Brigi0707

Regisztráció dátuma: 2018. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2018. április 18.

Már az első alkalommal érezhető volt, hogy feszesebb a bőröm. Még friss az élmény, remélem, hogy segít a szemem alatti karikák eltüntetésében :)

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2018. április 18.

Elégedett vagyok a hatással :) Pihe- puha, táplált lett a bőröm tőle, azt adja amit ígér.

Rexona Maximum Protection Active Shield Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Active Shield Krémdezodor
2018. március 23.

Nekem nagyon bevált! Egy dezodor sem volt ennyire hatékony azok közül, amelyeket kipróbáltam. Zuhanyzás után este szoktam használni, és másnap az esti zuhanyzáskor is lehet érezni a bőrön, hogy még mindig száraz. Az illata viszont cseppet sem kellemes.

Head & Shoulders Mentol Sampon

Head & Shoulders Mentol Sampon
2018. március 22.

Szeretem a hűsítő hatását és az illatát! Frissít és a korpát eltünteti, soha nem okozott számomra csalódást :)

Balea Anti-Mitesszer Orrtapasz

Balea Anti-Mitesszer Orrtapasz
2018. március 22.

Lehet, hogy az én orrom túl pici, de konkrétan alig tudtam feltenni. Konkrétan semmit nem használt. :(

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2018. március 22.

Alig párszor tudtam használni, habzik és kiszárítja a bőröm. :( Azért vettem meg,mert alapvetően a balea termékek nem rosszak, ráadásul elég nagy kiszerelés, de a l’oreal micellás vizével össze sem lehet hasonlítani. Pénzkidobás volt.

Balea Hideggyanta Csíkok Arcra

Balea Hideggyanta Csíkok Arcra
2018. március 22.

Szerintem nagyon jól lehet vele gyantázni, bevált!

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Maske
2018. március 22.

Nem vártam csodát, de egyáltalán nem vált be. Semmi hatást nem tapasztaltam a használata után.

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2018. március 22.

Világos a bőröm, nekem nagyon bevált! Nem sárga, és nem fénylik az arcbőröm tőle és az illata is nagyon tetszik :)

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2018. március 22.

Nagyon jó az illata, viszont ha egy picivel többet kenek az arcomra a kelleténél, lemorzsolódik.. Nem fogom újra megvenni. :(