brigiis

Regisztráció dátuma: 2019. május 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. augusztus 19.

Már az első használat után éreztem, hogy az arcom reggelre sokkal egészségesebb, mint előtte volt. A felvitele könnyű, hiszen az állaga sokkal kellemesebb, mint más éjszakai maszkoknak, az illata pedig csodás! Éjjelre teljesen visszafogott, nyugtató, mégis frissítően hat a zöld tea esszenciája. A bőröm a reggeli készülődésnek teljesen megújulva vágott neki, érezhetően puhább és selymesebb volt, s emiatt dolgozni is könnyebb volt vele.
Végeredmény: élettel teli, puha arcbőr :)

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál
2019. június 12.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Szuper az állaga, én vékony rétegben szoktam feltenni, de nem tapasztja össze a pilláimat, még akkor se, ha egy kicsit többet viszek fel belőle. Egyébként számomra ez a formula, hogy meleg vízzel jön le nagyon bejött, mert így legalább nem kell lemosókkal dörzsölgetnem a szememet, a meleg víz pedig nagyon szépen leszedi. Azért szeretem igazán, mert eddig az összes szempillaspirál, amit használtam a szemem alatt kötött ki akármilyen napi tevékenység után és pandamaciként néztem ki. Ez a szempillaspirál dörzsölésre se jön le a szememről, ami allergiás időszakban nagyon praktikus nálam! Összességében csak az árában van kivetni valóm, de a mennyiségéhez képest egészen sokáig elég és ha akcióban vagy kuponnapon csap le rá az ember nagyon megéri! A hajlítható fejnek eddig még viszont nem találtam értelmét, lehet valakinek hasznos.

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék
2019. június 12.

Először jónak gondoltam, de pár használat után rájöttem, hogy ha a szememről mosom le a sminket, akkor belefolyik és az olaj egy réteget képez a szememen, ami miatt percekig nem látok csak homályosan. A kiszerelése jó lenne utazáshoz, csakhogy nem csukódik rendesen a kupak, így ha fejre fordul, akkor kifolyik. A sminket egyébként egészen jól lehozza, de az, hogy a szememnek ilyen traumát okoz nem igazán megbocsájtható. Nem venném újra az biztos.

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2019. június 12.

A tavaszi Glamour napokon szereztem be, mert kerestem egy olajos lemosót, de kipróbáltam volna valami újat. Így esett a választásom erre a termékre. A kuponnal számomra nagyon kedvező volt az ára, hiszen elég nagy a kiszerelés, ami igazából csak az utazásnál kényelmetlen, kár, hogy nincs belőle mini kiszerelés. A kétfázisú micellás víz szuperül lehozza a sminkem, nem csípi a szemem és nem hagy utálatos olajos érzetet a bőrömön, bár általában mindig letörlöm még két másik termékkel az arcom, aztán pedig arclemosót is használok, több lépéses az esti rutinom, a micellás víz pedig az első lépés, nekem így bevált. Az illata is tetszik, semmi tolakodó. Szerintem ár-érték arányban egy jó termék, csak tényleg rossz, hogy csak nagy van belőle, mert ha valakinek nem válik be, akkor egy nagy adag terméktől kell megszabadulnia.

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó

Nivea Urban Skin Detox 3in1 Agyagos Arclemosó
2019. június 12.

Számomra az arclemosó/tisztító funkció vált be leginkább, hiszen az apró szemcsés formula megfelelően tisztította a tág pórusaimat. A főváros miatt lerakódott szennyeződéseket is szépen eltávolította, majd lemattította, s nem szárította a bőröm. Hetente kétszer-háromszor használom, hogy ne szárítsam ki a kombinált bőröm túlságosab, ami kissé szárazabb, mint olajosabb még nyáron is. Nagyon szuper termék és tényleg nagyon jó, hogy sokoldalúan lehet használni!
Kellemes illat, szuper állag és a végeredmény a tiszta és puha arcbőr!