briu

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2018. február 16.

A Rose Gold színkombináció egyszerűen szuper, majdnem mindenkinek jól áll, nincs mit ezen tovább ragozni ha mindig szerettél volna egy rózsaszínes pirosítót, arany fénnyel ezt vedd meg, már csak az ár/érték arány miatt is! ;)

Tényleg nagyon pigmentált (talán még egy kicsit sötétebb is mint kellene), de sajna nem annyira tartós mint az sokan állítják ezért levonok egy pontot.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. február 16.

Netes vélemények miatt mertem megvenni és nem csalódtam. A pilláim látványosan hosszabbak és teltebbek lettek, én csak egy réteget használom, nekem nem pereg le vagy maszatolódik el napközben. Eleinte tényleg kicsit sok festék van a spirálon és igaz, hogy a kefe nagyon nagy, de ezt egy-két használat után lehet "kezelni". Nálam most ez a tuti befutó, lecseréltem rá az évek óta bevált Max Factoros spirálomat.

Estée Lauder Matte Perfecting Primer

Estée Lauder Matte Perfecting Primer
2018. február 16.

Nekem, nem olajos a bőröm még csak nem is kombinált, nálam szépen működik megtartja az alapozót, pirosítót stb, Hidratálókrém fölé használom, önmagában alapozó nélkül viszont nem igazán látom a kiegyenlítő hatást. Szerintem megleszek nélküle is . . .

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2018. február 16.

Nem olyan hűha, tökéletes mint a Biodrmás micellás vizek, de egyáltalán nem rossz, árban pedig sokkal kedvezőbb.
Meglepődtem, hogy a L'Oréal gyártja a csomagolás alapján, valami "gyógyszertáras-bőrgyógyászos" prémium márkára gondoltam volna.
Jól adagolható, nem locsolom szét mindenfelé. Használat közben mintha picikét habzana a vattakorongon, persze nem úgy mint egy habzó arclemosó, ez kifejezetten tetszik, szerintem ettől még alaposabban tisztít. Összességében, szerintem teljesen rendben van, simán újra veszem.

Bourjois Vitaminnal Dúsított Arctisztító Tonik

Bourjois Vitaminnal Dúsított Arctisztító Tonik
2018. február 16.

Akinek nagyon érzékeny a bőre, seborrheára vagy rosaceára hajlamos annak nem ajánlom, az pirosodásra hajlamos területek "fellángolhatnak" tőle. Az illata nekem nagyon tetszik, tisztító/tonizáló hatása viszont teljesen átlagos. Nem fogom újravenni.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2017. december 7.

A Gabrielle egy törékeny, valóban fényűzően világos, friss-virágos illat, amely egyszerre friss és nőies.
Egy tiszta-fehér-virágos illat amely egyben ragyogóan fényes és aranyló, szép, elegáns, nőies illat.
Szeretem magamon de ennyi pénzért nem fogom újra venni és a tartóssága miatt levonok egy pontot.

Sleek Face Form

Sleek Face Form
2017. december 7.

A Sleektől a már jól megszokott, kifogástalan minőséget kaptam, nagyon jól pigmentált, gyönyörű a fénye. Egyáltalán nem porol és tartóssága ugyanolyan jó, mint bármelyik high-end pirosítóé.

Nekem a MEDIUM változat van meg, ahol a nem a Rose Gold arcpír van hanem egy barnás/arany verzió.
Kicsit féltem az árnyékoló/kontúrozós résztől, hogy túl sötét lesz, még a drogériás eladó hölgy szerint is sötét nekem, de láss csodát nagyon szépen el tudom dolgozni, semmivel nem sötétebb mint a bronzosítók amiket előtte használtam viszont sokkal tartósabb.

Nagy előnye, hogy mindhárom szín önmagában és egymással kombinálva is jól használható.

Michael Kors Glam Jasmine EDP

Michael Kors Glam Jasmine EDP
2017. május 30.

Tényleg nem a legszofisztikáltabb illat az igaz, kissé tolakodó és zavarba ejtő, de ettől szexi :) :) :)
Én beleszerettem, de mondjuk, nagyon szeretem a jázminos illatokat. Édes, fehér virágos illata van szántállal vegyítve. A tartóssága miatt levonok egy pontot.

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum

Kallos Lab35 Hajvégápoló Szérum
2017. április 28.

Úgy látom a hajvég "összeragasztó" hatás miatt elég megosztóak a vélemények, nekem természetesen hullámos a hajam, arra teljesen jól jön egy kis "ragasztás", szépen meg tudom vele támogatni a kontúros tincseket. Az egyenes hajúaknak a lentebb írtak alapján, röviddel a használat után érdemes átfésülni a hajukat.
Egyáltalán nem olyan borzasztó mint sokan írják ha nem is egy csodaszer, eltünteti a száraz hajvégeket, nekem nem szárítja hajam, a Kallos szaküzletben azt mondták, hogy a fodrászok is szeretik.

Update: már a harmadik flakont használom el és azt kell, hogy mondjam kevésbé töredezik a hajam. Pedig előtte is normális hajvégápolókat használtam pl. Gliss Kur, szóval plusz egy csillag.

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza
2017. január 15.

Hirtelen kellett egy fekete szemceruza, mindenképp csavaros szemceruzát szerettem volna, az olcsósága miatt gyorsan meg is vettem. Szép mély fekete a színe, könnyű vele dolgozni de sajnos nem igazán tartós és nekem nagyon maszatolódik is. Ha vízvonalra használom, akkor naponta többször bele kell néznem miatta tükörbe és utána igazítani . . . biztosan nem fogom újra venni.