Bububaba

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Cien Professional Keratin Repair Hajpakolás

Cien Professional Keratin Repair Hajpakolás
2018. április 1.

Olcsó és jó pakolás. A hajam nagyon puha lett tőle és fényes,könnyű volt kifésülni bármilyen spray segítsége nélkül(olaj spray,kifésülő spray),egyszerű kimosni és nagyon sokáig elég.

Avon Hello Kitty Hajkifésülő Spray

Avon Hello Kitty Hajkifésülő Spray
2018. április 1.

Ez a legrosszabb hajkifésülő spray,amit valaha használtam. Nem vártam el,hogy fényessé tegye a hajamat vagy csak egy kis plusz ápolást adjon neki. De az, hogy nem tudom kifésülni a hajamat vele,az is biztos. Összegubancolódik tőle, szinte olyan,mintha csak vizet fújnék a hajamra. Ráadásként nehezen szárad meg és úgy néz ki a hajam mintha 1 hete nem mostam volna meg.

Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal

Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal
2018. április 1.

Nagyon könnyen habzik és isteni az illata. Olyan,mint a zselés szaloncukor.

Avon Naturals Aloe és Gyapot Arcpermet

Avon Naturals Aloe és Gyapot Arcpermet
2018. március 16.

Találomra vettem meg,kíváncsi voltam milyen lehet,de nem gondoltam volna hogy ennyire jó lesz! A zsíros bőrőmre pont elég ennyi hidratálás, még a pattanásokon is segít. Télre kicsit kevés,de nyárra tökéletes lesz.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2018. február 6.

Végre egy szempillaspirál ami jó! Nagyon egyszerű használni,akár több réteget is fel lehet vinni és tényleg látszik a hatása. Nem pereg,nem csomósodik,a nap végére ugyan olyan mint amikor felkentem. Nálam plusz pont,hogy ezzel együtt is puha a szempillám és nem keményedik meg.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2018. február 6.

Újabb csodaszer a kedvenceim között! Nagyon kicsi,vékony és halvány szempilláim voltak,de hála ennek az olajnak megerősödtek,sokkal vastagabbak és hosszabbak. A szemöldökömön annyira nem látszik a hatás,egy kicsit dúsabb. Egy kis mennyiség is elég,a szaga nekem furcsa,de meglehet szokni.

Avon Care Tápláló Arckrém

Avon Care Tápláló Arckrém
2018. február 6.

Az egyik legjobb arckrém amit valaha használtam. A T vonalamban zsíros a bőröm,az arcom többi része viszont normális,de ilyen hideg időben nagyon kiszárad. Nehéz olyan arckrémet találni ami minden igénynek megfelel,de ez nagyon jó. A T vonalamban nem hagy zsíros érzetet,könnyen beszívódik. A többi részen is nagyon jól hidratál,a pirosságot elmúlasztja.

Balea Soft & Clear Ölfreies Waschgel

Balea Soft & Clear Ölfreies Waschgel
2018. február 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá,nem tartotta be amit szerettem volna. A miteszereket hol eltávolítja-hol nem,igaz a zsírosságot csökkenti,de amióta ezt használom az orromon és az orrom alatt nőt két hatalmas pukli amivel semmit nem tudott csinálni. Gyanúsan ő miatta lehettek pattanásaim,mert amióta nem használom már nincsenek is.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2018. február 6.

Nem rossz kis krém ,de csodát nem kell várni tőle. Puhítja az arcom, de a pórusaimmal és a pattanásaimmal semit nem csinál. Egy kis ideig mattit.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2018. január 21.

Télen az orr-száj-áll környékén a bőröm elég rendesen kiszárad amit egy arckrém se tud helyre tenni. Húzódik,viszket,szó szerint ég a bőröm.Ez a krém úgy helyre tette hogy csak ámulok. A viszkető,égő érzés megszűnt,a piros bőröm visszaállt az eredeti színére, és a húzódás is elmúlt,nagyon puha lett a bőröm. A pattanás utáni maradt hegekre is nagyon jó, 1 nap alatt helyre hozza.