Brigi193

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Pyunkang Yul Moisture Cream

Pyunkang Yul Moisture Cream
2022. március 13.

Csodákat hallottam erről a krémről, gondoltam kipróbálom. Első mínusz nekem az ,hogy bele kell nyúlni a krémbe ,oké hogy adtak hozzá egy kis spatulát, de LA Roche is nagyon szépen megoldja a pumpás adagolóival ezt a problémát ezt hiányoltam. És hát nekem ez a krém még úgy is ,hogy egyáltalán nem száraz a bőröm nagyon kevés, körülbelül rá kenhetném a doboz 1/4 -ét akkor is száraz maradna a bőröm, így viszont,hogy jóval többet kell használni belőle mint reméltem az ára sem olyan kedvező számomra. Van ennél sokkal kedvezőbb árú ugyanezt vagy jobb hatásfokkal rendlekező krém is a piacon. De mindenkinek más a bőre , remélem nektek beválik.

Isntree Hyaluronic Acid Water Essence

Isntree Hyaluronic Acid Water Essence
2021. június 3.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Jól hidratálja a bőrömet, eltűntek a vízhiány által keletkezett ráncaim. Nagy kiszerelés, bár nekem így is nagyon gyorsan fogy.

Aromax Rozmaringolaj

Aromax Rozmaringolaj
2019. július 22.

Eddig a 3 hajmosasnál használom a samponomba teszek 4 cseppet , az első kettő után éreztem, hogy a hajvégeimet nagyon szárítja de a fejbőröm tiszta, kellemes tapintású, a 3. Alkalommal hajmosás előtt egy argán olajos pakolás tettem fel azt hagytam rajta és utána mostam meg, így azt mondom hogy tökéletesen bevált nem érzem származnak a hajvégeimet, remelem, hogy nőni is kezd a hajam tőle. Nekem a hajmosást nem csusztatta el ugyanúgy a 4. Napon mosom meg a hajamat, de az illata tényleg nagyon kellemes gyógynövényes és frissítő. A kiszerelés nagyon gazdaságos a 3. Alkalommal is olyan mintha nem is használtam volna belőle.
Ha elfogy jövök az updatel. ☺️☺️

Dermofil Arctisztító

Dermofil Arctisztító
2019. július 20.

3 napja használom első tapasztalat, a kialakuló pattanásokat leviszi szépen, de sajnos szárít, az orromnál elkezdett elég erősen hámlani a bőr, még adok neki esélyt és jövök a későbbi véleményel