bunnyberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lady Stella Tiniderm Pattanás Stop Gél

Lady Stella Tiniderm Pattanás Stop Gél
2012. március 3.

Tényleg jól lehúzza a duzzanatot és a pirosságot. 580Ft-ért vettem, ennyi pénzért hatalmas adagot kapunk, hiszen pontszerűen kell alkalmazni. Nagyon sokáig elég lesz szerintem :)) Nagyon jó, gél szerű az állaga, az illata tiszta, kicsit gyógynövényes szag de nekem tetszik :) Hozzátenném, hogy előtte Eucerin pattanás leszárítót használtam, (ami vagy 5x drágább) és az nem volt jobb... sőt.. Úgyhogy ár-érték arányban verhetetlen a maga kategóriájában :))

Lush I Love Juicy Sampon

Lush I Love Juicy Sampon
2012. február 26.

Nekem is festett a hajam, a színét kiszívta. Nagyon szárított, sprőddé tette a hajam pedig pakolást is használtam mellette. Nagyon erősen tisztít, rendesen csikorog a haj tőle. Nekem valahogy ezek a Lush termékek nem váltak be sajnos, próbáltam az American Cream kondícionálóját, meg a Mask Of Magnaminty pakolást, egyik se jött be.

Eucerin DermoPurifyer Fedő Stift

Eucerin DermoPurifyer Fedő Stift
2012. február 26.

Én nem szoktam sminkelésnél használni, mert túl sötét a bőrömhöz még szépen eldolgozva is. Amikor itthon vagyok, akkor kenem fel. Nagyon sokáig elég (több mint egy év), és tényleg szárítja a pattanásokat, bár mostanában azt vettem észre hogy nem azt a hatást adja, mint az elején, szerintem hozzászokott a bőröm. Úgyhogy legközelebb másfajtát veszek, úgyis kb. egy fél centinyi van még benne.

Solifruit Shea Butter Papaya Selymesítő Kézápoló

Solifruit Shea Butter Papaya Selymesítő Kézápoló
2012. február 26.

Finom az illata, és nagyon gyorsan beszívódik, így napközben is lehet használni. Viszont így télen nem hidratál eléggé, úgyhogy elajándékoztam a testvéremnek.

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2012. február 26.

Eddig nem szerettem lakkozni, mert utána le kellett mosni a régi lakkot hogy újat kenjek fel... A körömlakklemosóm pedig kiszárította a körmeim, ráadásul büdös is volt. Ezt a lemosót viszont imádom :)) Finom az illata, nem szárítja ki a körmeit. Van amikor lemosás után nem lakkozok újra, sokáig megmarad a körmeim ez a finom illat, szagolgatom folyamatosan :))))

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)
2012. február 26.

Szép színekben vannak, viszonylag sokáig tartanak, az áruk pedig nagyon baráti :))

L'Oreal Extra Volume-Collagene Szempillaspirál

L'Oreal Extra Volume-Collagene Szempillaspirál
2012. február 25.

IMÁDOM :)) Alapból az ilyen hatalmas keféjű spirálokat keresem, kis sörtéjűvel nem is tudok bánni. Nem találtam még ennél jobbat. Hatalmas, fekete pillákat varázsol, még hosszabbít is :)) Többen kérdezték, hogy műszempillám van-e. Az esetek nagy részében ugyanis sikerül szépen felvinnem, akkor csomómentesen, szinte minden szálat különválasztva. Mondjuk nekem alapból van szempillám ami hosszú, tehát lehet hogy ez a titok nyitja. Egyedül az ára nem tetszik :(

Nivea Pure & Natural Testápoló

Nivea Pure & Natural Testápoló
2012. február 25.

Finom az illata, tejszerű, folyékonyabb a textúrája. Könnyen el lehet oszlatni reggel beszívódik szépen, nem hagy zsíros nyomot. Egy jó kis testápoló, szerintem újraveszem :)

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2012. február 25.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Ez volt az első spirálom. A lila testvérénél szerintem sokkal jobb, szebb az eredmény. Természeten dús pillákat csinál, én viszont inkább a műszempilla hatásút keresem, így nem venném újra.

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél
2012. február 25.

Nem irritálja a bőröm, jól habzik, ezt szoktam használni :)