BSzilvike27

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2020. március 22.

Meglepődve olvasom a vèlemènyeket. Nekem 3 hajmosás után helyretette a fejbőrömet. Nincsenek leragadt plakkok a fejemen, nem viszket váladèkozik ,nincs semmifèle irritáció ès egy darab korpa sem. Nem olcsó de nekem mindent megèrt újra fogom venni. Annyit tudni kell hogy szaunamesterkènt is dolgozom ami azt jelenti hogy nem kevès percet töltök el 90-100 fokban előszőr azt hittem az izzadás által fázik meg a fejbőröm de sajnos ez több volt annál. Szìvből ajánlom legalább kipròbálásra.

The Beauty Mask Company Detox Kendőmaszk

The Beauty Mask Company Detox Kendőmaszk
2019. október 10.

Én imádtam! A szokásos arctisztítás után ma használtam először. Már mikor feltettem éreztem hogy ez jó lesz. Jó az illata, ára nagyon kedvező. Feltöltötte az arcom,puha lett, sőt továbbmegyek úgy vettem èszre hogy a szemem alatti karikák is halványodtak. Miután leszedtem a maradék krémet bemasszíroztam, amiből még a zacsiban is bősègesen maradt. Egyszerűen szupi! Fogok még venni biztosan!

Balea Regeneráló Maszk Mézes-Tejes

Balea Regeneráló Maszk Mézes-Tejes
2019. október 10.

Pár maszkon már túl vagyok de szerintem ez a termék kritikán aluli. Persze ez egyèni vèlemény. Feltettem a maszkot, kivártam a szükséges időt majd amikor leszedtem kb. az arcom letépte.Nem lett puha a bőröm,annyira ragacsos hogy elviselhetetlen és még utána is nagyon nehéz eltüntetni a bőrömről. Illata semmi extra. Felesleges pènzkidobás ennél az összes Balea maszk jobb. Nem ajánlom!

For Your Beauty Szemmaszk

For Your Beauty Szemmaszk
2019. október 6.

Sokszor puffadtak,sötétek fáradtak a szemeim. Felteszem egy arcpakolást ezután hidratálás, és csak kikapom a hűtőből és felcsatolom. Nagyon jól esik mikor fent van, bár kicsit kényelmetlen műszempilla mellé :)

PomPom Őszi Varázslat Ápoló Arcpakolás

PomPom Őszi Varázslat Ápoló Arcpakolás
2019. szeptember 19.

Illata nekem tetszik nagyon. Nagyon jól hidratál ami nálam nagy szó pakolásoknál mert az orrom folyton hámlik száraz, az arcom zsíros pattanásra hajlamos. Mindenhova felkenem és mindenhol azt a hatást váltja ki amit elvárok. Heti 1x felkenem azért. Könnyen nedves törlőkendővel is lemosható ami jó hír műszempillásoknak. Utána egy hidegvizes arcöblítès és az arcom ujjáéled. Egy dolog van ami számomra negatívum az pedig a túl színezèse. Ha már natúrkozmetikum jó lett volna egy természetesebb kék szín. Ezért a 4 csillag. Amúgy szívesen ajánlom legalább egy kipróbálásra. Később updatelek mennyire szokja meg a bőröm

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2019. szeptember 17.

Puha tőle az arcom, de sajnos olyan érzés mikor rajtam van, mintha 5kg alapozó lenne az arcomon...

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. szeptember 17.

Reggel felváltva használom a citromfüves virágvízzel de ezt kevésbé érzem hatásosnak mint a citromfüveset.Ami miatt féltem megrendelni az az illata.Sokan írták hogy büdös nekik, szerintem semmi baj nincs az illatával épp csak egy lehelletnyit kell ebből is felvenni. Amúgy könnyed légies, jól beszívódik.Azért kap csak 4 csillagot mert nálam tényleg a citromfüves hordja a koronát.

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé
2019. szeptember 17.

Megrendeltem a pompom: rózsás, mentás és a citromfüves virágvizet. Reggel a rózsásat illetve a citromfüvest használom felváltva ,èjszakára pedig a mentásat,hogy reggelre ne legyen gyulladt az arcbőröm. A citromfüvestől érzem leginkább, hogy táplálja az arcomat egész napra. Szeretem az illatát is, könnyen felszívódik nem hagy nehèzségérzetet az arcomon. Mindenkinek szìvből ajánlom! Nálam a citromfüves a nyerő :)

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2019. szeptember 16.

Nagy rúzs fan vagyok.Rendszeresen radìrozom+ápolom ajkaimat. Imádom a catrice márkát, gondoltam a rúzsait is kipróbálom.Hát megmondom őszintén nem voltam hanyatt esve. Könnyen elkenődik, nap végére pedig elkezdett szó szerint hámlani az ajkam,nagyon nyúzós èrzès viselni. Azt hiszem maradok a matt maybelline és Mac rúzsoknál. :( Azért adok 2 csillagot mert a színek nagyon szépek ès mert bármelyik másik catrice kozmetikumot ajánlom.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. szeptember 16.

Az illata nagyon egyedi, imádja a hajam. Ha balzsamként használom akkor is gyönyörűvé varázsolja a hajam. Még napok után is érezni rajta a jellegzetes illatot. Könnyen kifésülhető,puha,ápolt hajam lesz tőle. A nagy adag sokáig elég,árérték arányban kiváló ráadásul bármelyik garnier vagy akármilyen márka pakolásait kenterbe veri.