bunnyberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával

Alterra Fénysampon Barackkal és Búzával
2012. április 13.

Meglepődve olvasom a véleményeket, hogy sokaknak gubancol, ugyanis nekem ez az első sampon ami nem gubancolja és szárítja ki a hajam emellett nem irritálja a fejbőröm. Elég hamar felhabosodik. De hát nem vagyunk egyformák :) Tehát nekem eléggé bevált, még a papayás testvérét szeretném kipróbálni.

Astor Volume Diva Szempillaspirál

Astor Volume Diva Szempillaspirál
2012. április 7.

Tegnap vettem, ma próbáltam ki. Be kell hogy valljam, a csomagolása fogott meg. Igaz én nem az aranyat vettem, hanem ugyanezt Velvet Black változatban ami ugyanígy néz ki csak nem arany hanem fekete. Eddig mindig hatalmas keféjű spiráljaim voltak így egy kicsit először furcsa volt. De nagyon szép eredményt lehet vele elérni, bár nekem inkább csak szétválasztotta és hosszabbította a pilláimat, nem dúsította. Tehát erre tökéletesen megfelel viszont szerintem beszerzek mellé majd egy másikat is dúsítónak.

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2012. április 4.

Finom illata van, rajtam elég tartósnak bizonyult, 2 -3 fújás reggel és este zuhanyzáskor is éreztem az illatát :) Viszont meguntam, ezért nem vettem újra.

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2012. március 21.

Nem rossz alapozó de nem is ő az igazi. Az összetevői elég csúnyák, ezt leszámítva eddig ez a legjobb alapozóm. Igaz ez se mattít örökké de eddig ez volt a leghatásosabb amit használtam. A fedése közepes mondjuk nekem nincs is szükségem nagyon durva vakolásra hála istennek. Lassan a végére érek, sokáig elég így megéri az árát. Viszont nem venném újra.

Oriflame Mattító Alapozó

Oriflame Mattító Alapozó
2012. március 20.

Hatalmas csalódás sajnos ez az alapozó :( Sok jót hallottam róla, gondoltam megveszem. Ahhoz képest hogy zsíros bőrre van és mattító már a tubusból kinyomva is zsírosnak éreztem. Felkenve meg egyszerűen szörnyű! Fél nap elmúltával mintha egy bödön zsírt kentem volna az arcomra annyira bezsírosította pedig nem szokott annyira fényleni az arcom más alapozótól... Nálam ez -1-es...

Terra Naturi Fényhatású Ajakápoló Stift

Terra Naturi Fényhatású Ajakápoló Stift
2012. március 15.

Én szeretem :)) Iszonyat finom az illata, cukorkás, édes. A színe is csodaszép, apró csillámok vannak benne, nem zavaróak. Tetszik, hogy kicsit fényes tőle a száj de mégsem olyan mint sok más ajakápolónál: mintha zsírt kent volna az ember a szájára... Az ára is baráti, jól hidratál szerintem még fogok ilyet venni :)

Rejuvenál Arcpakolás, Arcradír

Rejuvenál Arcpakolás, Arcradír
2012. március 5.

Ma próbáltam ki és tényleg bevált!! :)) Igaz nekem nem durván pattanásos a bőröm, néha 1-2 kijön. Szépen kitiszította a pórusokat, nem húzódott tőle a bőröm (pakolásként használtam). Ráadásul nagyon pénztárcabarát is :)) Kíváncsi leszek a hosszabb távú hatására is, majd megírom a fejleményeket :)

UPDATE: Az első alkalom után szép lett bőröm, semmi probléma se volt. Néhány nappal utána kentem fel másodszorra. Eleinte nem éreztem semmi különöset, de amikor lemostam akkor láttam meg, hogy konkrétan úgy nézett ki arcom, mintha össze lenne karcolva, a pakolás megszáradt "törései" mentén piros kis vonalak jelentek meg. Utána gondoltam biztos velem van a baj, első alkalommal nem csinált ilyet, adok neki még egy esélyt... 3. alkalommal is ugyanez történt :(( Úgyhogy sajnos le kell pontoznom, úgy látszik hogy irritálja a bőrömet hosszútávon.

Balea Bodycreme Vanille

Balea Bodycreme Vanille
2012. március 5.

Tegnap vásároltam, este ki is próbáltam. Valahogy más illatra számítottam, de nem olyan rossz. Az állaga tetszik nagyon, olyan színű, mint a vaníliapuding, lágy textúrájú. Reggelre beszívódott szépen, nem ragadtam utána mint sok más testápolónál. Puhább is lett a bőröm. Egyedül az összetevőivel nem vagyok kibékülve. Nem is fogom ezért újravásárolni.

UPDATE: már kb. a felénél járok és azt vettem észre, hogy igaz hogy szépen hidratál, de hiába használom naponta zuhanyzás után száraz a bőröm... Tehát csak ideig-óráig hat, amíg bőrön van... -1 csillag

Garnier Bio Active Intenzív Bőrvédő Arckrém

Garnier Bio Active Intenzív Bőrvédő Arckrém
2012. március 3.

Isteni ez a krém! Estére szoktam használni, nappalra smink alá nem szívódik be olyan gyorsan. Az összetevői szépek, az én mitesszerekre hajlamos érzékeny bőrömet hidratálja, anélkül hogy eltömíteni a pórusokat és pattanásokat okozna. Az aloe vera tartalma miatt az esetleges gyulladásokat is lehúzza. Reggelre pihe-puha lesz a bőröm tőle, de nem zsírosodik be mint sok más krémtől. Az illata finom, az állaga eléggé folyós, híg tejszerű így kevés kell belőle. A Müllerben vettem, 2099Ft-ért, tehát még az ára sem vészes :)

Nivea Camomile & Calendula Ajakápoló

Nivea Camomile & Calendula Ajakápoló
2012. március 3.

Teszi a dolgát, ad egy kis természetes fényt. Viszont szerintem hihetetlenül büdös :SS Végül is elhasználtam mert kidobni nem akartam de nem venném újra.