bridzsittaa

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2017. szeptember 21.

Imádom ezt az alapozot. Ad egy kis szint a színtelen boromnek, és idáig tőle kaptam a leghosszabban tartó matt hatást azok közül az alapozok körül, amiket próbáltam. Már a harmadik tubussal veszem újra, nem szárít, nem zsírosít, és jól megtapad a bőrön. Mindenképpen zsíros bőrre ajánlom, arra szuper, de száraz és érzékeny bőrön nehezen tudom elképzelni.

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan
2017. szeptember 21.

Nagyon nagy reményeket fűztem ehhez a márkához is, illetve a termékhez is. Összetevői szépek, a csomagolás is szép, kedves a marketingjuk. Mielőtt rendeltem volna, megneztem a többi pompom termeket is itt, és feltűnt, hogy mindegyik agyon van 5 csillagozva, kicsit furcsaltam is arra való tekintettel, hogy viszonylag új márka, ennek ellenére már mindenről van vélemény - de mivel sürgősen kerestem "az Igazi" fekete szappant, mondom kiprobalom akkor ezt. Hat, lányok, ez a termek annyira rossz, hogy elmondani nem tudom. Zsíros, pattanásos borom van, és több mint egy hónapja használom, már éppen kezdte rendbe szedni a kozmetikus az arcomat, erre ez a valami úgy elb****a, hogy nem igaz. Sokkal zsírosabb lett, mint volt, akkor is, ha hidrataltam utána, meg akkor is ha nem. Az állam mindig is problémás terület volt, de most tele van konkrétan nagy, vörös és gyulladt dombokkal (!!), az arcom pedig most már MINDENHOL tele van pattanasokkal. Sokáig gondolkoztam, hogy vajon változott e bármi más, okozhatta bármi más ezt nálam, de úgy gondolom, hogy nem, szóval 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ez a termek tehet róla - főleg, hogy már más is ezt írta előttem. (Azt az 1% esélyt meg arra hagyom meg, ha mégsem nekem lenne igazam..) A többi tulcsillagozott pompom terméket is lecsekkoltam, hát mit ad Isten, feltűnt, hogy nagyon szépen, körülményesen le van írva ezekben az ömlengős kommentekben a termékeknek a neve, pl: "a Neroli Virágvizes Zselé annyira feltöltötte a bőrömet, mintha csak most léptem volna ki egy fiatalító arcmasszázsról! Az illata pedig valami mennyei!".. Hat egy átlag felhasznalo nem így, meg hasonlóan fogalmaz, majd nézzetek utána, elég érdekes.. Na mindegy, én nem akarok senki üzletébe belerondítani, és senkit sem vádolok szándékos rosszindulatúsággal, sem felrevezetessel, de könyörgöm az arcbőrömről van szó, nem tudom eltakarni, vagy lecserélni, ha elbaszódik, akkor penz és energia és szerencsétlenkedés árán lehet csak helyrehozni.. már akinek.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. február 4.

Hát, én nem ajánlom. Egyrészt nem mattított annyira, mint amennyire kellene, másrészt túl sűrű, illetve nekem rendszeresen narancssárga volt tőle a fejem, pedig vigyáztam a felkenéssel. Az összetevői sem túl szépek.. nem venném újra.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2017. február 4.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos nem váltotta be őket. Borzasztóan átzsírosodik pár óra után (az all matt plus púderrel együtt), és még a szemem körüli részt is csípi, az utóbbit alapozónál még nem tapasztaltam. A fedése szebb bőrön egész jól teljesít, de a pattanásos részekről a szó szoros értelmében foltokban lekopik, mindig csak ámulok, hogy hova tűnt az államról és a homlokomról a cucc.. Szóval nem újravevős, inkább azoknak ajánlanám, akiknek nincs különösebb gondjuk az arcbőrével, mert úgy nem lenne rossz termék.

Dexe Ajakápoló

Dexe Ajakápoló
2017. január 30.

Praktikus a kiszerelese és finom, gyümölcsös az illata, de inkabb csak megelőzésképpen jó, a kicserepesedett ajkakat nem hozza rendbe. Ezert vonok le egy csillagot, illetve mert nem latom mar egy ideje a Rossmann polcain, de a fentiektől függetlenül nalam ujravevos.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. január 30.

Kedvencem, egyedul ennél a spiralnal érzem - az eddigi szempillaspiraljaim közül -, hogy nem csak festéket visz fel a pillaimra, hanem hosszabbítja is. Imádom.

Lush Helping Hands Kézkrém

Lush Helping Hands Kézkrém
2017. január 30.

Nagy reményeket fűztem hozza, merthogy Lush, és a hideg ekcemas boromre ezt ajanlottak az üzletben. Hát, hiába kenem be jó vastagon éjszakára a kezem, önmagában nem sokat segít, csak neogranormon + cien sos krémmel keverve. Arról meg nem is beszélve, hogy az illata borzalmas, szoval meg csak azt sem lehet mondani, hogy legalabb az illat miatt szívesen keni fel az ember.. ez a kamillas mandulás verzió van meg nekem. Illetve ahhoz, hogy nappalra használjam, nagyon zsiros. Azoknak tudom elképzelni, akiknek nem nagyon szárad ki a keze, csak éjszakára előhidratalasnak akarjak használni. Summa summarum, drága is, büdös is, nem is igazan jó, vannak sokkal olcsóbb kezkremek sokkal jobb hidratalo hatással. El használom, mert drága volt, de nem veszem ujra.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2017. január 30.

Jó hatással van nagyon a hajamra, gyorsabban is nő tőle, illetve kevésbé hullik. Kúraszerűen használom.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2016. november 5.

Megvettem az itteni jo vélemények hatására, nekem szeptembertől márciusig kormot lehetne reszelni a kezfejemen, olyan száraz. Valóban nagyon jo krém, viszont en csak éjszakai használatra tudom alkalmazni, hiszen egyáltalán nem szivodik be hipergyorsan, sőt. Olyan sűrű, masszív állaga van, hogy alig birom normálisan eloszlatni a kezfejemen, es tok ragacsos marad utana, kell vagy 20 perc, mire ugy ahogy beszivodik.. De amugy teszi a dolgát, nagyon jol hidratal es végül is szeretem, viszont a fentebb emlitettekert csak 4 csillagot adok neki.

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
2016. november 5.

Nekem ez a termek semmire sem volt jo, en is tini koromban használtam, de egy darab wc papírral is dorzsolgethettem volna az arcom, ugyanolyan hatást ertem volna el, mint ezzel.