bunieka

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2020. augusztus 13.

UPDATE:
Vissza kell szívnom, hogy Tati szívott valamit, mert úgy tűnik, én szívtam. Hetekkel később elkezdett a formula egy kicsit száradni, már nem tapasztja össze a pillákat, mélyfekete, tartós, ívelt. A szemhéjamra még mindig felkenődik, ezzel vigyáznom kell, hogy ne nézzek ki bohócnak a tömegközlekedésen. Ebben az árkategóriában nagyon jó, újra fogom venni :D

Sajnos elkepesztoen sok festeket vesz fel a kefeje, rendesen le kell rola huzogatni a felesleget. Sajnos a szemoldokomre mindig felkenodik:( Tati ajanlasara vettem, de nem tudom mit szivott mikor ajánlotta...

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2018. december 17.

Ezer éve nem írtam véleményt, de most muszáj. Ez a valaha volt legjobb alapozóm. Volt már Too Faced Born this way, Chanel Vitalumiere, Dior Forever, Estee Lauder DW. Hogy csak egy párat említsek a nagyok közül.
A felvitele nekem kézzel vált be a leginkább. Mindenképp alá kell hidratálni rendesen, ha inkább száraz a bőröd. El tudom képzelni, hogy a zsíros bőrűeknek igazi megváltás ez a formula. Figyelni kell azért, hogy nagyon gyorsan szárad, de nekem sosem marad foltos.
Tartós, gyönyörűen kopik, munka után (8 és fél óra) még mindig friss és szép a sminkem. A pirosító a nap végén is ott van az arcomon hála ennek az alapozónak.
Porcelánbaba-bőr garantált, ha jól választod ki az árnyalatod (én mindig a temptalia foundation matrix-szal csinálom, és még sosem nyúltam mellé).
Tartós, a finish egyszerűen gyönyörű, az illata diszkrét. Egyedül a kupak egy picit fura, ha berakom a táskámba, van, hogy lekalandozik a tetejéről.
Még az árával sem szálltak el. Szerintem Ririék most egy igazi legendát alkottak.

Balmain Hair Silk Perfume

Balmain Hair Silk Perfume
2016. október 16.

Huuu... nagyon szeretem ezt a kis fújóst. Az illata nagyon finom, és bár nem marad meg sokáig (szerintem max pár óra, bár ez biztos változik hajtípustól és helyzettől függően) de utána szuper selymes és fényes lesz a haj. Ha közelről fújod akkor hajvégápolónak is tuti éjszakára. Szerintem egyébként inkább egy finom illatú ápoló semmint "parfüm". Elég drága, de online webshopokban néha ha két dolgot rendelsz pl. akkor adnak valami ajándékot (én egy nagyon szép Balmain neszeszert kaptam mellé). Ráadásul mini kiszerelésben is van, amit be lehet dobni a tatyóba :) és néha lenyűgözni azt, aki szeret beleszagolni a hajunkba :)

Rihanna Reb’l Fleur EDP

Rihanna Reb’l Fleur EDP
2016. február 6.

Ez a parfüm leginkább akkor mutatja meg az igazi arcát, mikor szépen lecsengenek a fejillat akkordjai.. Először szuper édes, kókuszos, barackos illat, ami lehetne akármi más is... Aztán ahogy telik az idő, eltűnik az az élesség belőle, és nagyon kellemes, bújós illattá változik. Tavasz végén, nyár elején a legjobb, a legnagyobb melegben viszont csínján kell bánni vele. A hűvösebb időben is működik, ilyenkor is megvan a varázsa. Férficsalogató illat :D

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj
2016. január 9.

Bárcsak elolvastam volna a véleményeket itt... sajnos én is megvettem. Nagyon szerettem volna valami erős hidratáló ajakápolót, és mivel a Balea azért elég jó minőségű cuccokat csinál korrekt áron, gondoltam olyan nagy probléma nem lehet. Még jó, hogy csak 399 Ft volt, bár ezért is vérzik a szívem.
A tégelyt tényleg nehéz kinyitni (bár ez a legtöbb tégelyessel nekem így van), viszont ami benne van!! Annyira folyós, szinte bele se kell nyúlnod és kijön belőle egy csomó anyag, amit kenhetsz ahová akarsz. 10 percenként újra kellett kennem, de azt is csak azért, mert már tényleg nem bírtam tovább. Egyébként még pár másodpercre sem hoz enyhülést, ha ki vannak száradva az ajkaid. Nagyon rossz...

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Kéz- és Lábápoló Krém

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Kéz- és Lábápoló Krém
2015. július 28.

Nekem néha nagyon száraz a kézbőröm, akkor ezt használom. Kicsit erős, de finom az illata, és egyébként szuper tartalmas kézkrém. Anyukámnak még szárazabb a keze, és ő is szereti. Picit várni kell h beszívódjon, de utána kellemesen hidratált a bőröm.

Paula's Choice Moisture Boost Hydrating Treatment Cream

Paula's Choice Moisture Boost Hydrating Treatment Cream
2015. július 21.

Én nagyon szeretem ezt a hidratálót. Az én bőröm vegyes, de enyhén, szóval kicsit zsíros, kicsit száraz. Ez tökéletes számomra. Sok vegyes bőrre való krémet nem érzek elég hidratálónak... ez megoldja a problémámat. Este és reggel is használom (ilyenkor fölé jön még az spf). Csak azt sajnálom hogy ennyire húzós ára van, de összvissz kb. 4 hónapig elég nekem. Az ára miatt azért nem pontoznám le, hiszen eleve rajta van már a vám, és nem is feltétlenül számít drágának, ha azt nézzük, hogy arcra érdemes minőségi termékeket használni.

Rimmel Nail Nurse Stronger Nail

Rimmel Nail Nurse Stronger Nail
2015. február 4.

Szerettem volna valami ápoló körömlakkot venni, aminek van egy kis színe is. A körmeim a folyamatos lakkozástól, és az alkalmankénti géllaktól el vannak vékonyodva, sárgulva (nyamii). Elhatároztam, hogy nem használok színes lakkot egy jó darabig. Erre esett a választásom. Színe az nincs, de icipici csillámok vannak benne, amik nagyon szépek. 2-3 rétegben használom, szupergyorsan szárad, és olyan szépen csillog mintha gél lenne. Egészen tartós is, a köröm hegyénél kopik meg észrevétlenül, és a szélénél.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2013. október 26.

Sokáig vártam, hogy kipróbálhassam ezt a BB krémet, mivel túl drágának találtam és nehezen beszerezhetőnek.. de amikor alkalmam nyílt rá végül megvettem a kis kiszerelést, hogyha mégsem váltaná be a hozzá fűzött reményeket, ne veszítsek rajta nagyot.. :D
Sokat vártam tőle, ilyen hangzatos reklámszöveg mellett és annyi pozitív komment a neten mind azt próbálta bizonyítani, hogy ez alighanem tökéletes mű lett.. szinte törvényszerű volt, hogy ne tetsszen.. de muszáj beállnom a rajongók táborába nekem is :D
A 23-as van meg nekem, ez egy leheletnyit elsápaszt, de púderrel tökéletes. Az állaga nekem nagyon fincsi krémes, valóban oda kell figyelni néhány helyre nehogy foltos legyen, de azt hiszem ez minden jó fedésű alapozófélére igaz. A fedése nekem szintén remek, a nagyon természetes és a lemaszkolt közötti arany középút:)
Egyébként azt mondanám rá, ez egy jó alapozó, de ami különlegessé teszi az az, hogy olyat tett a bőrömmel amit eddig semmilyen alapozó, BB krém nem tett: segített csökkenni a pattanásokat (láthatóan kevésbé jönnek elő) a nyomkodás után maradt hegek nekem 2-szer gyorsabban gyógyultak... de szó szerint.. nagyon jó a sebgyógyító hatása, imádom. És ami miatt még én mindenképp ki fogok tartani mellette: ez eddig a legtartósabb BB/alapozóm:) ha hazaérek egyetemről, még mindig szép a bőröm! Ez olyan 6-8 órát jelent egyhuzamban:) Ez az egyik legőszintébb 5 csillagom, amit valaha kiosztottam itt krémmánián...

The Body Shop Born Lippy Passionberry Ajakápoló

The Body Shop Born Lippy Passionberry Ajakápoló
2013. október 14.

Imádom az enyémet, az illatát és az állagát legfőképpen. Annyira jó felkenni. Jól hidratál is, de ez nem extrém helyzetekre van, az biztos. Nagyon cuki a csomagolása, legszívesebben megvenném az összeset...csak 1 év alatt nem használnám el mindet meg aztán mégis csak 1000 Ft :D