Buklika

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Magnif'eyes 12 Colours Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif'eyes 12 Colours Eye Contouring Palette
2022. január 22.

Nekem a 001 Nude edition van meg, és ez a kezdő, gyakorló palettám (így nem biztos, hogy ez a vélemény bárki más számára releváns lesz). Keveslem benne a matt színeket: csak 3 db van, egy csont-szín, egy drapp és egy közép barna, ami a mélyítő vonalba nekem már túl sötét. Illetve hiányolok belőle egy jó "inner cornel" típusú árnyalatot. A hozzá adott ecset puha, de kár, hogy a másik végén csak szivacsos applikátor van.

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2022. január 19.

A 40-es Berry (Run the world) árnyalat van meg, ami passzol a színtípusomhoz (enyhe tél - vagy ilyesmi). Alapvetően matt, de van benne egy kicsi csillám. Anyukámra is használtam, neki is nagyon jól állt. Viszont őszintén szólva én nagyon sajnálom, hogy ilyen gagyi a csomagolása.

Essence Contouring Duo Paletta

Essence Contouring Duo Paletta
2022. január 14.

Nálam ez egy "youtube miatt megvásárolt termék". A világosabb verziót vettem meg, amiben a sötétebb kontúrszín nálam telitalálat. Van, hogy simán szemhéjárnyalónak használom, van, hogy hagyományosan a babahajak tövéhez téve kontúrozok vele, és így szép keretet at az arcomnak. Nagyon természetes színe van, legszívesebben rohannék újravenni, pedig tudom, hogy nagyon sokáig elég lesz ez az egy is...

Update: felfedeztem, hogy így télen a világosabb árnyalat ideális számomra bronzosításra, illetve az arccsont kontúrjához sokkal jobb, természetesebb, mint a sötétebb szín, ami továbbra is a babahajakhoz kerül. Csak azt sajnálom, hogy nincs egy kicsit szebb csomagolása ennek a palettának, mondjuk tükörrel, de akkor már túl tökéletes lenne.

Balea Kender-Banán Radírozó Ajakápoló

Balea Kender-Banán Radírozó Ajakápoló
2022. január 10.

Nem értem a fikázókat.... szerintem ez egy tökéletes termék! Én tényleg utálom a műszagú-műízű ajakkencéket, de ez szerintem igenis a szolidak közé tartozik! Nem egy gyógtszertári ajakápolós neutrális illat, de egy sima banán 20x szagosabb ennél! A radírozós funkciója miatt szükségszerű a kemény állag, úgyhogy szerintem ezzel sincs semmi gond. Csak annyi, hogy többször kell végigmenni, nem elég 1 alul-fölül vonás. És az, hogy a radírozószemcsék elolvadnak, és nem kell lemosni, egy zseniális dolog. Ez a cucc 400 Ftért ajándék, de ha Balea helyett mondjuk Bobbi Brown vagyvCharlotte Thilbury lenne ráírva, tuti kapkodnának érte!!

Yves Rocher Pirosító

Yves Rocher Pirosító
2022. január 10.

A 07. Rose Capucine árnyalat van meg, ami úde parackos-rózsás szín. Matt formula csillám-darabokkal - a kettő egyvelege kifejezetten nem mutat jól az arcomon. Elsőre halovány, de építhető. Viszont a szemhélyamra szeretem használni.

Yves Rocher Gommage Riche Corps Body Scrub With Shea Butter

Yves Rocher Gommage Riche Corps Body Scrub With Shea Butter
2022. január 10.

Kellemes, enyhe, kicsit sem tolakodó az illata. Szép zöld az inci-je, de a sok növényi olaj miatt mégse annyira minőségi... Önmagában használva nehezen jön le, úgyhogy kell utánna tusfürdőzni is.
A növényi szemcsék közül a feketék egy kicsit karistolnak is.
Pénzkidobásnak érzem úgy is, hogy ándékba kaptam, és sajnos ez egy újabb csalódás a YR-tól!

Balea Niacinamid + AHA Hámlasztó Gél

Balea Niacinamid + AHA Hámlasztó Gél
2022. január 10.

Elhasználtam egy fiolával az alsó lábszáramra, ahol szörtüszőkkel küszködök. A foltok talán halványabbak lettek, de a 6% glikol+mandula sav nem volt elég arra, hogy megakadályozza az újabb tüszők, benövések kialakulását. A bőröm pikk-pakk beszívta, és a géles anyag nem hagyott maga után semmilyen ragacsos réteget, ami óóóriási pozitívum! A pumpás adagoló fantasztikus! Nekem egyelőre tetszik, már meg is vettem a 2. dobozzal.

Real Techniques Everyday Essentials

Real Techniques Everyday Essentials
2022. január 7.

300: egyik legsokoldalúbb ecsetem, nagy kedvenc! Kontúrozáshoz, pirosításhoz használom a legtöbbet, nagyon klassz kis fluffy ecset
402: ez is sokoldalúan használható, de a pirosításkor nyúlok érte általában
200: nem a kedvenc alapozó ecsetem, mert az orrnál, szemkörnyéken nem elég precíz... ráadásul mosni sem szeretem.
400 + szivacs: igazából nem használom őket...

Catrice The Coral Nude Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Coral Nude Collection Szemhéjpúder Paletta
2022. január 7.

Jesszus, nem is értem, hogy nem írt senki erről véleményt?! Ez a paletta szerintem drogériás színvonalon egy álom... Vajpuha, tökéletesen pigmentált, könnyen eldolgozható furmula mind! A The Dry Rose tesója is megvan, ami ehhez képest borzalom. Az egy narancsos színt leszámítva a többi mind hűvös/neutrális árnyalat. A highligter szín egyedül ami nem nyerő, mert gagyin csillámos, de a többi szín minősége kárpótol érte.

Catrice Clean ID Mineral Bronzer

Catrice Clean ID Mineral Bronzer
2022. január 6.

Szép, természetes színe van, ami tetszik, és meglehetősen pigmentált.
Rá van írva, hogy parfümmentes, ami elég jól hangzik, de az aroma amit beletettek, klassz kis kókuszillatot ad neki... csak tudnám, minek?!

Update: nagyon megszerettem! Rajtam sajnos a Butter Bronzer narancsos, de ez tényeleg napcsókolta hatást köcsönöz! +1 csillag!