bunnyberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty So Clear Antibakteriális Púder (régi)

Miss Sporty So Clear Antibakteriális Púder (régi)
2012. június 14.

Első púderem. Szörnyű volt :DDD A legvilágosabb árnyalat sárgás, ezért az eredmény: sárga fej, lisztes hatás. A mattító hatása se volt valami kiemelkedő. Egy időre meg is utáltatta velem a púdereket... De a nosztalgia a kedvéért kap egy 2-est :)))

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2012. június 14.

VÉGRE! Ez volt az első reakcióm néhány napos használat után.

Miért?
-nem csúnyák az összetevői, nincs benne parabén, szilikon és egyéb csúnyaságok
-nagyon olcsó
-a színe passzol a bőrömhöz
-nagyon finom, selymesen lágy textúrája van ami beleolvad a bőrbe
-nincs "lisztes" hatás
-az alapozómat természetes hatásúvá fixálja, sokszor el se hiszem hogy sminkeltem
-nagyon kevés elég belőle, lassan fogy (1,5 hónapja használom de ez egyáltalán nem látszik rajta)
-szebb tőle a bőröm
-nem ül bele a pórusokba, nem okoz mitesszereket
-van egy minimális fedése ami halványítja a pirosságot
-MATTÍT, a nap felére az orrom szokott egy kicsit csillogni, elég azt újrapúderezni, az arcom többi része nap végére is matt marad
Mindez 700Ft-ért... Ennyit a drága loréál meg extraluxusmárkásettőlátfogváltozniabőrödtextúrája púderekről ;)
Azt hiszem mindent elmondtam... :)))

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera
2012. június 14.

Hát nem is tudom hogy mit írjak... Eddig 2 alkalommal használtam és nincsenek pozitív tapasztalataim. Már egy ideje a szilikonmentes samponokat és balzsamokat vadászom és az itteni jó vélemények miatt került be a kosaramba. Az illata finom, nagyjából kifésülhető hajat eredményez, de nekem a használata után száraz, sprőd maradt a sörényem mintha nem kentem volna semmit se rá. Ezenkívül nagyon gyorsan fogy, majdhogynem a negyede hiányzik 2 alkalom után... (vagy lehet hogy csak túl sokat teszek fel 1 alkalommal)
De azért még tesztelgetem és még visszajövök véleményezni.

Oriflame Paradise EDP

Oriflame Paradise EDP
2012. május 14.

Nagyon különleges parfüm. De tényleg. Borsos, kicsit fűszeres illata van főleg amikor kifújja az ember. Ez utána virágos-púderes, édes illattá szelídül. Nagyon eredeti illat pedig már sokat szagolgattam, de ez a nyerő nálam. Jól idomul a viselőjéhez, figyelemfelkeltő, érdekes illatkavalkád. Ráadásul tartós is :)

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő
2012. május 7.

Nekem az A tusfürdő. Jó az állaga, jól habzik, és hihetetlenül finom édes, sütis illata van. Ugyanolyan gyorsan fogy mint bármely "káros" tusfürdő. Nem szárítja ki halálra a bőröm. Azt hiszem ez egy alapdarab lesz nálam :)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó

Alverde Clear Iszapos Arclemosó
2012. május 6.

Szépek az összetevői és nincs teli alkohollal. Jól tisztít viszont nincs utána az a frissesség érzés amit én elvárok egy arclemosótól, -1 csillag. A pattanások, mitesszerek terén nem vettem észre változást tehát nem segített de nem is rontott a helyzeten szintén levonok ezért 1 csillagot. Megvettem a tonikját és krémjét is még, a lemosót nem veszem újra, a tonik még kérdéses (hátha találok még jobbat) a krémjét viszont imádom :)

Catrice Infinite Matt up to 18h Alapozó

Catrice Infinite Matt up to 18h Alapozó
2012. április 29.

Nekem nem jött be. A csomagolása szép, a pumpás adagoló jó ötlet bár szerintem kicsit sokat lehet kinyomni vele egyszerre. Az ára nagyon baráti. A színt is sikerült nagyjából eltalálni bár egy cseppet sárgás, de ez eloszlatva nem látszik. És akkor jöjjön a fekete leves:ahhoz képest hogy egy mattító alapozóról beszélünk nekem hihetetlenül zsírosított. Persze nem várom el, hogy teljesen matt legyen a bőröm reggeltől délután 4-ig de ennél nagyon hamar kifényesedett az arcom. Ráadásul ilyen ragadós-zsíros trutyit képzett a bőrömön. Kijött mostanában pár pattanásom is, de nem tudom hogy a számlájára írjam-e. Négyszer próbálkoztam vele, egyszer ilyen, utána másfajta hidratáló került alá, aztán hanyagoltam az alákrémezést, majd a tonikot is, hátha azok a hibásak de ugyanaz lett az eredmény. De látom sokaknak bevált, úgyhogy úgy látszik az én bőrömön nem működik valamiért. (Előtte Astor HD Mattitude-öt használtam az nagyon jól mattít)

Megválnék tőle jutányos áron, hátha a kedvelői közül valaki megvenné. A legvilágosabb (01) árnyalat van a birtokomban, 4x használt tehát mondhatni teli van, ápr. 16-án bontottam fel. Akit érdekel ide írjon (Miskolcon vehető át személyesen, de postázom is akár): eszter.borsodi@freemail.hu

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2012. április 22.

Nekem is van ilyenem és az elején nagyon tetszett, kb. a negyedét elfújkáltam magamra belőle. Utána mikor bárhova mentem ezt éreztem és tömegillat lett, szétváltak útjaink ugyanis nem akarok olyan illatú lenni mint minden második ember... Viszont szobaillatosítónak szeretem.

Naked Volume Hajdúsító Sampon

Naked Volume Hajdúsító Sampon
2012. április 21.

Sokat vaciláltam, de végül megvettem. Vékonyszálú, lelapuló hajam van. Extra dúsítást nem tapasztaltam, de nem is lapítja le a hajat. Ez az első natúr samponom, kicsit féltem is, hogy majd nem habzik. De láss csodát: már az első felvitelnél habzott, a másodiknál pedig hatalmas habfelhőt csinált :) Az illata viszont nem tetszik... Fűszerre emlékeztet. Nekem elég érzékeny a fejbőröm, még nem találtam olyan sampont, amitől ne viszketnék.. Ez se kivétel, de talán nem annyira., mint eddig szoktam. A hajam zsírosodására majd kíváncsi leszek. Addig is megelőlegezek egy 4-est :)

Na jöttem a beszámolómmal: Elfogyott1 flakonnal és nem szerettem :( Az illata engem fűszerezett húsra emlékeztet azt gondoltam majdcsak megszokom de nem... Nagyon gubancolta a hajamat és nem volt jó tapintású miután leöblítettem. Dúsítást nem tapasztaltam. Tisztítani tisztít mint egy átlag sampon, de nem ad semmit extrát. Úgyhogy sokkalom érte azt az 1500Ft-ot.. Amikor kb a negyede volt még benne odaadtam tesómnak, akinek rövid haja van, azt dúsította.

Alverde Mandulás-Tearózsás Testápoló

Alverde Mandulás-Tearózsás Testápoló
2012. április 21.

Nekem sajnos nem vált be. Az illata finom, ezért örültem volna ha tartósabb. Este szoktam testápolózni, reggelre be is szívódott. Most pedig következik a negatívum ami miatt nem lett a kedvencem: nem hidratál eléggé... Nincsen extraszáraz bőröm de mégis el kezdett húzódni és viszketni a nap felénél mintha már évek óta nem kenném semmivel se... Ilyen még más krémmel nem fordult elő, és igen nagy csalódás volt a makadámiaidiós testvaj után... (Az nagyon jól teljesít nem kell mindennap krémezni.) Úgyhogy alig várom, hogy elfogyjon, jelen pillanatban kézkrémnek használom annak elmegy.