BTimi88

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2017. április 4.

Egy igazán nőies illat. Sajnalom,hogy az oriflame lekoppintotta,mert így nagyon sok nő nem tudja úgy értékelni, ahogy megérdemelné. Úgy gondolom ehhez az illathoz meg kell érni. Kimondottan egy elegáns, nagyon tartós tavaszi illat,amit a hétköznapokban nem is igazán tudok elképzelni. Három éve megvan már. Ajándékba kaptam. Elejében nem is tetszett az illata,mert kicsit nagymamásnak tartottam,de az idő múlásával,ahogy én is változtam az illata is változott számomra. Szeretem, de valamiért csak tavasszal és nyáron szoktam ehhez nyúlni.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2017. április 4.

Csak folyékony aranynak hívom. :) nagyon szép lesz tőle a hajam. Puha,fényes. Egy olyan termék,ami számomra nélkülözhetetlen. Eddig lakmét hasznaltam,azt hittem attól jobb nincs, de van. Az adagolása tényleg kicsit macerás,de ezt a hibát elnezem a hatása miatt. :) olvastam lentebb,hogy valakinek zsírositja a haját vasalás után. Én nem tapasztaltam. Az én hajam csak szívja magába,imádja. Az illata is tökéletes es tartós.

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék
2016. december 12.

Nem a legolcsóbb termék, de maximálisan megéri. Macadamiat használtam eddig, de semmit nem ért és még drágább is. Ebben az időben a hajam nagyon rossz állapotban van, száraz és nagyon szét áll, töredezett. A pára is nagyon rossz hatással van rá. Reggelente bekenem vele és szép fényes egész nap, anelkül, hogy elnehezítené.

NYX Hot Singles Eye Shadow

NYX Hot Singles Eye Shadow
2015. november 7.

Pigmentált és tartós szemhélypúder. Főleg primerrel. Én szeretem őket használni. Főleg natúr, barna árnyalataim vannak.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2015. október 17.

Glamour napokon vettem 50%+10% kedvezménnyel. Ez az első l'oreal alapozóm, de már megbántam, hogy megvettem. Igaz ennyiért nem volt sok, de jobbra számitottam. Teljes árat nem ér meg. Fedése és tartóssága gyenge, Kb 3-4 órát birt, aztán lekopik. Beleül a pórusokba, száraz részeket kiemeli.

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló Zselékrém Kombinált/Zsíros Bőrre

Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló Zselékrém Kombinált/Zsíros Bőrre
2015. október 17.

Úgy látom nem csak nekem okozott pattanásokat és piros kiütéseket. És a pórusaim mintha ettől kitágultak volna. Úgyhogy nekem nem jött be. Még jó, hogy volt rá épp 40%, mert sajnos többet nem ér. Még annyit sem, de mindegy.

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2015. október 17.

Nagyon jó az illata és tartós. Nem száritja a bőröm. Legközelebb a kávésat próbálom.

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk
2015. szeptember 28.

Flip flop fantasy van meg, ami egy gyönyörű tavaszi,nyári szín. Pont azért esett rá a választásom. De sajnos a tartósságával elég sok gond van. Felkenem és már másnap lepattog a vége és letudom húzni mint egy maszkot. Elég nagy csalódás. Ennyi pénzért jobbat vártam.

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó
2015. szeptember 12.

Fedese eleg erős, de sajnos nagyon kihangsúlyozza a rancokat, beeleül. Nekem elég vízhianyos a bőröm és előtte hidratalni kell rendesen. Picit maszkszerű a végeredmény. Fedése nalam 5*, többi meg sajnos 3*.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2015. augusztus 31.

Tanulás közben előszeretettel kapargattam a számat (tudat alatt), sokszor már sebesre. Ez hozta mindig helyre 1-2 nap alatt. Úgyhogy nekem ez a legjobb.