brogibaba

Regisztráció dátuma: 2012. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Spotlight Kölni

Avon Spotlight Kölni
2014. május 30.

Nagyon jó, élénk, friss illat! Nekem tartósnak bizonyult!

Avon Perceive Soleil EDP

Avon Perceive Soleil EDP
2014. május 30.

Az illata hasonlít a Perceive Dew változathoz, talán kicsit ez férfiasabb! De a tartóssága viszont sokkal jobb, mint az elődeinek. Nekem tetszik!

Avon Infinite Seduction EDT

Avon Infinite Seduction EDT
2014. március 17.

Nagyon szeretem a fűszeres, de mégis gyengéd illatát, közepesen tartós. Én fogok még venni belőle! :)

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2014. március 17.

Ez egy tényleg vidám, kellemesen édes illat, és nagyon tartós! Nekem bevált!!

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2014. március 17.

Az elején nagyon tetszett az illata. Mire kifogyott, már egyáltalán nem szerettem és rajtam nem volt tartós sem.

Avon Naturals Vörös Áfonya és Méz Sampon

Avon Naturals Vörös Áfonya és Méz Sampon
2013. május 11.

Én az illata miatt választottam ezt a sampont, nem is csalódtam benne, tényleg kellemes áfonyát áraszt. Másnap már nem éreztem a hajamon, de ezt betudom annak, hogy másik fajta balzsamot használok és ez lehet elveszi a sampon illatát. Viszont ez előttem írottakkal szemben, nekem nagyon jól habzott, jól tisztított és nem szárította a hajamat. Nemrég használtam el, meg voltam elégedve vele. Nem zsírosodott tőle a hajam. Átlagos hétköznapi sampon, semmi extra, de mégis jó!

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2013. május 11.

Nagyon szuper illata van és tartós is! Feldobja a reggeleket, ha ezzel fújom be magam. Én nagyon szeretem, fogok is rendelni belőle még párszor biztos! :)

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2013. május 11.

Tartós az illata, nyárias is, ehhez kétség sem fér, viszont már 1 hete használom és lassan kezd irritálni az illata. Túl édes, vagy nem is tudom megmondani miért zavar. Többször nem hiszem, hogy megrendelem.

Avon True E-vitaminos Körömágybőrápoló

Avon True E-vitaminos Körömágybőrápoló
2012. november 4.

A tapasztalataim ezzel az ápolóval csak pozitívak. A kezem nagyon száraz minden évszakban, talán egyedül nyáron nem, így a körömágyam is. Gyakran felszakadt, berepedt, ami nagyon tud fájni. Amióta ezt használom, ez elmúlt. Szépen helyrehozza a kiszáradt bőrt. Nekem nagyon bejön ez a termék!

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon (régi)

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon (régi)
2012. július 31.

Festett szőke a hajam és, hogy ne nézzen ki úgy, mint egy napraforgó vetés, muszáj hasznom valamit! Én ezt a sampont használom vegyesen mindig valamilyen másikkal együtt, fele-fele alapon nyomom a kezembe és úgy a hajra egyszerre. Utána pedig balzamot mindig használok. Nem vettem észre, hogy szárítana. Viszont a hajam szép hamvas szőke, sehol nem sárga, pedig sötét barnából lettem szőke!