brioi

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2017. december 12.

Isteni az illata! Finom kókuszos-vaníliás-gyümölcsös. A nagy kiszerelést már nem veszem meg, sohasem fogy el. Csak a hajvégekre szoktam tenni, mert gyorsan zsírosodó hajam van. A kifésülés sokkal egyszerűbb, puhább a szőkített hajam.

Rimmel Stay Glossy Szájfény

Rimmel Stay Glossy Szájfény
2017. december 12.

Ez is már megszűnt?? Azóta sem találom a My Eternity színt a Rimmel szájfények között, és máshol sem. Én még plusz átlátszó szájfényt is teszek rá, úgy tökéletes az összhatás. Szerettem.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2017. december 12.

Először ezt vettem meg, és egész jó volt, nem foltosodtam tőle, szépen kopott, nem volt mű színe. Viszont a bronzosabbat jobban szeretem, mert előbb meglátszik a barnulás.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2017. december 12.

Igen jó! Enyhén bebarnítja a hullafehér lábaimat. De persze vigyázni kell vele, tusolás után dörzsikézni kell az elhalt hámsejteket, utána már szépen fed. Hetente elég 1-2 alkalommal utána kenni. A világosabb változata nekem nem annyira látszódott meg, ez a bronzos sokkal jobb, bár fehér bőrű vagyok. Mondjuk a szagát nem szeretem, nagyon erőteljes :)

Avon Color Trend Mattító Kőpúder

Avon Color Trend Mattító Kőpúder
2017. december 12.

Egynek elmegy, de többször utána kell púderezni.

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus
2017. december 12.

Szuper! Már 2 éve csak ezt használom. Amióta megszűnt a Manhattan a boltokban, nem találtam jobbat. Könnyű az ecsetet használni, gyorsan megszárad, nem kenődik. Igaz, nap végére eltűnik a cicavonal vége.

Curiosa Sebkezelő Gél

Curiosa Sebkezelő Gél
2017. december 12.

Tette a dolgát, szépen, nyom nélkül meggyógyult a lábujjam közti bőr, az anyajegy levétele után.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2017. december 12.

Isteni az illata, igazi csajos sminkelős :) Egyszerű használni a kis ecsetbigyójával. Két színben van meg, a Santal a legújabb, pirosabb-barnásabbra vágytam.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. december 12.

Legjobb. Dúsít, hosszabbít, műszempilla-hatás :) Ja és igen jó áron van!

CV Cadea Vera Anti Shine Mattító Lapocska

CV Cadea Vera Anti Shine Mattító Lapocska
2017. december 12.

Sógornőm használja, neki nagyon bejön, többször is vette már :) Csak egy baj van, hogy már hónapok óta nincs a Müllerben. Megszűnhetett?