briidge

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam
2017. június 15.

Nagyon bevált. Akciósan vettem meg igazából az ára jó volt és a mennyiség is nagyon megtetszett nem vártam tőle sokat nem is reménykedtem, hogy most igen ez lesz az a balzsam amit nekem találtak ki és segít a hajamon....de végül mégis az lett. Már kb 2 hónapja használom minden második mosásnál és csodát tesz meg így is a hajammal. Az illata az egyetlen ami nekem nem tetszik benne de szerencsére nem érezhető a hajamon mert mást is használok az pedig elnyomja ennek az illatát, de végül is nem ez a fő szempont. Nekem nagyon bevált é valószínű, hogy újra meg fogom vásárolni.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2017. április 17.

Nagyon könnyen ki tud száradni a szám már néha sebes is, ez volt az első olyan labello termék ami még használt is. Egy hátránya van szerintem elnehezití az ajkakat és ezzel nagyon kellemetlen érzést kelt ezért általában otthon szoktam felkenni.

Syoss Elixír Hajolaj

Syoss Elixír Hajolaj
2017. április 17.

Sűrű és ragacsos,viszont az illata nagyon jó.1 órával hajmosás előtt bekenem vele a hajam. Nem merném utána mert sajnos már volt olyan olaj amivel bekentem hajmosás után és összeragadt tőle a hajam. Tisztában vagyok vele, hogy másképp kéne használni, de nekem így is szépen rendbe szedte a hajamat.

Balea Magic Fairytale Dusche & Creme

Balea Magic Fairytale Dusche & Creme
2017. április 17.

Nagyon szeretem az illatát az árát is megéri.

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2017. április 17.

Már 3-szor vásároltam újra. A maszkos lehetőség kipróbálása után viszont nagyon viszketett az arcom. Ettől eltekintve nagyon szeretem.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. április 17.

Nagyon szeretem már régóta használom. Egyedül a szempillaspirálom az amit nem könnyen szed le.

BrushArt Face Make-Up Szivacs Szín Mix (Beauty Blender)

BrushArt Face Make-Up Szivacs Szín Mix (Beauty Blender)
2017. március 2.

Egyenletesen oszlatja el az alapozót, nagyon könnyen lehet vele dolgozni, nem okoz gondot még a tisztítása sem.

Avon Care Tápláló Többfunkciós Krém Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Többfunkciós Krém Kakaóvajjal
2017. március 2.

Illata miatt tetszett meg legelőször, már a legelső használat után is puha bőrt varázsolt számomra.

Avon Luxe Intenzív Bársonyos Szemceruza

Avon Luxe Intenzív Bársonyos Szemceruza
2017. március 2.

Nagyon krémes így könnyen is lehet vele dolgozni.A szempillaspirállal vettem meg akcióban.Megéri az árát,csodás színe van. Egyik kedvencem.

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2017. március 2.

Nagyon jó árban van, nem szárítja az ajkakat és nagyon jó illata is van. Viszont nem szárad mattra ami nagyon szomorú nagyon megörültem amikor meglaáttam az árát és a boltba ahol vettem azt ígérték mattra fog száradni.Az applikátor nagyon sokat vesz fel számomra így épp hogy csak agy keveset felviszek és utána sz ujjam segítségével tudom el egyenlíteni.