Brigitta Sz

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2014. szeptember 3.

röviden, tömören: borzasztó. nagy reményekkel rendeltem meg a problémamentes bőr csomagot, mert hű meg ha a gyártók szerint: úgy tönkre b*szta a már alapból tök zsíros, begyulladt, belső pattanásos bőröm, hogy az valami szörnyű. először szépen letisztította, aztán pár óra múlva már csillogott az arcom, és egyre több pattanásom lett - és nem a "méregtelenítési" korszakban. akkor se használnám, ha fizetnének érte, és csak azért kap 1 csillagot, mert muszáj.

Essence Pure Skin Purifying Nose Strips (régi)

Essence Pure Skin Purifying Nose Strips (régi)
2014. január 6.

Én most próbáltam ki, hát nagy csalódás volt, semmit sem használt, és nagyon fájt leszedni! Majd fürdés után megpróbálkozom újra vele, hátha.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2013. október 19.

Update: egy hónapja van meg ez a spirál, és ha jól láttam kezd beszáradni, vagy kifogyni, nem tudtam eldönteni. Sajnos inkább az elsőre tippelek, mivel nem használtam annyit, hogy kifogyjon.. Ráadásul egy hónap használat után sem tanultam meg használni. Most vagy én vagyok a béna, vagy egyszerűen nem lehet csak a szempillákat kifesteni vele, mindig tiszta maszat vagyok. -2 csillag.

Szerintem ez a spirál azoknak jó, akiknek alapból hosszú pillái vannak, az én apró szempilláimmal nem kezdett sok mindent, kicsit hosszított, de inkább dúsított. Illetve a másik, hogy folyton összekenem magam vele.. Viszont, ami nagyon-nagyon pozitív, hogy mélyfekete színe van, ami az én kék szemem színét nagyon kiemeli, szóval ez majdnem teljes mértékben kiváltotta a negatívumokat.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2013. október 1.

Update: a tartósságáról annyit, hogy olyan 2 napig bírta pattogzás nélkül, utána kentem fel egy 3. réteget, az megint húzta 2 napig pattogzás nélkül, és egyébként nem vészesen potyogtak le darabok, alig látszik. Összességében nem rossz a végeredmény, de azért többet vártam - viszont a rózsaszín színébe még mindig szerelmes vagyok. Kipróbálok még egy színt, és utána frissítem a véleményt :)

A tartósságáról még nem tudok véleményt mondani, mert ma kentem fel, de. Nekem a pink pastel árnyalat van, egy rétegben iszonyatosan csíkos, a második réteggel viszont jól fed, és imádom a színét! Viszonylag gyorsan is szárad, és sok színben megtalálható. Az ára kicsit húzós, de akciósan abszolút megéri. Megy az 5 pont.

Avon Instinct For Her EDP

Avon Instinct For Her EDP
2013. október 1.

Nekem nagyon tetszik, olyan különleges - csak baromi drága. Ennyiért nem sok kedvem van megvenni :( Az ára miatt levonok egy csillagot.

Rexona Crystal Clear Pure Deo Stift

Rexona Crystal Clear Pure Deo Stift
2013. október 1.

Hát minden, csak nem invisible védelem. Baromira meglátszik a ruhán, pedig pont azért vettem, hogy ne hagyjon foltot..

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. október 1.

Ez a lakk borzasztó lassan szárad. A színei tényleg szépek, és viszonylag tartós is két rétegben, de amilyen lassan megszáradt, nekem még azt a pár száz forintot sem érte meg.

Avon True Always On Point Szemkontúrceruza

Avon True Always On Point Szemkontúrceruza
2013. szeptember 28.

Imádom, tényleg a helyén marad, nem csapódik fel a szemhéjamra. Viszont vagy hamar elfogy, vagy én nem tudom, hogy mi történt az enyémmel, de a hegye egyszerűen lelapult, és semmilyen módon sem tudom kicsavarni.. Szóval gondolom elfogyott, ebben az esetben tényleg nem bírta sokáig - sajnos, mert szuper kis szemkontúrceruza. Az árát sokallom, de majd maximum akkor rendelek, ha akciós:)

Avon Clearskin Mélytisztító Arcpakolás Mitteszerre Kamillakivonattal

Avon Clearskin Mélytisztító Arcpakolás Mitteszerre Kamillakivonattal
2013. szeptember 28.

Mélytisztító? Miről beszélünk? Semmit sem csinált az arcommal azon kívül, hogy fénylett tőle. Ha ingyen kaptam volna, akkor sem kéne.

Avon Planet Spa Japán Szaké és Rizs Selymes Arcszérum

Avon Planet Spa Japán Szaké és Rizs Selymes Arcszérum
2013. szeptember 28.

Csak szagoltam, az illatát viszont imádom :)