bunnyberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2012. február 23.

Kedvenc arcradírom :) Hűsítő, tisztító hatású. A szemcsék kicsik, de nagyon jól radíroznak, nem csak simogatják az arcot. Használata után friss érzetű és pihe-puha lesz a bőröm, nem hagy olajos réteget.

Alverde Balzsam Citromvirág és Sárgabarack

Alverde Balzsam Citromvirág és Sárgabarack
2012. február 18.

Nekem volt ilyenem. Vagy 3x használtam, után ott csücsült a polcon amíg ki nem dobtam. Nagyon nem jött be. Az illata nem tetszett, nagyon sűrű, nehéz az állaga, alig tudtam kinyomni a tubusból. A hatása: nem csinált semmit se konkrétan, még kifésülhető se lett a hajam... Elnehezítette a hajam, de emellett ki is szárította.

Alterra Nedves Törlőkendő

Alterra Nedves Törlőkendő
2012. február 18.

Nekem tökéletesen, gyorsan és maradéktalanul leszedi a sminket. Az illatát imádom. Előtte a Soliteint sminklemosóját használtam, de attól ekcéma szerű piros kis hámló foltocskák jelentek meg a szemem körül (csak a szememről mosom le a sminket az ilyen kendőkkel). Próbáltam rendbe hozni ezeket a részeket krémekkel de nem volt hatása. Ment is a kukába az a termék, helyette vettem ezt. Nem csak kíméletesen tisztít, de még ezeket az előbb említett hámló foltokat is eltüntette! (gondolom az aloe vera tartalma miatt) Használata után nincs ragacsos érzés. Remélem nem leszek rá allergiás, szerintem állandó termékem lesz :)

Balea Young "Cukorfalat" Testápoló

Balea Young "Cukorfalat" Testápoló
2012. február 12.

Egyetértek az előzővel. Szép csomagolás, biztató szöveg. Főleg hogy imádom az édes illatokat. De amikor megszagoltam... szörnyű illat :SS

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2012. február 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a híres Alverde testvajat :) Az illata isteni, legszívesebben megkóstolnám, az állaga is nagyon tetszik, emelett végre találtam egy krémet ami hidratálja ilyen hidegben is a kezeimet. Az összetevői és az ára is nagyon jó, úgyhogy csillagos 5-ös :))

Balea Urea Testápoló

Balea Urea Testápoló
2012. február 11.

Az illata isteni, közepesen hidratál. Nagy negatívum viszont, hogy nem szívódik be normálisan és zsíros nyomot hagy. Nem fogom kidobni, de nem is veszek még egyszer ilyet.

Balea Volumennövelő Sampon Lótuszvirág- és Narancskivonattal

Balea Volumennövelő Sampon Lótuszvirág- és Narancskivonattal
2012. február 11.

Finom az illata, jól tisztít. Dúsító hatást viszont nem tapasztaltam.
UPDATE: levittem a csillagokat 1-re mert néhány hetes használat után az én hajamat korpásította :(

Lady Stella Oliva Bőrradír Arcra és Testre

Lady Stella Oliva Bőrradír Arcra és Testre
2012. február 9.

Ez a legrosszabb arcradír amit valaha próbáltam. Az illatát én nem bírtam, az állaga még okés, de konkrétan semmit se érnek benne a "radírozó" szemcsék olyan kicsik.... A használata után hagyott viaszos, zsíros érzet, pedig hab a tortán... Soha nem venném újra, ment is a kukába, másnak sem ajánlanám.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)
2012. február 8.

Tényleg jól radíroz. Viszont nekem nagy negatívum, hogy olajos érzetet hagy a bőrön. Nem venném újra, már a nem túl szép összetevői miatt se, meg találtam ennél jobbat de amúgy nem egy rossz radír. Ebben tényleg RADÍROZÓ szemcsék vannak nem csak kis színes gömbök.

NYC Smooth Skin Arcpúder

NYC Smooth Skin Arcpúder
2012. február 7.

A csomagolása sajnos egyáltalán nem praktikus, nagyon hamar lejön a teteje és az egész kiborul így nem tudom magammal vinni :( A színe nagyon tetszik, mert illeszkedik az én nagyon világos bőrömhöz is. Kicsit szárít, viszonylag tartós is, az orrom kivételével az arcom többi része nem fénylik órák múlva se. Én ecsettel szoktam felvinni, a szivacs szerintem használhatatlan hozzá. Viszont "vakolat hatása" van...
Összességében egy közepesen tartós púder, aminek nagyon nem praktikus a csomagolása, nem tudod csak otthon használni, kicsit szárít és nem kelt természetes hatást. Nem volt annyira szörnyű de nem vásárolom újra.