Bububaba

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Balea Himbeere & Limette Cremedusche

Balea Himbeere & Limette Cremedusche
2018. június 26.

Borzasztó szaga van. A málna édes illata jó lenne,de a lime szúrós szaga elnyomja. Ettől eltekintve jó tusfürdő, az illata sokáig megmarad a fürdés után is.

Isana Coconut Water Tusfürdő

Isana Coconut Water Tusfürdő
2018. június 26.

A kedvenc tusfürdőm! Nagyon szeretem a kókuszt es a mangót,a kettő együtt még jobb.
Jól tisztít,hidratál és sokáig megmarad az illata.

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2018. június 15.

Kedvenc parfümöm az Avontól. Közepesen tartós,finom fás-virágos illata van,többen megdicsérték.

Avon Clearskin Professional Zöld Teás Éjszakai Arcápoló Problémás Bőrre

Avon Clearskin Professional Zöld Teás Éjszakai Arcápoló Problémás Bőrre
2018. június 15.

Nagyon szeretem. Sokat segített az arcom állapotán, egy-két pattanásom szokott kijönni,azok is hamar elmúlnak. Az elején nem láttam a hatását,de csak egy kis idő kellett neki és bevált. Tetszik,hogy minden benne van ami kell nekem és nem kell 5 különböző kencét használnom. Ár-érték arányban nagyszerű.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. június 15.

A legjobb korrektor. Igaz,a szemem alatti karikákra egyáltalán nem volt jó,de a pattanásokat iszonyatosan jól lefedi. Víz,izzadság,nagy meleg, semmi nem kottyan meg neki. 5*

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű

Dove Go Fresh Energising Dezodor Grapefruit és Citromfű
2018. április 28.

Meglepően jó dezodor. A szaga eleinte nagyon nem tetszett, elsőre wc illatosítóra emlékeztetett,de később már éreztem benne a grapefruitot és így megszerettem. Jól véd az izzadás ellen,a nap végére is jó illata van és ami a legfontosabb,hogy nem hagy foltot se a fekete,se a fehér ruhán.

Avon Color Trend Folyékony Korrektor

Avon Color Trend Folyékony Korrektor
2018. április 1.

Sajnos nagyon karikás a szemem,így nem bíztam benne,hogy ez a korrektor lesz az ami segíteni fog a karikák elfedésében,de egy minimális fedésben reménykedtem. Mint kiderült nagyon gyenge a fedése,nehéz eldolgozni és még a bőrhibákra sem jó. A színe nagyon narancssárga, egy igazi narancs elbújhatna mögötte.

Fa Soft & Control Caring Lila Scent Női Deospray

Fa Soft & Control Caring Lila Scent Női Deospray
2018. április 1.

Kicsit féltem tőle,hogy foltot fog hagyni,de nem így volt. Az izzadsággátló hatása jó,egy rohanós napon sem hagy cserben. Az illata nagyon finom púderes. Egyszer mellé fújtam és a ruhámra ment,de csak egy mosás kellett neki és kijött,nem maradt nyoma.

Fa Nutriskin Care & Protect Izzadásgátló Deo Stift

Fa Nutriskin Care & Protect Izzadásgátló Deo Stift
2018. április 1.

A legnagyobb félelmemet valóra váltotta:olyan foltot hagyott az egyik ingemen,hogy a mosás után még egy kicsit látszik a nyoma. A másik,hogy szétdörzsöli a hónaljamat mire felkenek egy kis mennyiséget. Az izzadsággátló hatása borzalmas,többet érek el ha nem kenem fel. Ez volt az első deo stift amit valaha használtam,de szerintem az utolsó is :D

Avon Naturals Grépfrút és Maracuja 2 Az 1-ben Sampon és Balzsam

Avon Naturals Grépfrút és Maracuja 2 Az 1-ben Sampon és Balzsam
2018. április 1.

Amióta használom már nem száll a hajam,sokkal frissebb és jobb a tartása. Kicsit nehéz adagolni a nagy flakonból,de megoldható. Isteni az illata,ár-érték arányban nagyon jó.