BTimi24

Regisztráció dátuma: 2016. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

NYX  #Thisiseverything Ajakápoló Olaj
2022. május 3.

Nagyon bevált, kellemes érzés az ajkakon, szép fényes, viszont nem ragacsos. Egy idő után lekopik de könnyen újra lehet kenni tükör nélkül is. Viszont nem kell tőle komoly hidratálást várni, arra carmexet használok.

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2021. július 1.

Tényleg nagyon szép pillákat csinál, szépen hosszít és elválaszt, viszont nálam nagyon hamar pandamaci effektus van tőle. Nem hogy 18-at, de konkrétan 4 órát sem bír ki...

Real Techniques Expert Concealer Brush

Real Techniques Expert Concealer Brush
2020. október 27.

Nem is értem, hogy nem találtam rá erre korábban. Az expert face brush évek óta a kedvenc ecsetem alapozáshoz, ez ugyanaz, csak kisebb változatban. Szem alá és bőrhibákat is eldolgozni vele tökéletes.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2020. október 27.

A kedvenc alapozóecsetem, nagyon szépen lehet vele a bőrbe bedolgozni a termékeket. Már utazó méretben is megvettem, annyira bevált.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2020. július 1.

Nagyon szeretem, könnyű, gyorsan beszívódik és nem zsírosítja a bőrömet. Az illata kicsit erős és felvitelkor van, hogy kicsit csípi a bőrömet, de ez hamar elillan.

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15

Carmex Gránátalmás Ajakápoló Stift SPF15
2019. június 2.

Stiftes és gránátalma ízű Carmexet még nem próbáltam, csak tubusos originalt és cseresznyéset. Mindig kell, hogy legyen itthon belőle, úgyhogy kapóra jött a Krémmánia Beauty Box, mert épp elfogyott. A legjobb hidratáló ajakbalzsam és herpesz megelőzésére is jó.

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2019. június 2.

Krémmánia Beauty Boxban találkoztam vele, imádom az illatát, nagyon kellemes érzés a bőrön. Nyáron rengeteget fogom használni, nagyon szeretem sminkelés előtt és után is.

The Body Shop Nicaraguai Kávés Energizáló Arcmaszk

The Body Shop Nicaraguai Kávés Energizáló Arcmaszk
2019. június 2.

Tesztelésre kaptam. Amint kinyitottam, egyből megcsapott az intenzív kvéillat. Állaga pasztás és nagyobb kávészemcséket tartalmaz. Tényleg élénkít, egészen felfrissültem tőle és utána jó puha lett az arcom. Legközelebb inkább reggel vagy napközben fogom bevetni, nem lefekvés előtt. Kávéimádóknak kötelező.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. június 2.

Nagyon szeretem, pattanásokra egy csodaszer, nyugtatja, gyógyítja,vhidratálja a bőrömet. Mindig van itthon belőle.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2018. július 4.

Nekem bejött, egy kevés vízzel hamar habosodik, gyorsan és kíméletesen tisztítja a bőrömet, használat után pedig puha lesz az arcom. Ami pedig megdöbbentett, hogy a sminket és a szemhéjtust is teljesen leszedte különösebb dörzsölés nélkül.