Bububaba

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Avon Clearskin Pattanás Elleni Gél Búzakivonattal és A-Vitaminnal

Avon Clearskin Pattanás Elleni Gél Búzakivonattal és A-Vitaminnal
2018. augusztus 13.

Ez a kis gél nem semmi. Egyszerű használni, NAGYON KEVÉS kell belőle, hamar megszárad, 2 óra alatt rendbe hozta a szétnyomkodott,vérző pattanásomat. Igaz, kicsit fura szaga van az alkohol miatt, de csak a kis tubusban érződik. Egyszóval szuper :)

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. augusztus 13.

Már régóta nézegettem és gondoltam kipróbálom,ha már ennyi sok jó vélemény van róla. Amint megvettem már jöttek a 2-3 csillagok és a sok rossz vélemény. Így már nagyon kritikusan álltam hozzá és előre féltem,hogy ez a hajpakolás rossz lesz. Hála az égnek nem így lett. Ez a hajpakolás fantasztikus. Amikor felkentem a hajamra hajmosás után az első dolog ami furcsa volt az az,hogy nagyon kevés kellett ahhoz,hogy szépen kigubancoljam a hajamat(szilikonmentes sampont használok). Miután felkentem olyan érzés volt,mintha semmi nem lenne a hajamon,szimplán csak víz. Vártam 30 percet,lemostam és a hajam mintha felszabadult volna. Sokkal,de sokkal könnyebb lett,mint más hajpakolásoknál. Megtöröltem a hajamat és a törölköző száraz hajvégeimre raktam egy kis mennyiséget amit jó alaposan belemasszíroztam. Reggel amikor felkeltem azt hittem egy banándzsungelben ébredek. Ennek a cuccnak vmi isteni illatta van. Elsőre a gyerek multivitamin jutott róla az eszembe és utána a karamelizált banán. Kifésüléskor lepődtem meg a legjobban:a fésű csak úgy átsiklott a hajamon és olyan nemes egyszerűséggel tudtam a fésűvel formázni,hogy az hihetetlen. A hajam nagyon könnyű,puha és lágy lett.Nem volt fénytelen a hajam,de ettől még jobban fénylik. A száraz hajvégeim már a múlté,olyan puha és selymes lett,mint a hajam többi része. De,van egy negatív dolog ami nem hagy nyugodni: a fólia hiánya. Az üzletben szinte bárki belenyúlhat,kivehet belőle,ne adj isten rakhat bele vmit,stb. Nem értem,ezt miért hagyták ki :( de persze ez nem ront a terméken,ami egyszerűen csodálatos :)

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Zöld Olívabogyóval

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Zöld Olívabogyóval
2018. július 27.

Ajakápolónak használom annak tökéletes. A kezemen nem szívódik be rendesen,ragad. Az illata nagyon émelyítő de egy idő után elmúlik.

Update: megérdemli az 5 csillagot,mert csak ez tudott segíteni a cserepes ajkaimon,ami nagyon vérzett és viszketett

Avon Care Ápoló Ajakbalzsam Shea Vajjal és Mandulaolajjal

Avon Care Ápoló Ajakbalzsam Shea Vajjal és Mandulaolajjal
2018. július 27.

Nagyon szeretem,ez a kedvenc ajakápolóm. Könnyű felkenni,nem ragad és jól hidratál. Jó az illata és az íze is :D

Update:Nemtudom miért,de egy idő után már nem tudta hidratálni a cserepes ajkaimat,pedig télen csak ez vált be :(

Isana Andalusian Dream Testápoló

Isana Andalusian Dream Testápoló
2018. július 20.

Most 500 ft volt a rossmannban,gondoltam ennyi pénzért kipróbálom. Sűrű az állaga,mégis könnyű eloszlatni,így kevés kell belőle. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Selymes és puha lett a bőröm. Az illata nagyon tetszik:édes narancs egy kis savanyú mandarinnal ami igazán feldobja. Ár-érték arányban nagyszerű,nagyon sokáig elég lesz ez a hatalmas kiszerelés.

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testápoló

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testápoló
2018. július 19.

Nagyon finom az illata, nem krémes az állaga,inkább lotion és a gél keverékére hajaz,könnyű eloszlatni és hamar beszívja a bőröm. Nyárra tökéletes,télre már kevés lenne.

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On
2018. július 19.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket,de így sem vált be. Nagyon sötét karikáim vannak,így csak abban reménykedtem,hogy egy kicsit halványítana rajtuk,de sajnos semmit nem csinál. Az egyetlen jó dolog az benne,hogy nagyon jól hűsít,de ennyi.

Update: kipróbáltam szempilla növesztésre és bevált. Nem csak hosszabb,de sokkal erősebb lett. Amiért nem ment kárba, nem 1, hanem 3 csillag.

Update2: Nem a rendszeres használat mellett láttam a hatását,hanem amikor már nem használtam. Miután feladtam,hogy szemkörnyékápolónak használjam,pár napra rá úgy keltem fel,hogy nem táskák voltak a szemem alatt,hanem hatalmas bőrőndök. A szám és a karikáim között volt úgy kb. 2 cm,ráadásul égett is,kissé ijesztő látvány volt. Gondoltam ezzel bekenem,mert nagyon jól hűsít,legalább az égető érzést megszünteti. 2 óra múlva belenéztem a tükörbe és vissza kaptam a régi karikáimat. Ha a karikás szememet nem is hozza helyre,abban jó,hogy ne legyen még karikásabb.

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal
2018. június 29.

A keratinos hajpakolás nagyon bevált,gondoltam ezt is kipróbálom. Ebben sem csalódtam,fényes,illatos,puha hajam lett.

Avon Clearskin Pórustisztító Arctisztító Fekete Ásványokkal

Avon Clearskin Pórustisztító Arctisztító Fekete Ásványokkal
2018. június 26.

Meglepően jó. A bőröm nagyon megbolondult,tele lett nagy,piros,gyulladt pattanásokkal és sok mitesszerrel. Egy hetes használat után rendbe tette az arcom. Egy-két kicsi pattanásom lett,azok is hamar elmúltak.
Kicsit macerás a használata,de megéri. Az egyetlen hibája a kiszerelése.

Isana Japanese Harmony Garden Dreams Tusfürdő

Isana Japanese Harmony Garden Dreams Tusfürdő
2018. június 26.

Nem rossz tusfürdő,szépen habzik,jól tisztít.
Az illata jó,tartós,csak a cseresznye lehetne kicsit intenzívebb.