Bublup

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Escentric Molecules Escentric 01 EDT

Escentric Molecules Escentric 01 EDT
2021. június 24.

Szégyenlem magam, hogy elfelejtettem véleményezni, pedig a nyári illatok favoritja ez! Olyan mértékben friss és ropogós, hogy egész nap leáll az izzadásom is (na jó, túlzás, de izzadással is frissít)! Különleges, egyedi, megunhatatlan, évek óta nyári szerelmem. Akik szeretik a Light Blue-vonalat, de valami különlegesre vágynak, próbálják ki, nem fognak csalódni!

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal
2021. június 12.

Ritkán írok, rosszat pláne, de ez a maszk nagyon nem jött be. Mellette szól, hogy nem irritált, viszont olyan ragacsos réteg maradt utána, amilyet soha nem tapasztaltam semmilyen maszknál az elmúlt 3 évben. Le kellett mossam vízzel az arcomra száradt ragyogó filmréteget. Nem veszek többet, ez biztos.

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Coconut Extract Fogkrém
2020. december 17.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a fogkrémet. Nagyon tetszik nekem, biztosan fogok venni ha elfogy, mert annyira finom, kellemesen mentolos és a kókusz íze elképesztően egyedi, visszafogott, nem geil. Hatását illetőleg még nem tudok nyilatkozni, de én őszintén nem is várok sokat, a fog fehérsége szerintem genetika meg helyes szájápolás kérdése. 5 csillag!

Cien Aqua Hidratáló Maszk

Cien Aqua Hidratáló Maszk
2020. március 21.

Nem szeretek negatív véleményt írni, de most muszáj. Ott csücsült pár hétig a szekrényemben, és most 1 hetes home office után úgy döntöttem, legyen egy kis kényeztetés. A bőröm vízhiányos, de abszolút nem érzékeny. Pici hámlasztás után felkentem és vártam a csodát, ami meg is érkezett: két perc után úgy csípte a bőröm, mintha paprikakivonat is lenne benne. Rögtön lemostam, próbáltam helyrehozni nyugtató krémmel, aloe géllel. Nem vagyok híve a kukába dobásnak, a másik felét még nem tudom, mire fogom elhasználni, de bőrre nem, az biztos!

Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille

Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille
2019. október 12.

Nagyon szép , harmonikus illat. Semmi nincs túltolva, stabilan kísér egész nap, felmelegít, megmosolyogtat, ma reggel fújtam, és most is érzem, a környezetem csak dícséri. Mestermű, szerintem még azoknak is leesik az álla, akik nem vaníliás-gourmand függők.

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. augusztus 12.
(!)

Tesztelésre nyertem ezt a kis csodát, és nagyon köszönöm! Ilyet még sosem tapasztaltam: egy könnyű, géles állagú krém, ami tökéletesen hidratálja a vízhiányos, húzódásra hajlamos arcbőrt. Semmi irritáció, semmi maradványtünet, semmi maszkérzés, egyszerűen eggyé válik a bőrömmel és egész napra letudva a bőrápolás, bármilyen meleg van. Ugyanakkor mégis azt érzem, hogy a táplálás is megvolt. Egy kombinált bőr esetén ez örök macera, mert vagy kevés és szárít, vagy túl sok és fullaszt. Nagyon ajánlom a terméket a negyvenes kombinált bőrű sorstársaimnak, felüdülés a használata. Ja, és az illata is finom, ami nálam nem hátrány, egyszerűen szeretek az arcomra prémium illatú kencéket tenni.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

2019. április 11.

Nagyon sűrű, illatos, tápláló termék, minőségi darab és meg is érdemel egy próbát a száraz, festett, roncsolt hajú kolleginák esetében. Nekem nem kell utána balzsam, csak egy hajban maradó fufu. Megadom az ötöst!

Kallos Botaniq Superfruits Hajmegújító Spray

Kallos Botaniq Superfruits Hajmegújító Spray
2019. április 11.

Meglepően jó kis fufu ez. Hajmosás után fújtam bőven a félhosszú hajamra, cseppet sem nehéz. Szépen fésülhető hajat eredményez, és nagyon barátságos az összetétele. Hát még az ára! 5 csillag!

Babydream Ápoló Olaj

Babydream Ápoló Olaj
2019. április 1.

Tényleg rendben van ez az olaj, ami testápolást illeti. Zuhanyzás után közvetlen félig nedves bőrbe masszírozva megfelelő táplálást nyújt. Köszönöm Nektek a sok véleményt, ez alapján vettem meg, és nem is hiába!

Alverde Cremeöl-Lotion Bio-Jasmin Bio-Sesam

Alverde Cremeöl-Lotion Bio-Jasmin Bio-Sesam
2019. január 7.

Nagyon jól eltalálták ezt a krémet, kellőképpen és tartósan hidratál, szinte megnyugtatja a bőrt. Az állaga isteni krémes, és tényleg még enyhén nedves bőrbe masszírozva működik nálam a legjobban, így nagyon kevés is elegendő belőle. Valamelyik reggel annyira siettem, hogy az arcomra is ebből kentem egy picit, és ott sem okozott semmi problémát. A hideg időben egy áldás!