Best of Beauty 2019

BridgeK88

Regisztráció dátuma: 2017. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2018. október 22.

Bár vétel előtt jól utána olvastam és jókat írtak róla, mégis eleinte teljesen szkeptikusan álltam hozzá ehhez a szerkezet. De - így 1 év használat után - azt kell, hogy mondjam: ez egy csoda. Gyakorlatilag 90%-ban eltűnt a szőr, ami még visszanő, az is alig látható, gyenge szálú. Sőt, a szőrtüszőgyulladás problémámat is orvosolni tudta, amire idáig semmilyen krém nem volt képes. Nem olcsó, ez tény, lehet érdemes a vétellel kivárni egy kuponos akciót (én is -20%-os kuponnal vettem), de abszolút megéri, nem pénzkidobás.

RdeL Young Eyebrow Gel Pencil

RdeL Young Eyebrow Gel Pencil
2018. június 13.

A Maybelline Brow Stain-ről váltottam erre a termékre, gondoltam az árbeli különbség miatt kipróbálom, nagyon jó döntés volt. Olcsó, mégis nagyon jól fed és rendkívül tartós, nekem a strandolást is gond nélkül bírta, egy sima futkozós hétköznap végén is még ugyanolyan, mint reggel, amikor felkentem. Pikk-pakk felvihető, nem fog, nem kenődik el. Biztos, hogy újra fogom venni.

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza
2018. június 13.

A melegebb napokra szoktam használni ezt a szemceruzát, nálam bevált. Nem kenődik el, egész nap tartósan fent marad. Szép, fekete színe van. Sok vízálló társát próbáltam már, hátha azok nem kenődnek el nyáron, de szerintem simán veri a drágább társait.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. március 27.

Több színt is vettem belőle, szerintem verhetetlen termék. Sokáig fent marad és ehhez képest nagyon olcsó. Az igaz, hogy picit hidratálni kell előtte, mert mint minden tartós rúzs, anélkül ez is szárít picit.

Bourjois Liner Pinceau 16H Ultra Black Tus

Bourjois Liner Pinceau 16H Ultra Black Tus
2017. március 27.

Picit szokni kell a használatát, de utána már nagyon könnyű használni és villámgyorsan szép tusvonalat lehet húzni vele. Szép fekete színe van, tartós, nekem még a nap végére is ugyanúgy marad, ahogy azt reggel felkentem.

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2017. március 27.

Igaz, hogy nem olcsó, de jó termék. Nagyon szép szempillákat csinál, nem csomósít, bár én használat előtt minden spirálról lehúzom kicsit a festéket. Nálam még nem kenődött el egyszer sem.

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2017. március 27.

Glamour-napokon jutottam hozzá féláron és nagyon nem bántam meg, hogy megvettem, az egyik legjobb. Szerintem egész sokáig kitartott a ceruza, pedig szinte naponta használtam. Könnyű dolgozni vele és nem utolsó sorban tartós, bírja egész nap anélkül, hogy lekopna vagy elkenődne.

Manhattan Clearface BB Krém

Manhattan Clearface BB Krém
2017. március 27.

Sok BB krémet kipróbáltam már, de idáig ez az egy vált be. Nem okoz pattanásokat, teljesen jól fed, alapozót nem is kell használnom mellé, bár nincsenek nagy bőrhibáim. A legvilágosabb árnyalatot szoktam venni, és még az én hófehér bőrömhöz is passzol, nem üt el.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2017. március 27.

Nekem teljesen bevált, jól tisztít, a vízálló sminket is teljesen jól leviszi és a többi micellás vízhez képest nagyon jó az ára. Bár nem nagy kiszerelés, mégis sokáig elég. Csak azért nem adok 5*-ot, mert valóban igaz, hogy egy picit ragacsos érzetet hagy maga után.

Balea Leichte Bodylotion

Balea Leichte Bodylotion
2017. március 27.

Árban nagyon jó a kiszerelés méretéhez viszonyítva, viszont nekem sajnos nem vált be. Nem igazán hidratál jól és nálam néhány helyen pici piros pöttyök jelentek meg a bőrömön reggelre. Kézkrémnek elhasználom, de újra nem venném.