brti

Regisztráció dátuma: 2018. január 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2018. január 27.

Egyik kedvenc arcmosóm, jól tisztít, mindennapos arctisztításra tökéletes!! 🧡

Lush I Love Juicy Sampon

Lush I Love Juicy Sampon
2018. január 27.

Mélyen tisztít, és rengeteget segített a hajamon! 💛

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító
2018. január 23.

Napi tisztitásra használom. Nekem bevált. Bár néha kicsit kellemetlen ha a zöld foltokat elfelejted letörölni a legeldugottabb helyekről (pl fül), ahová bejut. 😂💚

Lush Full Of Grace Szilárd Arcszérum

Lush Full Of Grace Szilárd Arcszérum
2018. január 23.

Egy arcpakolás mellé ajánlották, és azóta teljesen beleszerettem. Többszörösen mentette meg már vaz arcomat a pattanásoktól. Már az 5.-et veszem. Egyszerűen imádom!!! 🧡🧡🧡

Lush Tea Tree Water Arctonik

Lush Tea Tree Water Arctonik
2018. január 23.

Érezhetően csillapítja a bőröm, a pattanásokra pedig nagyon jó a fertőtlenítő hatása. Illata átlagos, semmi extra, de néha a kevesebb több. 🖤

Lush Trichomania Szilárd Sampon

Lush Trichomania Szilárd Sampon
2018. január 23.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé, de igazából semmi extra. Szépen felhabzik és akkor nagyon puha a hajam, de utólag már semmi "extrát" nem ad. Maradok a Daddy-O-nál.

Lush No Drought Szárazsampon

Lush No Drought Szárazsampon
2018. január 23.

Néha működik, néha nem. Hajhab után állapotokat próbálom vele rendbetenni, hogy még egy extra napot kibírjon vele a hajam, és ne naponta kelljen mosni. Néha teljesen tönkreteszi, ragadósnak hagyja meg a hajam, míg máskor csodákra képes.

Lush Veganese Hajkondicionáló

Lush Veganese Hajkondicionáló
2018. január 23.

Jelenleg ez a kondicionálóm. Az American Cream és e között gondolkodtam. A teszerből kiderült hogy ez ad valami megfogalnazhatatlan extrát nekem. Puha és formázható hajat hagy maga után. Imádom!! 💛💛

Lush It's Raining Men Tusfürdő

Lush It's Raining Men Tusfürdő

Csodálatos illata van! 💛

Lush Daddy-O Sampon

Lush Daddy-O Sampon
2018. január 23.

Eddigi legjobb sampon amit használtam. Azon kívül hogy természetes, kimossa a ragadós hajhabot is a hajamból károsítás nélkül. Maga mögött egy puha hajat hagy, de én még kondicionálom egy Veganise kondicionálóval. Már 3 palackot vettem belőle. 💜