bunnyberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Accord Parfait Alapozó

L'Oreal Accord Parfait Alapozó
2012. február 25.

Volt ilyenem, el is fogyasztottam belőle egy üveggel. A kiszerelése praktikus, a fedése közepes. Végre találtam egy színt ami megfelelt a nagyon fehér bőrömnek. A hibája viszont hogy túl sok benne a fényvisszaverő részecske, ezért csillog... Nekem kifényesedő bőröm van, így olyan alapozót keresek, ami mattít. Tehát ezért nem venném újra. Kár érte :(

Avon Care Light Moisture Frissítő Gélkrém

Avon Care Light Moisture Frissítő Gélkrém
2012. február 23.

Egész jó kis krém :) Nagyon olcsó és kevés kell egy alkalommal belőle, sokáig elég. Nagyon frissítő, nyárra tökéletes. Minimálisan hidratál, de hamar beszívódik. Jobban mattít mint a Solutions mattító krémje. Smink alá azért nem szeretem kenni mert miközben felviszem az alapozót kukacokban hullik le a krém az arcomról, így akkor szoktam használni, ha nem alapozok utána.

Avon Clearskin Pórustisztító Hűsítő Tonik

Avon Clearskin Pórustisztító Hűsítő Tonik
2012. február 23.

Tényleg nagyon jó! Nem szárít, de tisztít és friss érzetet hagy. A pórusaimat szépen összehúzza. Az egész zöld termékcsaládot használom, nagyon meg vagyok elégedve velük, az áruk is jó, mindenképpen újravásárlós :))

Avon Testszőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre

Avon Testszőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre
2012. február 23.

Megvettem próbaképpen. Csak egy nagyon kis területen mertem használni. A használati utasítás szerint csináltam mindent, nem nagy ördöngösség a használata. Sőt még direkt rövidebb ideig hagytam rajta mint ameddig kellett volna. Ez azért történhetett meg, mert kb 2 perc után úgy elkezdett marni és csípni ahová felvittem, hogy ilyet még soha nem tapasztaltam, mintha savval öntöttem volna le azt a kis foltot... Azonnal le is mostam, soha többé nem használnám újra! Ráadásul azon a kis helyen ahol használtam beletelt 2 hétbe mire sikerült "visszanövesztenem" a konkrétan lemart bőrt... (az alsólábszáramon használtam a félreértések elkerülése végett, tehát még nem is érzékeny részen) Úgyhogy lehet hogy érzékeny bőrre hirdetik, de az én bőröm nem bírta :/

Eucerin DermoPurifyer Mélytisztító Arctonik

Eucerin DermoPurifyer Mélytisztító Arctonik
2012. február 23.

A legrosszabb tonik amit próbáltam egy időre el is vette a kedvem más tonikoktól is... Felvitel után nem szárad meg, ragacsos, zsíros érzetet hagy, pedig előtte mindig megtisztítottam arclemosóval az arcom. Nem frissít, nem érzem hogy tisztítana... Ráadásul drága is :S

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Nappali Arcápoló Fluid SPF15

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Nappali Arcápoló Fluid SPF15
2012. február 23.

Valahogy nagyon akartam ezt a krémet. Nagyon vékony, fehér, szinte átlátszó bőröm van ami hamar kipirosodik, érzékeny, gondoltam ezt nekem találták ki. Az illata finom és felkenve tényleg csökkenti azonnal a pirosságot. Én viszont nem nagyon éreztem hogy hidratálna. Alapozó alá kenve sminkalapként még 1 óra után se szívódott be, ha ráalapoztam csillogott a bőröm. Nehezen szívódik be, a textúráját sem szeretem, számomra olyan nehéz műanyag szerű. Még elég sok van benne, nem tudom mit fogok vele csinálni, mert kidobni nem akarom, elég drága volt használni meg nem szeretném..

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2012. február 23.

Második Lush-os termékem az American Cream után. Szintén nagy csalódás, pénzkidobás... Úgyhogy soha többé nem veszek semmit se abból a boltból... Először nagyon tetszett, hogy zöld meg minden. De kb. ennyi jó van benne. Felkentem, megszáradt, semmi hatás... Csak nagyon húzódott utána az arcom. Nem vártam csodát, de azért szerintem annyit minimum kellett volna tudnia hogy tisztábbnak érzem utána az arcom. De mint írtam semmi... Gondoltam majd ha többször használom. Elhasználtam egy egész tégelyt de akkor sem volt hatása. Ráadásul nem is volt olcsó, úgyhogy viszlát Lush-os termékek, többet nem próbálkozom :(

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2012. február 23.

Nagy reményekkel vettem meg, de sajnos csalódnom kellett.. Internetről rendeltem így nem tudtam, hogy milyen illatra számítsak. Annyira nem is tetszett az illata mikor megérkezett, valahogy másra számítottam. A hatása... Nálam semmit se ért. Pedig rendszeresen használtam, kb. a 3/4-ét fogyasztottam ki, a maradékot pedig hozzákevertem más hajpakoláshoz. Elnehezítette a hajam, és még kifésülhetővé sem tette..Pénzkidobás volt, ráadásul nem is egy olcsó termékről van szó. Ennél találtam sokkal hatásosabb és olcsóbb pakolást...

Serical Placenta Hajpakoló Krém

Serical Placenta Hajpakoló Krém
2012. február 23.

A Latte illatát nem bírom, de ezt szeretem :) A hatásuk ugyanolyan: puha és selymes lesz tőle a haj. Sok drágább termékkel ellentétben az én vékonyszálú hajamat nem nehezíti el. Az ára is verhetetlen, és hatását tekintve messze jobb mint bármely márkás termék. Azért a töredezést nem állítja meg, de semmi se tökéletes :)

Avon Clearskin Pórustisztító Arclemosó Gél

Avon Clearskin Pórustisztító Arclemosó Gél
2012. február 23.

Az egész zöld termékcsaládot használom és nekem nagyon jól beváltak, javult a bőröm állapota, tisztább az arcom és kisebbek a pórusaim. Ezt a gél reggel és este szoktam használni, utána tonizálok az ehhez való tonikkal. Az arcradírját 2 naponta este szoktam felvinni, az agyagos pakolását hetente 1-2x. Az ára is jó, nekem nagyon bevált úgyhogy 5-ös :))