buba83

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé
2019. április 11.

Ajándékba választhattam egy vásárlásomhoz - valahogy csak most jutottam el oda, hogy kibontsam. Néhány használat után azt kell mondjam, én szeretem.
Kifejezetten tetszik a kissé zöldes, friss illata és az én bőrömhöz pont megfelelő a szemcsék radírozó hatása. Kellemes, puha érzetű a bőröm használat után, viszont nincs kiszáradva sem. Nekem új kedvenc, bár az ára elég borsos YR viszonylatban, pláne ha a kiszerelés méretét is nézzük.Szerintem "újravevős" lesz.

Floren Csokoládés Krémtusfürdő

Floren Csokoládés Krémtusfürdő
2018. november 5.

Az állaga nekem picit túlzottan híg, így sokszor jóval nagyobb adagot nyomok belőle mint szerettem volna. A finom csokis illatát én sajnos csak használat közben érzem, a bőrömön utána már nem :( Ezek miatt -1 * részemről, de pozitívum hogy jól tisztít és nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőrömet ( sok más olcsó árkategóriás termékkel ellentétben) így még ha sietek, a testápoló használatát is kihagyom utána időnként de akkor se húzódik a bőröm. Utóbbit azért majd hidegebb időben meglátjuk, szintén hozza-e. Összességében nekem kellemes meglepetés a termék.

Balea Golden Shine Cremedusche

Balea Golden Shine Cremedusche
2018. október 1.

Semmilyen. Ajándékba kaptam 4 vagy 5 ezer Ft feletti vásárláshoz, de azért többet vártam volna tőle. Nincs illata még kinyomva sem, nemhogy használat után a bőrömön. Poptie-hoz hasonlóan azt gondoltam a csomagolása alapján, hogy csillámlós lesz - de az se. Ráadásul az összes többi Balea tusfürdőhöz hasonlóan ettől is szárad a bőröm. Összességében a teljesen haszontalan termék nálam. Csak azért nem 1* mert végülis az alapvető funkciót ellátja: tisztít.

Braun Silk-Épil 3170

Braun Silk-Épil 3170
2018. augusztus 24.

Picit újabb, 3270-es változatom van (annyi talán a különbség, hogy rózsaszín). Azután vettem, hogy az ősrégi, kis "noname" epilátorom leejtés után működésképtelen lett. Nem a legolcsóbb volt a media marktban (13 ezer körül talán) és ehhez képest nagyon bosszant a tudása. Nem túl alapos de cserébe: DURVA. Sikerült összecsípnem vele a bőrömet és meghorzsolni - na ilyet az előzővel nem csináltam soha. Nem tudom minek az a "masszirozófej"-szerű valami a végén, mert semmit se ér (szintén a korábbihoz viszonyítva, ami nem bántott ennyire.) Nem végez tökéletes munkát, bár lehet már nekem se maradt türelmem hozzá rendesen.
Egy használat után: fájdalmas csalódás minden értelemben :(

Bio-Oil

Bio-Oil
2018. augusztus 17.

Korábban a hízás-fogyás kapcsán alakultak ki striáim, amik sajnos a mai napig látszanak a csípőm körül és a combjaimon. Most a terhességem alatt az újabbak kialakulásának elkerülése miatt használom a negyedik hónap óta esténként. Erre múködik is, hiszen a melleimen és a hasamon a nyolcadik hónapban sem alakultak ki striák. Viszont 1* levonás azért, mert szerintem a már korábban kialakult striákon egyáltalán nem halványított semmit sem, hiába ígéri. Összességében mégis elégedett vagyok, mert ha nagy csodák nincsenek is, legalább az újabb csíkok kialakulása ellen működik.

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk
2018. augusztus 10.

Képeslappal ajándékba kaptam a vásárásom mellé, 24- Rose Dahlia árnyalat. Fedőlakkal 1 hétig bírta a kezemen, fedőlakk nélkül 3-4 nap volt.
Gyorsan szárad, ez a sötétrózsaszín szín egy rétegben is szép, homogén és erős fedésűnek bizonyult. Szerintem bőven hozza azt, amit ebben az árkategóriában el lehet várni, sőt jobb mint a nála olcsóbbak, úgyhogy én vennék belőle legközelebb is.

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé
2018. július 24.

Nekem nagyon bejött! Először a tusfürdőt vettem meg az illata miatt, aztán legutóbb abból már nem kaptam, így gondoltam még egy ilyen jöhet - úgyis félig tele még a tusi, legalább intenzívebb lesz az illata. Így nyáron a melegben, kifejezetten imádom ezt a zselés állagát, ami valóban picit ragacsos pár percig, de nekem kellemesen hűsítő. Hidratálás terén pont ennyit vártam, ez a márka amúgy sem erős ilyen tekintetben, de most nekem ez pont elég is. Szerintem én még fogok venni belőle egyet, mielőtt megszűnik.

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém
2018. július 22.

Termékmintát próbáltam, valamelyik magazinban találtam. Kétszeri használatra volt elég, de ez a két alkalom is meggyőzött. Gyorsan beszívódott, valóban hűsítette és hidratálta a sok gyaloglásban megfáradt lábaimat igen hamar. Másnap reggel mintha mi sem történt volna, olyan jót tett az előző napi talpalás után este sajgó lábaimnak. Az illata kicsit a férfi after shave-ekre emlékeztet, de kellemes. Én csak ajánlani tudom!

BrightWhite Otthoni Fogfehérítő Szett

BrightWhite Otthoni Fogfehérítő Szett
2018. július 19.

Én azoknak a táborát erősítem, akiknél semmit sem ért sajnos.10 alkalmat végig csináltam, úgy ahogy írják de fölösleges pénzkidobás volt. Fogkőeltávolítás után csináltam végig a kezelést tehát abszolút ideális állapotban, követve minden javaslatot. Nem dohányzom, bár kávézom - nincsenek rettenetesen sárga fogaim, de azért sajnos nem is kis porcelánfehér fogakkal áldott meg a sors. Külön kiemelném azt a macerát, amit a 4 kezelés egymás után + 3 órán át ne egyél folyamat jelentett. Régóta szemeztem vele, rászántam magam - és megtanultam hogy kár volt bedőlnöm. ÍPont ugyanolyanok a fogaim. Legközelebb maradok a professzionális, fogorvosi megoldásnál mert akciósan ez ugyan jajj de jónak tűnt, hogy majd én otthon megcsinálom - se nem kényelmes se nem hatékony. Így utólag végigolvasva az itteni véleményeket nagyon furcsának találom hogy mennyire végletes termék - vagy 5*-ra istenítik vagy 1*-os semmilyen eredményt tapasztaltak mások is.

Yves Rocher Oui á l'Amour EDP

Yves Rocher Oui á l'Amour EDP
2018. július 19.

Hát...én nagyon akciósan vettem meg 5 ezerért de úgy sem érte meg az árát. Ahhoz képest, hogy ez egy EDP és nem csak EDT, igen hamar elillan az illata. Tetszett a kellemes virágos-nyárias illat, de olyan gyorsan elmúlt hogy el se mertem hinni. Amíg elfogy (nem tart majd sokáig mivel gyakran újrafújom) megtartom, de újra nem venném. Olcsóbban is vannak karakteresebb és sokkal tovább tartó illatok, így nekem ez csalódás a javából.