bstr13

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Art Naturals 2.5% Retinol Age Defying Serum

Art Naturals 2.5% Retinol Age Defying Serum
2019. szeptember 29.

Nagyon jó ez a szérum, egyáltalán nem olajos, mint más retinol formulák, nagyon gyorsan felszívódik. Még a TO Granactive-jánál is jobban szeretem.

Isana Zeit für Gemütlichkeit Testápoló

Isana Zeit für Gemütlichkeit Testápoló
2019. március 30.

Szerintem ennek a terméknek nincsen vanilia illata, inkább valami más, "krém" illat.
A kakaóvajas társánál sokkal könnyedebb, gyorsan felszívódó testápoló. Az összetevői is egészen rendben vannak. Nem viszketek tőle, mint a klasszikus drogériás testápolóktól.
Az én bőröm a fürdés után borzasztóan kiszárad, ez a termék megfelelően hidratálja. Nyárra lehet, hogy valami még könnyedebbet/vizesebbet választok.

Pontot az illata miatt vonok le (imádom a vaniliát, amiatt vettem meg, de csalódtam :( ), illetve amiatt, hogy "belenyúlkálós", tégelyes termék, figyelni kell a higiéniára.

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2018. október 20.

Hát ebbe jó sok agyagot tettek. Elektromos arctisztító készülékkel használom, hogy fogyjon,de önmagában nem nyúlok hozzá, túlságosan szárít, és karcol.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. október 20.

Inkább maradok a rózsaszín változatnál, ez kevésbé tisztít és illatos.

Dove Invisible Care Floral Touch Golyós Dezodor

Dove Invisible Care Floral Touch Golyós Dezodor
2018. október 20.

Nagyon büdössé válik rajtam, főleg nap végére :(

Dove Powder Soft Golyós Deo

Dove Powder Soft Golyós Deo
2018. október 20.

Nagyon bejött, jó illatú, nem büdösödik be rajtam. Nem találtam meg újra, ezért másikat vettem, ami viszont borzasztó.

Bioré Deep Cleansing Pore Strips

Bioré Deep Cleansing Pore Strips
2018. október 20.

Nekem ez a tapasz a kedvencem, sok mindent kiszed, amúgy is szeretem piszkálni az arcom. :)

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló
2018. október 20.

Azért vettem meg, mert krémmániás kedvenc volt. Hát az INCI-je nem hogy nem szép, de szerintem egyenesen ronda, az illata sem jött be, pedig nagyon szeretem a cseresznyevirág illatot. A hatása is semmilyen, könnyed hidratáló, nyárra bőven elég. A pumpás kiszerelés higiénikus megoldás.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2018. október 20.

Nagyon jól hidratál, szép az incije is. Télre kiváló, sok éve állandó termék a rutinomban. Az illata nem túl tolakodó. Picit zsíros, hagyni kell beszívódni. Vizes bőrre kenve még jobb a hatása. Egyedül a belenyúlkálós csomagolással van bajom.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2018. október 20.

Csak éjszakára kenek fel ajakápolót. Ezt már hónapok óta használom, nem szárítja ki a számat, és alig fogyott belőle. Biztos, hogy újra veszem, főleg ennyi pénzért.