briiidget

Regisztráció dátuma: 2017. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2017. július 3.

Nálam csodaszer kategória. Régóta megvan, nagy kedvenc, problémás időszakokban nagy segítség a bőrömnek. Jól tisztít, az agyag minden zsírt és faggyút eltávolít, a gyulladásokat is segít csökkenteni. Kiszárítja a bőrt egy kissé, de én kombinált bőrűként még szeretem is ezt a mellékhatását, utána szérumot és hidratálót használok, amit így nagyon könnyen felszív az arcbőr, így gyakorlatilag más termékek hatását is javítja. Mindenképpen újravevős lesz, csak azt sajnálom hogy nálunk kevés Freeman termék kapható, szívesen kipróbálnék többet is a kínálatból.

Freeman Arcradír Maszk Faszénnel & Fekete Cukorral

Freeman Arcradír Maszk Faszénnel & Fekete Cukorral
2017. július 3.

Tetszik, hogy maszk és hámlasztó egyben. Problémás bőrre nagyon ajánlom, nekem ő és az avokádós testvére is nagyon jól szoktak jönni pattanás vészhelyzetek esetén. A mélytisztításban is szuper, biztos, hogy újra fogom venni. Egyetlen negatívuma, hogy a bőrön lefelé igyekvő cukorszemcsék csiklandozzák az arcbőrt, de ennyit szerintem be lehet vállalni egy jó arcpakolás érdekében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. július 3.

Próbáltam már Helia-D termékeket, ezt a csomagolása miatt vettem meg, sajnos bármilyen botanikával kapcsolatos dologgal meg tudnak venni kilóra :). Ennek ellenére nem bántam meg, hogy hazajött velem. Jó illatú, jól hidratál, nem hagy maga után zsíros érzetet, kellemes krém. Én főleg éjszakára használom, jól működik, szérumok fölött sem csúszkál el, marad a helyén és beszívódik, reggelre pihepuha arcbőrt eredményez.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. július 3.

Nem véletlenül esküsznek erre a termékre annyian. Gyakorlatilag az egyetlen ajakbalzsam amit próbáltam, ami csinál is valamit. Ha elfelejtek feltenni valamit a számra éjszakára, hajlamos véresre repedezni, ezért megszállottan kenegettem már mindennel, ami a boltok polcain fellelhető. Ez a termék az egyetlen, amiből reggelre is marad az ajkaimon és egyáltalán nem érzem őket száraznak. Már egyszer újravettem, de szerintem továbbra is ennél maradok.

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2017. május 19.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem szeretem. Nagyon lassan szárad, úgyhogy a szempillagöndörítővel elért íveltségtől el is búcsúzhatok ha ezt használom. A keféjét sem szeretem, ezeket a kúpos megoldásokat nagyon nehéz jól kivitelezni, rengeteg festéket visz fel és összetapadnak a pillák, mintha kb 3 db szempillám lenne. Rajtam nem is igazán tartós, szeret a szemem külső sarkában a pislogástól mini pandaszemeket csinálni, viszont leszedni egy rémálom. Van aki imádja, nekem nem jött be, de nem is a legrosszabb spirál amit valaha használtam.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. május 19.

Az egyik legjobb drogériás korrektor, gyönyörűen el lehet dolgozni, jó fedése van. A tégelyes változatot is használtam, ez annyiban más, hogy ha eldolgoztam, onnantól nem mozdul sehová, míg a tégelyes kiszerelés hajlamos rajtam beülni a ráncokba/pórusokba. Kevés bőrhibával rendelkezők számára akár az alapozót is kiválthatja, mivel belesimul a bőrbe, nem lesz feltűnő, hogy csak foltokban van smink az arcon, mint más korrektoroknál. Az illata erős, de engem nem zavar. Egy hátránya van, hogy nagyon kevés a 2 árnyalat, ami elérhető belőle, én a világosabbikat használom de néha már túl világos is, a sötétebb viszont sötét. Remélem, mivel bestseller lett, kijönnek új árnyalatokkal is, akkor tökéletes lesz a termék.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. május 19.

Az egyik legjobb drogériás alapozó a piacon. Jól fed, de természetes hatású, szépen rásimul a bőrre. Én a legjobban úgy szeretem, ha nincs alatta hidratáló, mert különben vastagabb rétegben kerül az arcomra, mint szeretném, de úgy is jól néz ki, ez csak személyes preferencia. Egész nap fent marad, nekem néha átfényesedik, de rajtam minden át szokott. Érdekes módon azt vettem észre, hogy ha nem teszek rá púdert akkor kicsit tovább bírja átfényesedés nélkül. Egy bajom van vele, hogy oxidálódik, főleg ha hidratáló van alatta (valamiért nagyon nem szereti a hidratálókat). Ezen kívül még mindig a kedvenc alapozóm, szóval megkapja az 5 csillagot.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2017. május 19.

Nem barátkoztunk össze. Úgy érzem soha nem szárad meg, egész nap csak ül a bőröm tetején és bármitől elmászik. Próbáltam önmagában, aláhidratálva, primerrel és ezek kombinációjával is, de mindig ragacsos maradt. A fedésével nincsen gond, persze kell hozzá korrektor. Rövidebb szaladgálós napokon használom, amikor nem akarok teljes fedést, és nagyjából 3 kg púderrel teszem elviselhetőbbé a ragacsosságot. Valószínűleg a kombinált bőrtípusom miatt lehet, szóval másoknak biztosan csodaszer, én is el fogom használni, annyira nem katasztrófa, hogy kidobjam, de újravenni nem fogom.

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs
2017. május 19.

A 020-as Maroon árnyalat van meg, az egyik kedvenc rúzsom, felüdülés ezt használni a matt folyékony rúzsok után. Nem szárít, kényelmes viselni, tartósnak nem túl tartós, de a kényelmes rúzsok általában nem azok. Az árnyalatot mindenkinek tudom ajánlani, először anyukámnak vettem meg, aki egyáltalán nem szeret semmilyen sminket, de ezt a rúzst megrögzötten használja azóta. Annyira megtetszett rajta, hogy magamnak is beszereztem egyet. Szerintem minden bőrtónushoz remekül illő semlegesebb, hordható szín, amitől nem lesz hullasápadt ábrázatú az ember lánya. Ja és imádom a csomagolását, a többi drogériás rúzshoz képest luxus kategória, semmi gagyi műanyag kupak, ami eltörik pár hét használat után.

Lovely Envy Eyes Szempillaspirál

Lovely Envy Eyes Szempillaspirál
2017. május 19.

Régóta olvasom a Krémmániát, de emiatt a termék miatt regisztráltam fel, mikor megláttam, hogy csak egy vélemény van róla. A szempilláim nagyon messze állnak az ideálistól, nehéz velük csodát tenni, általában Maybelline spirálokat használok, de szeretek kipróbálni újdonságokat. Használtam az ikonikus sárga csomagolású Lovely spirált is, nem volt rossz, ezért néztem szét a Lovely háza táján. Őszintén a csomagolás színe miatt választottam ezt, nagyon tetszik ez a babakék szín. A szempillaspirálok nagyon egyénfüggőek, mindenkinek más jön be, de azt hiszem én megtaláltam az igazit. Gyorsan szárad, ezért nem nehezíti el a pillákat száradás alatt, így megmarad a szempillák íve. Természetes hatást is el lehet vele érni, de az egyik legjobban építhető spirál amit eddig próbáltam, 3 réteggel sem kelt pókláb, vagy összeragadt hatást. A keféje szilikonos, egyszerű vékony henger alakú, egyik oldalán kicsit hosszabb sörtékkel, precízen lehet vele dolgozni, nem csomós, és nem pereg le napközben, mindenképpen ajánlom kipróbálásra mindenkinek, az ára miatt mindenki számára elérhető, szóval jó kis darab.