bstella

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Augen Konzentrat mit Grünem Tee-Extrakt

Balea Augen Konzentrat mit Grünem Tee-Extrakt
2017. március 2.

Tegnap használtam először, gondoltam felmérem mennyi van egy kapszulában, én bizony magamra kenem..... 2 régettel került végül az egész arcomra, a végén már nem tudtam kínomban hová kenni.... :D nem bántam meg, a szám körüli száraz bőr reggelre csodásan pihepuha lett, amit az egész arcomról el lehetett mondani. Nem tartott sokáig a hatás, de egy használat után nem is vártam.
A szemem környéke viszont egész nap jóval hidratáltabb volt és ma már csak oda kentem, kíváncsi vagyok így egy ampulla meddig fog tartani, így nég gazdaságosabb, mint hittem....
Egy használat után ránctalanító hatásról még korai lenne nyilatkozni.

Alveola Cukorpaszta

Alveola Cukorpaszta
2014. augusztus 20.

Tegnap próbáltam ki, életem első cukorgyantája. :) Párszor nekifutottam a házi cukorgyanta elkészítésének is, de... hagyjuk. Mivel még sosem használtam, picit hosszadalmas és macerás volt (nekem kézzel nem volt jó, vajas késsel kenegettem és húztam le, de teljesen oké volt a dolog), de alapvetően nagyon elégedett vagyok. Olyan sima a lábam, hogy szerintem a por is lecsúszik róla :D A hagyományos gyanta után sem tapasztaltam ezt, tényleg sokkal jobb. Hónalj tájékon maradt már szál, de azt amúgy sem egyszerű szőrteleníteni és nincs meg az a fura lyuk meg a feketeség utána, mint a sima gyantánál. Tényleg megéri picivel több időt rászánni a dologra. :)
Olyan gondom volt (bár ha tapasztaltabb leszek majd ezen a téren, nyilván ügyesebb is :D), hogy néha amit rákentem a lábamra, az nem jött le rendesen, csak nyúlt-nyúlt szálakban és ragadt. Ez azért lehet, mert túl meleg volt? Itt az előbb olvastam, hogy nem folyósnak kell lennie, csak puhának. Akkor ez volt a gond?

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. augusztus 20.

Én még régebben szedtem és nagyon szerettem. Egy ismerősöm ajánlotta miután megkérdeztem mégis mit művelt a hajával, hogy ilyen szép (tényleg szemmel látható változás volt). Mikor elmondta, hogy mennyibe kerül az állam is leesett, már aznap rohantam megvenni. Simán ér annyit, mint a legtöbb társa, az ár/érték arányairól nem is beszélve....

Avon Naturals Tej és Méz Arcpakolás

Avon Naturals Tej és Méz Arcpakolás
2014. augusztus 15.

Az illata nagyon finom. Valóban túl híg és valamelyest puha a bőröm utána, de azért láttam már jobbat is....

Avon Naturals Őszibarack és Gyapot Hidratáló Arcpakolás

Avon Naturals Őszibarack és Gyapot Hidratáló Arcpakolás
2014. augusztus 15.

A bőrömet tényleg puhává és üdévé teszi, alapvetően szeretem, de nekem nagyon büdös, a cefrére emlékeztet, és az összetevői lista lehetne picivel jobb.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2014. augusztus 15.

Puhává, tiszta érzetűvé teszi a bőrömet és ha belegondolok hányszor használtam már és mennyibe került, akkor veregetem a vállam a jó üzletért. Ezen felül semmi jó. Egy ideje már csak akkor használom, ha nincs időm házi pakolásokkal pepecselni. Szárít rendesen, már mikor lemosom, akkor "megakad" a kezem még a vizes arcomon is.... A szememet csípi, a pórusaimon nem segít, az összetevőin meg elcsodálkoztam most hirtelen.... :/

Essence Studio Nails Caring Nail Oil Ápoló Körömolaj

Essence Studio Nails Caring Nail Oil Ápoló Körömolaj
2014. augusztus 15.

Nekem nem nagyon jött be.... Nagyon tetszett a kis ecset, de nem tartom már túl praktikusnak, képtelenség úgy lehúzogatni, hogy ne egy kiló olaj legyen a kezemen. :/ Így persze be sem szívódik, de ha masszírozom egy kicsit, akkor sem erőlteti meg magát. Csinálni nem csinált semmit. De legalább az illata nagyon jó.

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó
2014. augusztus 15.

Nem vagyok egy nagy körömlakklemosó-rajongó, olyan ritkán használok ilyesmit, amennyire csak lehetséges. Ezt viszont nagyon szeretem. :) Jó, ezt sem használom túl gyakran, de már kezdek fejlődni és legalább nincs sírhatnékom minden lemosáskor. Direkt pumpásat kerestem (megőrülök a pumpás dolgokért), nem szárít, könnyen lehozza a lakkot, az összetevői zseniálisak : ) Nekem 5*!

Lovely Nail Care Strongly Regenerating Nailcare Körömlakk

Lovely Nail Care Strongly Regenerating Nailcare Körömlakk
2014. augusztus 15.

Régebben volt egy Lovely körömerősítőm, már gőzöm sincs melyik, talán a kék... Elégedett voltam vele és nagyon olcsó is volt, ennyire emlékszem. Most ezt megláttam a polcon és a drogériában húztam egy csíkot a kisujjam közepére, nagyon kíváncsi voltam, milyen színe van. Pár perc múlva beakadt valahová a körmöm és nem hajlott el. Nagyon csodálkoztam, elkezdtem lefelé nyomkodni, és olyan rövid idő alatt annyit erősödött, hogy nem hajlott be többet. :O Nem volt papírból a körmöm, de azért olyan erős sem volt.... Szóval visszamentem és vettem egyet gyorsan, nagyon elégedett vagyok azóta is, nekem a száradás is gyors. :)

X-Epil Patronos Cukorgyantaszett

X-Epil Patronos Cukorgyantaszett
2014. augusztus 13.

Nem szeretném leírni, amit - úgy látom - előttem már leírtak páran. Röviden, tömören: szörnyű. :D