Bububaba

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra
2019. augusztus 6.

Nagyon jó kis fogkefe, olyan mintha pillecukorral mosnék fogat :D a sörtéi puhák, jól tisztítja a fogaimat és az ínyemet sem bántja. Külön érdekesség, hogy a fogkrémem extra habos lesz tőle. Azt hittem a fogkrémem az a fajta, ami krémes és nem habzik. Tévedtem, az előző fogkefe miatt nem habzott.

For Your Beauty Make-Up Schwamm

For Your Beauty Make-Up Schwamm
2019. augusztus 4.

Ez egy kis csoda. Nagyon könnyű vele eldolgozni a korrektor, mellesleg amióta ezt használom fele annyi kell belőle. Könnyű tisztítani, pár csepp micellás víz, utána megtörlöm és kész. Plusz pont a kis tasakért aminek köszönhetően bárhová rakhatom.

Himalaya Herbals Lip Balm

Himalaya Herbals Lip Balm
2019. július 9.

Nagyon szeretem. Könnyű használni, az ajkaim egyből hidratáltak lesznek, még ha nagyon cserepesek is. Finom az íze, jó az illata, szép fénye van.

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2019. július 9.

Arclemosóként és maszkként nagyon jó, de a radírozó hatása egy vicc, alig van benne vmi. Nagyon sűrű és krémes emiatt egyáltalán nem szárít. Ha rossz időszaka van a bőrömnek és száraz, de mégis pattanásos ezt használom. Este a pattanásaimra szoktam rakni ebből egy--egy pöttyöt, reggelre sokkal kisebbek lesznek.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. július 9.

A banános társát 7 hónapig használtam, gondoltam teszek egy próbát ezzel. Ez sem okozott csalódást. Nagyon jó az illatta, sűrű, mint a vaj, kevés kell belőle így jó sokáig elég lesz. A hajam puha, könnyű, és fényes lett. Miután felkentem nem mostam le és maradéktalanul beszívódott, pedig sokat kentem rá. Plusz pont, hogy a hullám a hajamban még szebb és tartósabb.

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém
2018. október 28.

Az illata isteni, könnyű eloszlatni és hamar beszívódik. A viszkető,száraz kezemet pár perc alatt helyre rakta.

Avon Clearskin Olajmentes BB Krém Búza- és Teafakivonattal

Avon Clearskin Olajmentes BB Krém Búza- és Teafakivonattal
2018. október 28.

Nagyon bevált! Tényleg kezeli a pattanásokat, csökkenti a méretüket, és megelőzi az új pattanásokat. Ha reggel akad egy kisebb dudor ami még nem "érett" meg, felkenem ezt és délutánra már ott sincs. A tartóssága nem a legjobb, de nálam ez nem szempont. Könnyű, krémes állagú, tud alatti lélegezni a bőröm. Az eldolgozása nagyon egyszerű, kézzel is szép eredményt lehet kapni. A száraz részeket sajnos kiemeli,de könnyen lehet orvosolni.

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume
2018. szeptember 5.

A hajam gyorsan zsírosodik,a fejbőröm pedig nagy ritkán szokott viszketni. Na ez a sampon mindkettőt helyre hozta. Az elmúlt hónapokban,hogy kibírjon a hajam 2 napot anélkül,hogy felkössem a hajamat,mindig reggel mostam hajat+szárítás. Elég macerás volt, egész nap álmos voltam emiatt,majdnem mindig elkéstem,egyszóval káosz. Ezt meguntam és gondoltam sampont váltok. Avonos samponokat használtam mindig is,most már nem fogok. Szeretem a márkát,mert vannak jó cuccaik,de samponokban nem remekelnek. Nézegettem a krémmániát és erre esett a választásom,nagyon jól döntöttem. Vasárnap este mostam hajat ezzel,nem szárítottam meg és simán kibírt 2 napot leengedve a hajam. Sőt,lehet többet is kibírt volna,ha nem fogdosom,hogy érezzem mennyire puha lett. Elsőre furcsa volt,hogy nem annyira habzik,de tökéletesen megtisztította a hajam. Az eredmény nagyon fényes,friss és puha haj. Érdekes módon a hajvégeim nem lettek annyira kuszák,mint szoktak lenni. Egy szóval ez a sampon csodás.

Update: Az ujjaimat leforráztam aminek következtében lett pár sebem. Hála az égnek ez a sampon annyira kíméletes,hogy egyáltalán nem csípte. Sőt,mintha kicsit halványultak is volna.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2018. augusztus 15.

Tényleg nagyon jó kis lábkrém. A kicsit kemény sarkamat simán puhává tette reszelés,áztatás, stb.nélkül. Lassan szívódik be, de csak este kenem be a lábam ,így nem rossz. Az illata nagyon jó, olyan málnás.

Avon Nutra Effects Mattító Tonik

Avon Nutra Effects Mattító Tonik
2018. augusztus 13.

Nagyon jól mattít, a gyulladást lehúzza és szempillantás alatt halványít, javít a bőr pirosságán. A kiszerelése nagy, nem kell sok belőle.