btimi

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal
2016. január 20.

Szomorú vagyok, mert nagy reményeket fűztem ehhez krémhez, mégis csalódtam. Már 1-2 éve csak natúr kozmetikumokat használok, de a Happy Skin termékeket eddig még nem próbáltam. Sajnos ez a krém nem győzött meg. A kezem még szárazabb, mint a használata előtt, pedig a hölgy a boltban aki a márka képviselője volt, váltig állította, hogy csodaszer. Nos, nekem semmit sem segített a száraz bőrömön, sőt... az ára pedig irreális a teljesítményhez képest. Nem akarok általánosítani, így a többi terméküket is ki fogom próbálni, hátha. Egy biztos, ezt nem fogom újravenni.

Naturissimo Mélyhidratáló Nappali Arckrém

Naturissimo Mélyhidratáló Nappali Arckrém
2015. szeptember 1.

Szerintem csodás ez a krém! Az első, ami igazán bevált. A bőröm szinte azonnal beszívja, és egész nap jól hidratált marad. Az illata kellemes, szolid. Egészen biztosan újra fogom venni. :)

Faith In Nature Neemfa és Propolisz Sampon

Faith In Nature Neemfa és Propolisz Sampon
2015. július 8.

Nekem elég "problémás" a hajam, de ezt a sampont nagyon szereti. Már az első mosás után láttam a különbséget, pedig általában idő kell hozzá, hogy bármit is megszokjon. Fényes és nem töredezett 2-3 napig bírja mosás nélkül, ami nálam nagy szó! A jojobás balzsammal használom, nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Extraszűz Kókuszolajjal

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Extraszűz Kókuszolajjal
2015. június 22.

Jó az illata és tetszenek az összetevői. A baj csak az vele, hogy, mint izzadásgátló semmit sem ér...pedig elvileg ez lenne a cél. Elhasználom, de nem fogom újravenni. Sajnálom, pedig nagyon bíztam benne...:(