Bububaba

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)
2018. január 21.

A legeslegjobb arcradír amit valaha használtam. Kombinált bőröm van,így nehéz olyan arcradírt találni ami a zsíros és érzékeny bőrrészemre is jó lenne. A zsíros részeknél nagyon jól kontrolálja a zsírosságot,az érzékenyebb részeknél pedig nem okoz irritációt. Pattanásaim nincsenek,a miteszerek pedig sokat halványodtak. Az elején furcsa volt a menthol hatása miatt keletkező hűsítő érzés,de később nagyon megtetszett. A fekete arcmaszk ebből a termékcsaládból nagy csalódás volt,de ez az arcradír valami fantasztikus! Örök darab lesz a kedvenceim között :)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal
2018. január 13.

Nem rossz sampon,szépen tisztit és puhítja a hajamat. Nem kell sok belőle,így sokáig elég. A hátránya,hogy egy idő után hozzászokik a hajam és lelapítja,de egy másik samponnal felváltva jó.

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Arcmaszk

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Arcmaszk
2018. január 13.

Borzalmas. A benne lévő szemcsék nagyon durván karcolnak,csíp,nehéz lemosni,lemosás után pedig hagy egy furcsa olajos réteget. Semmilyen krémtől nem volt még vörös a fejem,ettől igen.
Anyumnak bevált,ő nagyon szereti ezért a két csillag.

Avon Hidratáló Gélkrém Arcra Uborkával és Zöld Teával

Avon Hidratáló Gélkrém Arcra Uborkával és Zöld Teával
2018. január 11.

Hidratál,de ennyi. Nagyon ragacsos,műanyag szaga van,nehezen szívódik be.Ráadásul amikor megláttam hogy tartalmaz Isopropyl Palmitatet majdnem elájultam. Kombinált,zsíros bőrre ajánlott gélkrém és mégis egy olyan anyagot tartalmaz amit zsíros bőrűeknek jobb elkerülni. Én nagyon szeretem az Avon termékeit,de ezzel nagyon mellé lőttek.

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra
2018. január 11.

Egyik kedvenc hajápolóm,sokat segít. A hajam fényes,puha és sokkal könnyebb kifésűlni mintha nem használnám. Egy kicsit nehezen szívódik be,de ez nem zavaró.

Avon Nutra Effects Intenzív Hidratáló Testápoló Chia Magokkal

Avon Nutra Effects Intenzív Hidratáló Testápoló Chia Magokkal
2018. január 11.

Nyárra tökéletes testápoló,télre kicsit kevés. Könnyen beszívódik,jól hidratál. Külön tetszik az illata,semmi extra mégis jó.

Avon Care Arctisztító és Tonizáló Rózsavíz

Avon Care Arctisztító és Tonizáló Rózsavíz
2018. január 11.

Sminklemosásra nagyon jó,még a vízálló szempillaspirált is leszedi. Frissít és hűsit,puhitja a bőrömet. Egy kicsit ragadós ezért vonok le egy csillagot.

Avon Care Tápláló Többfunkciós Krém Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Többfunkciós Krém Kakaóvajjal
2018. január 11.

Egyszerű,de nagyszerű. Az egész család imádja,mindenkinek nagy kedvence. Bárhova jó:arcra,testre,kézre,könyökre,térdre,sőt a száraz sarkamat is remekül hidratálja. Nagyon tetszik az illata,olyan édeskés. Plusz hogy nagyon olcsó és sokáig elég. Örök darab lesz.

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél

Avon Planet Spa Luxuriously Refining Szemkörnyékápoló Gél
2018. január 11.

Tetszik a lila színe és hűsit,de ennyi. A sötét karikáimon semmit nem segített, a hidratáló hatása csak pár perc. Nem nagy kunszt.

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
2018. január 10.

Ahogy én nevezem:a csodatonik. Kombinált a bőröm,a T-zónám katasztrófa,viszont ez a tonik helyretette. A bőröm zsírossága nagy mértékben javult,kevesebbszer fénylik. A pattanások számát drasztikusan lecsökentette. A miteszerekkel nem 100%-osan bánik el,de sokkal kisebbek és halványabbak ami nekem bőven elég. Ha esetleg mégis lenne pattanásom 1-2 nap alatt leszárítja,az utána maradt foltot/heget pedig 2-3 nap alatt eltünteti. Persze,ez sokak számára sok idő lehet,de ahhoz képest hogy ez előtt a tonik előtt 2 hétbe telt mire megszabadultam egy pattanástól és az utána maradt folttól,számomra ez maga a csoda :)