bunnyberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

e.l.f. Studio Matte Lip Color

e.l.f. Studio Matte Lip Color
2012. december 14.

Natural és Tea rose árnyalatban van a birtokomban. Először a Naturalt rendeltem, és rajtam kissé sárgás-barackos színű amit én nem szeretek... Így megrendeltem a Tea Rose-t is. Ez viszont nagyon bevált :D Hétköznap csak kontúrnak használom, meg egy kicsit eloszlatok a szám többi részén+ egy kis ajakápoló vagy szájfény és kész is van. Nappalra ugyanis kicsit erős lenne mert sötétrózsaszínes-lilás szín . Estére bátran satírozom az egész számat. Nagyon tartós, könnyű használni. Az evés-ivást is elég jól bírja.

Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss

Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss
2012. október 14.

A közös életünk tegnap kezdődött el. Elképzelések nélkül sétáltam be a parfümériába ahol azonnal segítséget is kértem. Mutogatott nekem az eladó egy jó pár illatot de valahogy nem tetszettek. Mire megmutatta az utolsót is amit hozzám illőnek gondolt, a sokból háromra emlékeztem csupán. Ezt a hármat fújta rám, majd kimentem az üzletből nézelődni, hogy ismerkedjen meg a bőröm az illatokkal. Szomorúan vettem észre, hogy egyik se az igazi, mind kommersz volt, semmi egyediség.

15 perc múlva visszamentem és elújságoltam az eladónak hogy egyik se vált be, túl egyszerű és közönséges mind. Erre felcsillant a szeme és a legalsó polcról elővette a "sima" Amor Amor-t. Azonnal éreztem hogy igen, ez lesz az igazi. Utána viszont Ő is előkerült, és a csuklómon dőlt el végül az ítélet: a Forbidden Kiss jött velem haza. A másik kifújva a papírra jobban tetszett, viszont a bőrömön nem volt olyan finom, szinte el is tűnt azonnal. Ő meg pompázott. Hazafelé végig a csuklómat szagolgatva rá kellett jönnöm, hogy folyamatosan változik. Rajtam a kávé, a vanillia és a cédrus érződik igazán egy leheletnyi virágos illattal.
Egyenlőre csak a kis kiszerelést vettem meg, hátha nem leszünk annyira jóban. Holnap vetem be először élesben, úgyhogy kíváncsi leszek a reakciókra...

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
2012. október 12.

Nálam eddig nagyon jól teljesít. Nem szárít, mattít, használata után szép, egységes, puha és illatos a bőröm, a pórusaimat szépen összehúzza. Amióta használom egyértelműen szebb a bőröm. Sminklemosás után nagyon jólesik használni mert olyan érzésem van hogy táplálja és nyugtatja az arcom. Az esti krémezést is elhagytam amióta ezt használom. Viszont reggel, amikor valami frissítő esne jól nem szeretem felkenni, úgyhogy nem is szoktam reggelente használni. Mindent egybevetve ez a legjobb tonikom :))

Rival De Loop Clean&Care 2in1 Sminklemosó Balzsam

Rival De Loop Clean&Care 2in1 Sminklemosó Balzsam
2012. október 12.

Első néhány alkalommal csípte a szemem, de nekem minden ilyesmi szokta az "ismerkedés időszakában". Pár használat után ez elmúlt. Az összetevői nagyon szépek, a szemkörnyék vékony bőrét jól ápolja. A szaga (mert az van neki) nem túl jó, de szerintem elviselhető. Kár hogy limitált, amíg lesz ilyen venni fogom az biztos.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2012. október 12.

Nagyon jó ez az arclemosó :D Jól tisztít, használata után a bőröm szebb, tisztább. A mitesszereket szépen kordában tartja, nem fényesíti ki a bőrt. Imádnám, ha nem szárítaná a bőrömet :(( Nekem bőrradírnak kevés, mindennapi lemosónak meg sok, főleg reggel. A szemcséi azért elég nagyok, 1-2 durvábbal mindig találkozok, és nem kell mindig radírozni a bőrt, főleg nem naponta 2x, hiába gentle.... Szerintem még fogok ilyet venni, de nem fogom használni mindennap.

Nivea Visage Krémes Arclemosó

Nivea Visage Krémes Arclemosó
2012. október 12.

Legrosszabb arclemosó amit valaha használtam :D A tisztító hatása (ami konkrétan NINCS) képtelen volt levinni az alapozót vagy egyszerűen csak a port, izzadságot. Néhány használat után (mint minden használhatatlan krém, pakolás stb.) "borotválkozó krémnek" avanzsált át, arra minden elmegy....

Eveline Cosmetics Pure Control Hidratáló-Mattító Krém

Eveline Cosmetics Pure Control Hidratáló-Mattító Krém
2012. október 12.

Sminkalapnak használtam. Nem egy rossz krém,nem okoz pattanásokat, a nyomokat halványítja, mattít. DE szörnyűek ezek az összetevők :S Még valamennyi van benne, talán elhasználom, de azt hiszem keresek egy másik krémet kevesebb kemikáliával...

Clean&Clear Morning Energy Élénkítő Arctisztító Tonik

Clean&Clear Morning Energy Élénkítő Arctisztító Tonik
2012. szeptember 14.

Az illata számomra borzasztóan alkoholos, irritáló. Amúgy egy átlagos tonik, de igazéból csak annyit csinál hogy bizsergeti a bőrt felkenés után.

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon
2012. szeptember 11.

Már elegem volt ebből a sampon mizériából amikor rátaláltam. A hajam a katasztrófával egyenlő: festett, a vége seprű, a töve rohamléptekben zsírosodik, vékonyszálú, hamar lelapul, a fejbőröm érzékeny, ha nem jó a sampon akkor bekorpásodik... Már annyifélét kipróbáltam, gyógyszertáritól kezdve a több ezer forintos bio csodán keresztül hogy hihetetlen. Egyszer samponszűkében sétálva az egyik hipermarketben láttam meg Őt, a reklámban csillogó és egészséges hajat ígért. Gondoltam nekem "úgyis mindegy már" max megy kocsimosónak. Az ára se volt vészes. Az első próbán átment, nem viszketett tőle a fejem és több használat után se korpásodott. Ráadásul eléggé gazdaságos mert alapból olcsó, (én 1:1 arányban higítom vízzel) de nyár elején vettem és még a fele meg van. A tisztító hatása is nagyon jó, mert tisztít, de mégsincs az a túltisztított, csikorgós érzés mint sok más samponnál. A szilikon és parabén mentességért külön pirospont. Az illata nagyon frissítő, az állaga is kiváló. A hajamat igaz nem táplálja (bár ilyet nem is ígér) de nem szárítja tovább. A zsírosodást nem tolja ki napokkal ugyanúgy 3 naponta mosom a hajam, DE normálisabb állapotban van a 3. napon is és nincs "piszkoshaj-érzés". Nem gubancol, balzsam nélkül is könnyen kifésülhető a haj tőle. Amit észrevettem, hogy a hajam első 10 centijét ami még nincs szétrongálva azt szép fényessé teszi. Nem állítom hogy ez a világ legjobb samponja de jelen pillanatban Ő a legjobb a kipróbáltak közül. Mellette kísérletezgetek, hogy hátha de azért még szeretem :)

L'Oreal Elséve Nutri-Gloss Crystal Expressz Hajpakolás

L'Oreal Elséve Nutri-Gloss Crystal Expressz Hajpakolás
2012. július 8.

Nekem ugyanolyan gyorsan fogyott mint akármelyik pakolás. Az illata isteni és sokáig megmarad a hajban. Nem nehezít el viszont nekem csak akkor érte a kívánt hatást ha 1-2 órát hagytam a hajamon... Tehát ez az express-csillogás eléggé sántít szerintem. Ha sokáig hagytam rajta akkor nagyon puha (de nem is idegesítően), könnyen kifésülhető hajat kaptam, az amúgy szálkás hajvégeim is selymesek lettek. Még egy furcsaság: a hajvégeim tapintásra egészséges, puhák lettek de ha megnézte az ember akkor viszont láthatta hogy azért nem annyira egészséges... Nem lett tőle szálkásabb és javított is a helyzeten de valahogy nem az igazi. Az állaga nagyon jó, krémes, könnyen eloszlatható. Amit még nem tudtam mire vélni, hogy semmilyen "extra fényt" nem tapasztaltam, pedig ez kifejezetten erre van... Most megnézve az összetevőit csak szilikon és a búzaprotein van benne, semmi olyan ami tényleg ápolna. A harmadik furcsasága az az volt, hogy egymás után 2 alkalommal szép hajat varázsolt, de harmadszorra mást kellett pakolnom mert nem lett igazi a hatás.
Vegyesek az érzéseim, talán egyszer kap még egy esélyt.