Bublup

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille

Van Cleef & Arpels C.E. Orchidee Vanille
2019. október 12.

Nagyon szép , harmonikus illat. Semmi nincs túltolva, stabilan kísér egész nap, felmelegít, megmosolyogtat, ma reggel fújtam, és most is érzem, a környezetem csak dícséri. Mestermű, szerintem még azoknak is leesik az álla, akik nem vaníliás-gourmand függők.

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. augusztus 12.
(!)

Tesztelésre nyertem ezt a kis csodát, és nagyon köszönöm! Ilyet még sosem tapasztaltam: egy könnyű, géles állagú krém, ami tökéletesen hidratálja a vízhiányos, húzódásra hajlamos arcbőrt. Semmi irritáció, semmi maradványtünet, semmi maszkérzés, egyszerűen eggyé válik a bőrömmel és egész napra letudva a bőrápolás, bármilyen meleg van. Ugyanakkor mégis azt érzem, hogy a táplálás is megvolt. Egy kombinált bőr esetén ez örök macera, mert vagy kevés és szárít, vagy túl sok és fullaszt. Nagyon ajánlom a terméket a negyvenes kombinált bőrű sorstársaimnak, felüdülés a használata. Ja, és az illata is finom, ami nálam nem hátrány, egyszerűen szeretek az arcomra prémium illatú kencéket tenni.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Könnyű, Tápláló Sampon Normál, Száraz és Szöszösödő Hajra

2019. április 11.

Nagyon sűrű, illatos, tápláló termék, minőségi darab és meg is érdemel egy próbát a száraz, festett, roncsolt hajú kolleginák esetében. Nekem nem kell utána balzsam, csak egy hajban maradó fufu. Megadom az ötöst!

Kallos Botaniq Superfruits Hajmegújító Spray

Kallos Botaniq Superfruits Hajmegújító Spray
2019. április 11.

Meglepően jó kis fufu ez. Hajmosás után fújtam bőven a félhosszú hajamra, cseppet sem nehéz. Szépen fésülhető hajat eredményez, és nagyon barátságos az összetétele. Hát még az ára! 5 csillag!

Babydream Ápoló Olaj

Babydream Ápoló Olaj
2019. április 1.

Tényleg rendben van ez az olaj, ami testápolást illeti. Zuhanyzás után közvetlen félig nedves bőrbe masszírozva megfelelő táplálást nyújt. Köszönöm Nektek a sok véleményt, ez alapján vettem meg, és nem is hiába!

Alverde Cremeöl-Lotion Bio-Jasmin Bio-Sesam

Alverde Cremeöl-Lotion Bio-Jasmin Bio-Sesam
2019. január 7.

Nagyon jól eltalálták ezt a krémet, kellőképpen és tartósan hidratál, szinte megnyugtatja a bőrt. Az állaga isteni krémes, és tényleg még enyhén nedves bőrbe masszírozva működik nálam a legjobban, így nagyon kevés is elegendő belőle. Valamelyik reggel annyira siettem, hogy az arcomra is ebből kentem egy picit, és ott sem okozott semmi problémát. A hideg időben egy áldás!

Alverde Salsa Beats Tusfürdő

Alverde Salsa Beats Tusfürdő
2019. január 7.

Első Alverde tusfürdőm, a csomagolása csábított el. És mennyire örülök, nekem nagyon tetszik. Finom fahéjas, vidám illata van, megfelelően habzik és engem nem szárít. % csillag!

Balea Vital Tuchmaske (régi)

Balea Vital Tuchmaske (régi)
2018. november 19.

Szuper termék! Hetente egyszer használom, isteni puha tőle a képem. Előtte hámlasztani szoktam az Anaconda enzimes peelingjével, majd felrakom és addig viselem, míg le nem esik. Semmilyen negatívumról nem tudok beszámolni, az ára is extra baráti.

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2018. november 19.

Nagyon kellemes élmény volt, egyszer próbáltam, tényleg hidratált.

Anaconda Enzimes Peeling

Anaconda Enzimes Peeling
2018. augusztus 31.

Kedvenc enzimes hámlasztóm, heti egyszer használom, hatékony de kíméletes. Én egy vidéki fodrászkellékesnél vettem.