Brndtt

Regisztráció dátuma: 2018. július 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2019. április 21.

Én múlthéten vásároltam meg a coral crave verzióját. Felváltva használom a carmexel. Nagyon jó mentolos és talán még kicsit hűsítő érzést is ad. De ha egy kicsit többet teszek akkor nagyon rossz íze lesz. Nálam nem hiszem, hogy újra vásárolandó termék lesz.

Balea Aloe Vera Bodygel

Balea Aloe Vera Bodygel
2019. április 21.

Napozás után szoktam használni. Nagyon jól hűsít, és csak egy kicsit ragad. Hamar beszívódik. Nálam egyik legjobb aloe verás testápoló. Ha elfogy mindenképp újra veszem.

Avon Supershock Blackest Black Szempillaspirál

Avon Supershock Blackest Black Szempillaspirál
2019. április 15.

Egyik kedvenc spirálom. Nem csinál olyan hosszú szempillákat de a hétköznapokra tökéletes. Reggelente mindig ehhez nyúlok. Estére nem marad túl sok a szempillámon de kárpótol.

Nivea Lip Butter Raspberry Rosé

Nivea Lip Butter Raspberry Rosé
2019. április 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá de sajnos hiába. Az illata még tetszett is bár egy kicsit erős. De egyáltalán nem csinált semmit az ajkaimmal. Mintha felkentem volna a semmit.

Gliss Kur Oil Nutritive Hajbalzsam

Gliss Kur Oil Nutritive Hajbalzsam
2019. április 15.

Mikor elkezdtem használni (heti kétszer) teljesen megvoltam vele elégedve. Majd egy idő után abbahagytam a használatát mert úgy éreztem gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Körülbelül egy hónapig nem használtam majd nemrég elkezdtem megint de már csak heti egyszer és sokkal jobban tetszik így a hajam. A balzsam illata is jó, a hajam puha és könnyen fesülhető lesz tőle. De nagyon elkell találni azt a mennyiséget ami jó a hajnak.

Baba Sampon Zsíros Hajra Zöldtea-Kivonattal

Baba Sampon Zsíros Hajra Zöldtea-Kivonattal
2019. március 3.

Amióta ezt a sampont használom, maximum kétszer mosok hajat egy héten. Az elején félve vettem meg mert nem tudtam mire számítsak. Az illata nagyon jó, igaz a hajon utánna nem lehet érezni de amíg mosom nagyon élvezem. Balzsam nélkül használom. Nálam újravevős termék lett.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2019. március 3.

Több mint egy hónapja használom és egyszerűen imádom. Régóta kerestem azt az éjszakai krémet ami tényleg beválik és ez az a termék. Elég egy kis borsónyi mennyiséget felvinni az arcra és azt belemasszírozni. Nagyon hamar beszívódik a bőrbe, az illata tökéletes és tényleg friss érzetet kelt.

Avon Mark 2-in-1 Lip Tattoo

Avon Mark 2-in-1 Lip Tattoo
2019. január 30.

Nekem az Inked Rose árnyalat van meg. Az első használatnál odáig voltam érte mert teljesen természetes színt adott az ajkamnak. Majd a következő használatnál előtte kentem fel ajakápolót és utánna kontúroztam ki a szám. Akkor is megvoltam elégedve a színnel. Egyetlen hátránya ennek a terméknek a tartóssága.

MakeUp Revolution Golden Sugar Paletta

MakeUp Revolution Golden Sugar Paletta
2019. január 28.

Nagyon kedvelem ezt a palettát. A highlightereket szoktam a szemhéjamra is használni, ott is megállják a helyüket. A két bronzosító nagyon sötét az én arcbőrömhöz szóval azokat max nyáron tudnám használni. Az összes szín nagyon pigmentált, könnyen lehet velük dolgozni és tartósak.

Nivea Creme

Nivea Creme
2019. január 24.

Azért vettem meg mert mindenki ezt ajánlotta a száraz arcomra. Körülbelül 4-5 nap alatt helyrehozta a bőrömet. Alapból úgy minden napos használatra nem tudnám elképzelni mert túl zsíros ahhoz. Csak extra száraz bőrre ajánlanám.