is. Mivel Európában csak online juthatunk hozzá (én pedig egyelőre még nem szeretnék a netes vásárlással bajlódni, ráadásul az ára is elég borsos), szorgalmasan keresem a balkáni megfelelőjét, amely hasonló eredményt produkál.