bstar

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. augusztus 30.

Önmagában nem szeretem használni, mert diszkógömbbé teszi az arcomat (a hialuronsav sajátossága), viszont krémbe keverve felturbózza annak hatását anélkül, hogy nehézzé tenné. Szeretem az ilyen minimál termékeket, és nagyon jó áron van.

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával

Equilibra Deo-Roll On Aloe Verával
2019. augusztus 23.
(!)

Tesztelésre kaptam a stiftes verziójával együtt. Ez talán izzadásgátlásban kicsit jobban szerepel - bár továbbra sem közelíti meg a klasszikus termékek hatásfokát -, de az illata annyira borzasztó, hogy boltban szaglászva biztosan nem vásárolnám meg. Szerencsére ez felkenve nagyrészt elillan és uniszex aloe illatúvá válik, de az első benyomás nagyon meghatározza, hogy hogy állok a termékhez. Az én tapasztalatom alapján ez egy átlagnál rosszabb termék.

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával

Equilibra Deo-Stift Aloe Verával
2019. augusztus 6.
(!)

Tesztelésre kaptam, három hét használat után az alábbiakat tudom mondani:
Az illata uniszex, kellemes. Szilárd gél állagú, könnyen kenhető, nem törik, nem lehet túl sokat felkenni belőle, nem "úsztat" el, mint a golyós vagy zselés dezodorok. Sajnos szagsemlegesítő hatása kvázi nincsen, az izzadásgátlásban sem jeleskedik. Combhajlatban, háton, és hasonló helyeken fogom elhasználni, ahol a szagtalanítás nem szempont.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2012. július 17.

Egy krémes babarózsaszín árnyalatom van belőle. Picit túl krémes, emiatt beleül a barázdákba. ennek ellenére viszonylag tartós. Utáltam ezt a színt, viszont felkenve nem is olyan rossz.
Sajnos olyan szépen nem tudom használni a világos rúzsokat és szájfényeket, mint Wishes :( :D

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2012. július 17.

Nekem a barna négyes van meg, nagyon szeretem. Egyedül a második. legvilágosabb szín gyenge egy picit, de hétköznapi sminkre tökéletes ez a quattro.

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2012. július 17.

Ez a spirál inkább hosszabbít, mint dúsít. A keféje pont jó méretű, elérem a belső szemzug pilláit, alul is ki tudom festeni a pilláim. Kissé pereg, a pillákat is összetapasztja, ha nem figyelek a mennyiségre.
Azért több, mint 4ezer Ft-ot nem ér meg, ennyiért kipróbálok három másikat.
Viszont a csomagolása szép igényes :)

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. július 17.

A világosabbat kaptam ajándékba, pedig barna a bőröm, de a gyenge közepes fedés miatt nem üt el egyáltalán. Kicsit sajnálom, hogy nekem még az olajos verzióból van, mert olyan tőle a T-zónám, mint a diszkógömb, pedig nincs zsíros bőröm. Fedésre öt pontot adnék, mivel nem nagyon vannak bőrhibáim, a pórusokat elfedi és pont az a lényeg nálam.
Az illata szörnyen erős, órák múlva is éreztem. Ez egy hatalmas mínusz, egyszerűen elviselhetetlen, főleg az illatanyagra érzékeny bőrömre.
Ki fogom próbálni az olajmentes verziót, ez így eddig egy gyenge hármas az illat és az olajosság miatt.

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk
2012. július 17.

Fényesebb lesz a lakk tőle, viszont a tartósságot nem igazán növeli, olyan, mint nélküle. Viszont nekem 5-6 használat után besűrűsödött a vadi új lakk, pedig biztos, hogy nem hagytam nyitva, és új is volt ( a csomagot vettem meg ).

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2012. július 17.

Egy piros árnyalatot vettem anyukámnak születésnapjára, de én is jópárszor belekontárkodtam. Az összetevői alapján ötös, elég pigmentált is. Egyedül a csillámokat sajnálom benne.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2012. július 17.

Jó spirál, de van jobb is. Elég tartós. A keféje hihetetlenül nagy, ez elég hátrány főként az alsó pillák festésénél. Én mindig felpislogom, vagy hasonló baleset történik. Nem túl folyós, nem túl sűrű, állagra és színerősségre pont jó.