Brigusz

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. május 6.

Nagyon-nagyon szeretem. Egy nyereményjátékon nyertem, akkor még a dobozon az állt, hogy " limitált kiadás". Mikor elkezdtem használni, beleszerettem. A zsíros bőrömre elég necces bármilyen hidratálót használni.
Sokkal szebb a bőrképem, nincs pattanás, szemkörnyékre is simán felvihetem. Nem tudom mit csinál ez a krém, de olyan kipihentnek tűnik a bőröm, teljesen más vonása lesz az arcomnak.
Gyorsan beszívódik, én nem szoktam sminkelni, de biztos, hogy remek cucc alapozó alá. Remélem még nagyon sokáig a piacon marad. Örültem, mikor a "limitált kiadás" felirat eltűnt a dobozokról :)

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon
2019. február 19.

A szőkére festett, majd hajszárítótól agyontöredezett hajamra kerestem megoldást, és egy barátnőm ajánlotta. Rengeteg flakonnal elhasználtam már, tényleg gyönyörűen kordában tudta tartani a töredezettséget, egészségesebbnek tűnt a hajam. Tény, hogy sűrű, nehéz samponról van szó, így az én hajtőzsírosodásomat kihozta, de ettől ez már-már elvárható. Ahol a haj vége sprőd, a hajtő ép, nyilván nem tudod hajmosás közben kikerülni a hajtöved.. tehát nem is értem a fellázadást, hogy "elnehezíttte, lelapította a hajam" hát persze hogy le fogja, mert a sampon minden hajtartományban dolgozik. Ez mondjuk nemcsak ennél a samponnál jelentkezhet, hanem minden intenzív ápoló samponnál. Ez a sampon annyira gazdag, hogy igen, sok esetben nekem sem kellett balzsam. Egy idő után persze kitapasztaltam, hogy melyik pakolás jó, erősen elkerülve az egészséges hajrészeket!!!
Most azért váltottam yves rocher-ra, mert szeretném kipróbálni a gyógynövényes hajkúrát, de vissza fogok térni erre a samponra. Szerettem nagyon, ha lehetne, millió csillagot adnék rá! :) És ezt nem egy használat után írom, nekem hosszú, hosszú ideig hű társam volt a fürdőszobában.

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás
2019. február 18.

Két tégellyel használtam el ebből a pakolásból. Igazat megvallva, nem hagyom a hajamon fél órákat és a haj tövét is kerülöm vele, mert akkor értelemszerűen zsírosít, de melyik pakolás nem?:)
Szóval, jó vastagon kenek a durván eltört hajszálaimra, kevesebbet a "jobb" részekre.
Szeretem az illatát, de azt vettem észre, hogy hozzászokott a hajam. :( muszáj még fújós kifésülő balzsammal átmenni a hajamon hajmosás után, mert máskülönben nem tudom kifésülni a hajam :(

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál
2019. január 17.

Úúúristen de sz....r ez a spiráál!!! Kedves krémmániás, aki most ezt olvasod: NE VEDD MEG! NEEEEEE! Undorító!!!!!!! Rengeteg festéket fesz fel de úgy képzeld el, hogy annyit, hogy a kis sörték elmerülnek a kefén! A kefén, ami olyan erős műanyag, hogy fáj már az is, ha ránézek! Nem gumis, nem lágy... a kutyám trimmelőkeféjén van ilyen sörte! Éééés a wing, az inkább megy macséta, mint hosszabbító sörte. Konkrétan annyiszor szúrta meg a szemhéjam, vízvonalam,hogy kidobtam. Ezt a legádázabb ellenségemnek sem ajánlanám! Ezt a spirált be kell tiltani! És ennek megálmodójának a szemét kéne bökdösni ezzel a csodaspirállal! Úristen de ki vagyok erre bukva.... nemhogy a legrosszabb spirál, amihez közöm volt életemben, de a legrosszabb termék amit életemben birtokoltam. Fuhh, tökre ne vedd meg!!! Neneneneneneeee!

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj
2018. július 15.

A kedvenc hajápolóm valaha. Így a nyári időszakban nem szárítok hajat és gondolom a nagyobb vízfogyasztás miatt kevésbé törik a hajam, de mivel nyáron többet mosom, és elnehezedik a balzsamtól meg az argánolajos hajolajtól is, olyan megoldást kerestem, ami passzol.. hát ez olyan szinten passzol, hogy hajmosás után nyomok a a hajamra belőle, megfésülöm és csodaszép csini, friss a frizkóm 🙂 kíváncsi leszek, hogy a téli időszakban is ilyen jól teljesít majd!? Mert ha igen, akkor elbúcsúzhatnék az elnehezítő balzsamoktól... hm...

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2018. június 9.

Röviden: Sz@r
Kifejtve: nem fogja be a szemöldök szálaim, illetve a bőrt a hézagos területen... 020-as árnyalat.. minden más szemöldökformázónál is ezt a színt használom. Ez szánalmas :(

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. március 14.

Nagyon szeretném szeretni, mert tényleg nagyon könnyű vele dolgozni, és nagyon jól eltalált szín. DE allergiás vagyok rá valószínű, mert napközben a szőrtüszőim lüktetnek és fájnak.... nem nyomom bele a bőrömbe a végét így külsérelmi nyomok sincsenek.. több fórumon is érdeklődtem, hogy ilyen lehetséges-e és bebizonyosodott, hogy valami allergén anyag lehet benne. :( Így egy pont. :(

Manna Jojoba Szépségolaj

Manna Jojoba Szépségolaj
2018. március 3.

Nedves arcbőrre teszek pár cseppet és jól elmasszírozom este. Reggelre pihipuhi lesz a bőröm. És nem lesz pattanásos az arcom, pedig nekem nagyon-nagyon zsíros bőröm van a T-zónán. Kézápolásra is használom, a rutin ugyanaz. Kicsit benedvesítem a kezem és már jöhetnek a cseppek. :) Körömágybőrnél különösen szeretem alkalmazni. Szuper! :)

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)

Manna Kámforos Arctisztító Szappan (régi)
2018. március 3.

Csak 5 csillagot tudok rá adni, mert egyszerűen tökéletes. Olvasom itt a véleményeket, hogy nagyon szárít és ezzel lehúzták a termékértékelést. Azoktól kérdezem, hogy mit vártak egy olyan terméktől, amely pattanásokra, zsíros bőrre és miteszerekre specializálódott? :D Hogy legyen gyengéd és tejes, hogy totál elnyomja a pólusokat? :D Ennek a szappannak ez a dolga. Az én T zónán kívüli területeimet is kiszárította, de ez nem a termék hibája. Próbálom kihagyni azokat a részeket, hát nem mindig sikerül, ez tény. de az az én bénaságom :D Az tuti, hogy nagyon szépen elbánt a ragyás fejemmel, most csak azért használok alapozót, mert sajnos vannak kinyomkodott pattanás helyeim-hegeim... De egyébként nagyon gyönyörű lett a bőröm, minden más arcápolási terméket kiszanáltam. Most, mikor írom ezt a véleményezést, kinn cudarul repkednek a minuszok, és szerintem szappan nélkül is ki lenne száradva az arcom bizonyos része.. ilyenkor a problémás területre vizes arcbőrömre jojoba olajat dolgozok el esti rutinként, és másnap reggelre el is múlik a húzódás, a száraz érzet. Szóóóóval... nem tudok mást írni, tökéletes szappan! :) Ha valóban erősnek fogom érezni, akkor átállok az ében fekete szappanra, mert abban van shea vaj. :) Addig pedig marad hűséges társam reggel és este! :)

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask
2018. január 24.

Agyonroncsolódott hajammal kezd valamit. Szeretem. :) Majd még jelentkezem ha elhasználtam a tégelyt.